fbpx

PRZYGODA Z DRYTOOLINGIEM

TERMIN

30.07-01.08.2021

LICZBA MIEJSC

Max. 15 osób

zapisanych
3

Trafiłeś tu i zastanawiasz się czym jest ten cały drytooling?

Ten stosunkowo młody sport narodził się podczas uprawiania wspinaczki lodowej. Wspinacze, którzy chcieli dostać się na zawieszony wysoko lodospad, musieli się na początku na niego wspiąć po skałach – z użyciem raków i czekanów. Z czasem ten rodzaj wspinaczki ewoluował i stał się osobną dyscypliną, która z roku na rok ma coraz więcej zwolenników.

A gdyby tak przenieść drytooling ze skał na przestrzeń industrialną? Z nami wypróbujesz tego sportu, wspinając się po mostach zlokalizowanych na Pyskowickich Bałach (Górny Śląsk) – to niezwykły na skalę Polski, poniemiecki kompleks niedokończonych połączeń kolejowych. Mosty mają aż do 17 metrów wysokości! 

Podczas weekendu z drytoolingiem nauczymy Cię podstawowych technik wspinaczkowych, pokażemy chwyty, zapoznamy ze sprzętem i asekuracją. Będziemy ćwiczyć zjazdy na linie oraz podejmować wyzwania wspinaczkowe, poruszając się po mostach. Zapewnimy cały niezbędny sprzęt oraz kilkanaście godzin adrenaliny i dobrej zabawy w gronie Łowców Przygód.

Nie miałeś do czynienia ze wspinaczką? Nic nie szkodzi! Nasze zajęcia będą ułożone tak, aby dostosować poziom wzywań względem umiejętności. Znajdzie się też miejsce dla wspinaczkowych wyjadaczy, którzy chcą spróbować się w drytoolingu.

Naszą bazą wypadową będzie kompleks rekreacyjny „OW Czechowice” znajdujący się nad klimatycznym jeziorem. Zamieszkamy tam w 4-osobowych domkach. Do naszej dyspozycji będzie również grillowisko oraz boiska sportowe.

PLAN WYPRAWY

CENA WYPRAWY

1100 PLN
wysokość zaliczki: 300 PLN

CENA OBEJMUJE

CENA NIE OBEJMUJE

PRZED WYPRAWĄ

Przed przystąpieniem do wyprawy warto zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt. 

Buty górskie (za kostkę)
Sztućce i naczynia biwakowe
Ręcznik szybkoschnący
Krem z filtrem UV
Preparat na owady
Koc/hamak/inna rzecz do odpoczynku na łonie natury
Okulary przeciwsłoneczne
Prowiant na śniadanie i lunch
Termos/butelka z wodą

ZADBAJ O ODPOWIEDNIE WYPOSAŻENIE

 Wybraliśmy produkty z naszego sklepu, które idealnie sprawdzą się na tej wyprawie.

TROFEA SEZONU 2021

Za udział w wyprawie otrzymasz wyjątkowy medal, który będzie potwierdzeniem ukończenia przygody. 

Jeśli to Twoja pierwsza wyprawa, wręczymy Ci specjalny paracord do którego możesz przypiąć symbole żywiołów. Po ukończeniu Przygody z Drytoolingiem otrzymasz symbol Ziemi. 

Symbole kolejnych żywiołów zdobędziesz biorąc udział w innych wyprawach Sport Adventure w sezonie 2021. 

Jeśli zbierzesz wszystkie symbole, dołączysz do elitarnego grona Pogromców Żywiołów Sport Adventure, wstępując tym samym do grona naszych Ambasadorów. 

LIDER WYPRAWY

Jeśli masz pytania odnośnie wyjazdu,
skontaktuj się bezpośrednio z liderem

Katarzyna Zych

Masz odwagę, by podjąć nowe wyzwanie?
Zapisz się na wyprawę!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy,
a my zajmiemy się resztą 😊

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nr Telefonu (wymagane)

   TAK

  Zapoznałem/am się z treścią Regulaminu, Warunkami Uczestnictwa i Ubezpieczenia oraz Polityki Prywatności i akceptuję ich postanowienia. Zostałem/am poinformowany, że szczegóły na temat przetwarzania moich danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności oraz RODO.

   TAK

  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie podanego przeze mnie numeru telefonu oraz adresu e-mail dla celów marketingu bezpośredniego przez Sport Adventure s.p. z.o.o. z siedzibą w Prądniku Korzkiewskim. Zostałem poinformowany, że zgoda jest dobrowolna i może być wycofana w każdym momencie.