fbpx

WYPRAWY DLA FIRM
PEŁNE EMOCJI

Sport Adventure to rozwiązanie Twojego problemu
pod tytułem: „Wyjazd firmowy - co robić i gdzie jechać?

Stawiamy na aktywny wypoczynek  

Wspinaczka, spływ kajakowy, czy weekend pod okiem komandosów – każda z naszych wypraw to aktywność sportowa połączona z zwiedzaniem ciekawych miejsc. Chcemy, żebyś wrócił zmęczony, ale z głową pełną wrażen.

wyprawy dla firm
wyprawy dla firm

Uczymy nowych umiejętności 

Zawsze korzystamy z wiedzy i umiejętności najlepszych w swoim fachu, ludzi którzy zjedli zęby robiąc to, co kochają. Dzięki nim nabędziesz umiejętności, które w normalnych warunkach musiałbyś przyswajać tygodniami.  

Z nami poczujesz, że żyjesz

Emocje w dużych dawkach – tak można określić nasze wyprawy. Budujemy więzi między uczestnikami, poddając ich próbom siły i charakteru. Angażujemy do współpracy i zarażamy klimatem przepełnionym przygodami, które pamieta się przez długie lata. 

wyprawy dla firm
wyprawy w polsce

Budujemy ducha zespołu

Sprawimy, że twój team będzie działał jeszcze sprawniej, a także wzmocni relacje między poszczególnymi działami. Wspólne doświadczanie niesmaowitych przeżyć to także przełamanie codzienności, odreagowanie stresu oraz zastrzyk pozytywnej energii.

Zapewniamy kompleksowość 

Możesz zapomnieć o logistyce. Trasnport, nocleg w niesamowitych miejscach, wyżywienie, no i najważneisjze – przygoda! Zajmiemiemy się wszystkim. Ty tylko zapnij pasy!

wyprawy dla firm
wyprawy dla firm

Dopasowanie ofert na miarę

Nasze doświadczenie w branży pozwala nam dopasować wyjazd do wszystkich twoich potrzeb, poprzez wcześniejszą analizę charakteru grupy oraz celów wyprawy. Dobierzemy kierunek, formę czy rodzaje aktywności – sprawimy, że to będzie przygoda życia. 

NASZE REALIZACJE

wyprawy firmowe


Wspinaczka skałkowa

To świetna aktywność dla wszystkich, nawet osób które na co dzien nie uprawiaja żadnego sportu. Podczas wyprawy nauczysz się podstawowych technik poruszania się po skałach, zapoznasz się ze sprzętem i asekuracją. Wszystko w pięknych okolicznościach przyrody – wspinaczkę oragnizujemy na Jurze Krakowsko-Czestochowskiej lub w Sokolikach.

wyprawy firmowe


Kajaki górskie

Jeśli pragniesz dostać większą dawkę adrenaliny to kajakrstwo górskie jest idealną propozycją. Z jednej strony jest to aktywność której zasady i techniki bardzo ławo przyswoić, a z drugiej – dawka niezapomnianych emocji. Pokonując rzeczne zakręty i zwroty poczujesz prawdziwą potęgę rzeki.

wyprawy firmowe


Rejs liderów

Czy jest lepsze miejsce niż podnoszenie kompetencji niż jacht na środku Bałtyku? W objęciach morskiej bryzy burza mózgów nabiera nowego znaczenia, a bezkres wody pozwala na inne spojrzenia na firmowe problemy. To także wprowadzenia w świat żeglarstwa, bowiem poznasz podstawy manewrowania jachtem oraz morskiej nawigacji.

wyprawy firmowe


Skituring

Turystyka narciarska to idealna forma na poznawanie pięknych, majestatycznych górskich terenów. Z nami nauczysz się podchodzenia i zjazdów w terenie, a nabyta technika poruszania się na nartach skiturowych pozwoli ci dotrzeć dosłownie wszędzie - niezależnie od utartych ścieżek. Jazda we wcześniej nieprztartym śniegu to doświaczenie, które zapamiętasz na długo.

wyprawy firmowe


Weekend strzelecki

Zgrupowanie sportowo-obronne to idealna propozycja dla tych, którzy chcą nie tylko postrzelać z topowej broni, ale też przenieść team building swojego zespołu na wyższy poziom. Byli komandosi sprawdzą czujność, odporność na presję czasu oraz wytrzymałość - to wszystko w przystępnej dla każdego formie. To wszystko przyda Ci się także w życiu codziennym oraz biznesie. Potraktuj tych ludzi jako współczesnych Sun Tzu, a to czego Cię nauczą jak Sztukę Wojny 2.0

wyprawy firmowe

SPRAWDŹ NASZEGO BLOGA

Wyjazd integracyjny ze Sport Adventure – case Digital Heart

Wyjazd integracyjny organizowany dla pracowników powinien być w dzisiejszych czasach normą. Pandemia sprzed dwóch lat zmieniła zasady funkcjonowania w wielu firmach – dziś coraz częściej słyszy się o home office, czy pracy zdalnej.

Wspólny wyjazd to idealna szansa nie tylko na dobrą zabawę i odpoczynek od korporacyjnej codzienności, ale przede wszystkim na zacieśnienie więzi pomiędzy członkami załogi. Przekonała się o tym Wiktoria, CEO firmy Digital Heart.

KARTKA Z PODRÓŻY

POZNAJMY SIĘ

wyprawy firmowe

FILIP GŁOWACKI

Tel. +48 607 935 284

Formularz kontaktowy

Wypełnij krótki formularz podając swoje preferencje. Na podstawie twoich wyborów postaramy się przygotować gotową ofertę w pełni spełniającą twoje oczekiwania.

Zapis firmowy