fbpx

PRZYGODA NA BEZPIECZNYM SZLAKU

Autoratownictwo w terenie górskim

TERMIN

14-16.10.2022

LICZBA MIEJSC

Max. 12 osób

zapisanych
2

Uwielbiasz chodzić po górach i chciałbyś nabyć nowe kompetencje, które z pewnością przydadzą się na szlaku? Z nami nauczysz się autoratownictwa. 

Każda wycieczka w góry wiąże się z ryzykiem kontuzji – poznaj więc łatwe, lecz wyjątkowo skuteczne metody autoratownictwa oraz techniki pomocy przedmedycznej.

Dzięki nabytej wiedzy będziesz mógł efektywnie pomóc sobie i swojemu partnerowi podczas potencjalnej niebezpiecznej sytuacji na górskim szlaku.

autoratownictwo7
autoratownictwo1_Easy-Resize.com

Przez trzy dni weźmiesz udział w zajęciach praktycznych oraz szkoleniach teoretycznych. Poznasz podstawy użycia liny w terenie górskim oraz zaznajomisz się ze sprzętem technicznym

Nauczysz się wykonywania podstawowych węzłów używanych w ratownictwie, a także przyswoisz zjazdy oraz podchodzenie na linie.

To będzie weekend wypełniony wiedzą niezbędną każdemu, kto chce zwiększyć swoje bezpieczeństwo podczas eksploracji górskich szlaków.

LOKALIZACJA

Całość wyprawy odbywa się na terenie Doliny Będkowskiej na terenie Parku Krajobrazowego „Dolinki Krakowskie”.

Bazą szkoleniową oraz noclegową będzie urokliwe schronisko Brandysówka.

autoratownictwo6


ZOBACZ, CZEGO NAUCZYSZ SIĘ PODCZAS WEEKENDU

autoratownictwo2_Easy-Resize.com


Sprzęt górski nie będzie miał przed tobą tajemnic

Poznasz specyfikę wyposażenia jakie powinieneś mieć ze sobą wyruszając w góry. Dowiesz się jaką wybrać uprząż, kask liny oraz karabinki. Pokażemy ci na jakie certyfikaty zwracać uwagę oraz jak prawidłowo konserwować górski ekwipunek.


Zdobędziesz nowe umiejętności, niezwykle przydatne w górach

Zrobimy z Ciebie eksperta w wiązaniu podstawowych węzłów takich jak kluczka, ósemka, motyl alpejski, wyblinka, półwyblinka, czy węzeł flagowy. Będziesz miał okazję doskonalić się w podchodzeniu po linie poręczowej, zaliczysz samodzielny zjazd na linie, czy podchodzenie po linie w pionie i przewieszeniu. Brzmi skomplikowanie? Nie martw się, wszystkiego cię nauczymy.

PLAN WYPRAWY

DLACZEGO WARTO SZKOLIĆ SIĘ RAZEM Z NAMI?

CENA SZKOLENIA

1 200 PLN

zaliczka gwarantująca miejsce na wyprawie: 300 PLN

CENA OBEJMUJE

LIDER WYPRAWY

KAMIL ZINCZUK

Podróżnik, pisarz, wielbiciel odkrywania nowych miejsc, lokalnej kuchni i przełamywania swoich słabości czy to z plecakiem na plecach na szlaku, czy to z nartami na nogach na dalekiej północy, czy też na rowerze obciążonym sakwami.

Cztery razy był na Spitsbergenie, przeszedł Grenlandię, Szkocję oraz Finlandię – z 30-kilogramowym plecakiem na plecach, ciągnąc sanki z ekwipunkiem, nocując w namiocie.

Chce być w ciągłym ruchu i doświadczać pozytywnej zmiany. 

Jeśli masz pytania odnośnie wyjazdu,
skontaktuj się bezpośrednio z liderem

Chcesz przyswoić niezbędne w górach umiejętności?

Zapisz się na szkolenie autoratownictwa

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my zajmiemy się resztą

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nr Telefonu (wymagane)

   TAK

  Zapoznałem/am się z treścią Regulaminu, Warunkami Uczestnictwa i Ubezpieczenia oraz Polityki Prywatności i akceptuję ich postanowienia. Zostałem/am poinformowany, że szczegóły na temat przetwarzania moich danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności oraz RODO.

   TAK

  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie podanego przeze mnie numeru telefonu oraz adresu e-mail dla celów marketingu bezpośredniego przez Sport Adventure s.p.z.o.o. z siedzibą w Prądniku Korzkiewskim. Zostałem poinformowany, że zgoda jest dobrowolna i może być wycofana w każdym momencie.