fbpx

JASKINIOWA PRZYGODA

Zwiedzanie jaskiń na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej

TERMIN

6-8.09.2024
20-22.09.2024

CHARAKTERYSTYKA WYPRAWY

POZIOM TRUDNOŚCI

 • Wyprawa dla osób lubiących aktywne formy spędzania czasu.
 • Nie wymaga wcześniejszych doświadczeń wspinaczkowych ani jaskiniowych.  
 • Nie potrzebujesz specjalistycznego sprzętu.

AKTYWNOŚCI

 • Wyprawa z elementami technik linowych.
 • Śpimy TRAFO Base Camp (Podlesice).
 • Na wyprawie poznasz podstawy speleologi oraz zobaczysz trudno dostępny świat jaskiń. 

Jedyna w swoim rodzaju przygoda pod ziemią! 

Eksploracja jaskiń to wymagająca długotrwałego szkolenia dyscyplina, której ciężko jest spróbować na własną rękę.

Z nami jednak zasmakujesz tego sportu w jeden weekend! Nasi czujni, profesjonalni instruktorzy przeprowadzą Cię przez szkolenie teoretyczne oraz praktyczne, a pod ziemią będą dbali o Twoje bezpieczeństwo przez cały czas.

Przez dwa dni będziesz mógł spędzić aż 14 godzin na nauce i doskonaleniu techniki wspinaczki linowej, eksploracji jaskiń i przeciskania się przez ciasne korytarze.

20220702_092608_Easy-Resize.com_
IMG_9769

W ramach poznawania podstaw speleologii nauczymy Cię podstawowych technik poruszania się po jaskiniach i zapoznamy z profesjonalnym sprzętem oraz sztuką autoasekuracji.

Przede wszystkim zasmakujesz jednak ekstremalnych emocji w wyjątkowym towarzystwie Łowców Przygód. Jeśli interesują Cię sporty wspinaczkowe, chciałbyś podjąć się nowego wyzwania i poczuć się, jak prawdziwy odkrywca – to impreza właśnie dla Ciebie! W końcu mówi się, że jaskinie to ostatni nieodkryty przez człowieka ląd.

CZY TO DLA CIEBIE?

Jaskiniowa Przygoda to świetny sposób na zasmakowanie speleologi oraz spróbowanie tej nie codziennej aktywności pod okiem doświadczonych grotołazów – taterników i taterniczek jaskiniowych, wspinaczy oraz miłośników sportów górskich. 

Pod ich czujnym okiem masz szansę zmierzyć się z ciasnymi korytarzami jaskiń Jury, które kryją w sobie wiele tajemnic! Nie musisz posiadać umiejętności wspinaczkowych czy jaskiniowych – nasze wyprawy są tworzone z myślą o amatorach, chcących posmakować prawdziwej przygody!

PLAN WYPRAWY

CENA WYPRAWY

1450 PLN

cena za osobę

wysokość zaliczki gwarantującej miejsce: 300 PLN

CENA OBEJMUJE

CENA NIE OBEJMUJE

SPRAWDŹ NASZEGO BLOGA

Eksploracja jaskiń na Jurze – podziemny świat na wyciągnięcie ręki

Jura Krakowsko-Częstochowska to nie tylko idealne miejsce do wspinaczki, czy długich i malowniczych wycieczek rowerowych. Pod ziemią kryje się zupełnie inny świat, który zobaczy niewielu ludzi – świat jaskiń.

O tym, dlaczego warto zostać grotołazem, dlaczego eksploracja jaskiń na Jurze to idealny początek przygody i jakie piękno kryje w sobie ciemność, wilgoć i brud powiedział nam instruktor Michał Konarski.

LIDERZY WYPRAWY

Katarzyna Zych

Pasjonatka sportów, instruktorka biegów OCR, trenerka zajęć ogólnorozwojowych i człowiek (z) Gór. Mocno stąpa po ziemi. W wolnych chwilach lubi bujać w obłokach, szczególnie w górskiej przestrzeni. Biega (do gustu przypadły jej przede wszystkim biegi ultra, bo jak mówi „czemu to, co dobre, ma się szybko kończyć?”), jeździ na nartach, chodzi na skiturach. 

Energią i optymizmem mogłaby obdarować całą wioskę w dorzeczu Amazonki. Nie zamyka się na nieznane, chcąc bezustannie smakować życia, poprzez nowe, ciekawe miejsca i doznania.

Masz pytania? 
Skontaktuj się z liderem

Tel. 694125833

PAULINA DRĄG

Z wykształcenia architekt wnętrz, z zamiłowania poszukiwacz przygód.
Kreatywna, wulkan pomysłów, ale czasem brakuje jej czasu i cierpliwości, by wprowadzić je w życie.
Prywatnie lubi spontaniczne podróże, z całym dobrodziejstwem piętrzących się problemów i nocowanie w namiocie rozbijanym tam, gdzie zastanie ją noc. Nie przejmuje się, gdy coś pójdzie niezgodnie z planem, bo to przypadki tworzą najlepsze wspomnienia. Jednak, gdy sytuacja tego wymaga, staje się mistrzem organizacji.


Miłośniczka piękna i różnorodności świata w każdym wydaniu.

Masz pytania? 
Skontaktuj się z liderem

OPINIE O WYPRAWIE

Ocena uczestników (na podstawie ankiet): 9,6
9.6/10

Chcesz ponownie odkryć piękno jaskiń Jury?

Zapisz się na wyprawę

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my zajmiemy się resztą

  Wybierz termin (wymagane)


  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nr Telefonu (wymagane)

   TAK

  Zapoznałem/am się z treścią Regulaminu oraz Warunkami Uczestnictwa i akceptuję ich postanowienia. Zostałem/am poinformowany, że szczegóły na temat przetwarzania moich danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności oraz RODO.

   TAK

  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie podanego przeze mnie numeru telefonu oraz adresu e-mail dla celów marketingu bezpośredniego przez Sport Adventure s.p. z.o.o. z siedzibą w Prądniku Korzkiewskim. Zostałem poinformowany, że zgoda jest dobrowolna i może być wycofana w każdym momencie.