fbpx

WYPRAWA TREKKINGOWA DLA KOBIET

Przygoda w Beskidzie Niskim

TERMIN

30.05-2.06.2024

Marzysz o samodzielnych górskich wędrówkach czy nocowaniu w lesie pod namiotem, ale martwisz się, że nie dasz sobie rady? Boisz się, że zgubisz drogę, że zawiedzie cię sprzęt, albo co jeszcze gorsze – własna kondycja? Z nami dowiesz się JAK zrobić pierwszy krok w ten świat i JAK się do tego przygotować.  

Pojedź z nami w góry i przekonaj się, że samodzielna podróż nie jest zarezerwowana tylko dla super odważnych. Znajdź odwagę w sobie i przygotuj się na solo wędrówki po górach. 

wyprawa-kobieca-beskid-niski-7
wyprawa-kobieca-beskid-niski-14

W czasie wyjazdu nabędziesz sporo umiejętności i praktycznej wiedzy. Dowiesz się jak wybierać bezpieczne miejsce do biwakowania, nauczysz się podstaw nawigacji i przekonasz się jak to jest zgubić drogę i znaleźć ją z powrotem.

Rozpalisz swoje pierwsze ognisko oraz nauczysz się rozsądnego planowania samodzielnych wędrówek z plecakiem. 

W meandry solo trekkingów wprowadzi Cię Emma Pawłowska – miłośniczka górskich wojaży z niezliczoną ilością kilometrów nogach. Jej światem rządzą góry, spanie w namiocie i długie wędrówki po nieznanych pasmach górskich.

A to wszystko tylko w kobiecym gronie!  

ZOBACZ, CZEGO DOŚWIADCZYSZ

wyprawa-kobieca-beskid-niski-2

Beskid Niski - jeden z najdzikszych terenów Polski

Beskid Niski nie bez powodu przez wielu nazywany jest najdzikszym terenem w Polsce, takim, w którym można zapomnieć jaki jest dzień tygodnia czy godzina To wyjątkowy zakątek Polski i nie powinno nikogo dziwić słynne powiedzenie „Beskid Niski sercu bliski”.

Beskid Niski leży na pograniczu polsko-słowackim, pasmo to jest najdalej na wschód wysuniętą częścią Karpat Zachodnich. Część leży na terenie Słowacji, jednak absolutna większość leży w Polsce, podzielona na województwo podkarpackie (większa część Beskidu Niskiego znajduje się właśnie tutaj) oraz województwo małopolskie. W Beskidzie Niskim znajdziesz także Magurski Park Narodowy.

wyprawa-kobieca-beskid-niski-13

Zaznasz górskiej przygody w dziczy!

Zrobisz krok ku swoim podróżniczym marzeniom pod okiem doświadczonej trekkerki. Otrzymasz wsparcie merytoryczne nie tylko przed naszą wyprawą, ale także przed swoją WŁASNĄ solo wyprawą w góry.

Będziesz wędrować z plecakiem po niemal pozbawionych turystów miejscach, spędzisz noc z dala od cywilizacji, wylogujesz się ze świata codziennych spraw.

wyprawa-kobieca-beskid-niski-11

Wyprawy od kobiet dla kobiet

Dołączysz do kameralnego grona kobiet, które podobnie jak Ty chcą nauczyć się zasad niezbędnych do zaplanowania pieszych wędrówek z dala od utartych szlaków.

CZY TO DLA CIEBIE?

Wyprawa trekkingowa dla kobiet w Beskidzie Niskim pozwoli Ci wykonać pierwszy krok w kierunku tworzenia swoich solowych wypraw. Nabędziesz podstawowe kompetencje, które ułatwią Ci planowanie i pomogą w zachowaniu bezpieczeństwa podczas realizacji podróżniczych marzeń. 

PLAN WYPRAWY

DLACZEGO WARTO?

CENA KOBIECEJ WYPRAWY

TERMIN

30.05 -2.06.2024

775,00 zł

wysokość zaliczki gwarantującej miejsce: 300 PLN

CENA OBEJMUJE

CENA NIE OBEJMUJE

LIDERKA WYPRAWY

EMMA PAWŁOWSKA

Miłośniczka górskich wojaży z niezliczoną ilością kilometrów nogach. W im bardziej dzikie góry się zapuszcza, tym lepiej! Przemierzyła już łącznie setki kilometrów m.in. w Karpatach Ukraińskich, Karpatach Rumuńskich, bułgarskich Rodopach, marokańskim Atlasie i rzecz jasna – polskich Beskidach i Tatrach. W przeszłości nie omijała też cywilizacji i dużych miast – jako reporterka przemierzyła wiele kilometrów pieszo i stopem w południowej Grecji, dokumentując kryzys uchodźczy oraz solo podróżowała po europejskich stolicach. Dziś jednak jej światem rządzą góry, spanie w namiocie i długie wędrówki po nieznanych pasmach górskich! 

Jeśli masz pytania odnośnie wyjazdu,
skontaktuj się bezpośrednio z liderem

POZOSTAŁE WYPRAWY
DLA KOBIET

Wyprawa trekkingowa w Beskidzie Niskim to jeden z trzech formatów realizowanych w ramach cyklu górskich wypraw dla kobiet. Zobacz pozostałe propozycje wyjazdów w Polsce. 

NAJNOWSZE OPINIE O SPORT ADVENTURE

Doskonała
Na podstawie 82 opinii
Agnieszka Tryba
Agnieszka Tryba
Firma oferuje bardzo bogatą ofertę wyjazdów, gdze każdy znajdzie coś dla siebie: począwszy od kilkudniowych wypadów w malownicze regiony Polski a skończywszy na wyprawach w Himalaje. Świetny kontakt, profesjonalna obsługa. Polecam 🙂
Radek Jadach
Radek Jadach
Niesamwita przygoda! Niepowtarzalne przeżycie!
Anna Lu
Anna Lu
Było super, wszystko ok.
Magdalena Chmielniak
Magdalena Chmielniak
WYPRAWA NA ISLANDIĘ To moja druga wyprawa ze Sport Adventure -Łowcy Przygód. Tym razem także gwarantująca moc niezapomnianych wrażeń, atrakcyjnych krajobrazów, ubogacającym doświadczeń i atmosfery zapewniającej poczucie przygody. Dzięki profesjonalnej organizacji, wsparciu motywacyjnemu, indywidualnemu podejściu do uczestników wyprawy dająca możliwość „spotkania się” ze wszystkimi żywiołami, matki Natury : Ziemią, Wodą, Powietrzem i Ogniem. Organizatorzy dbali o możliwość obcowania z przyrodą, oderwania się od zgiełku dnia codziennego i poszukiwania wewnętrznej harmonii, w kontakcie z natura. Polecam i szykuje się na kolejna wyprawę w listopadzie;)
Franciszek Olejnik (Franko)
Franciszek Olejnik (Franko)
Zdecydowanie warto się wybrać. Miałem okazje być na Islandii wraz z Sport Adventure. Wszystko było profesjonalnie zorganizowane. Dodatkowo to po prostu bardzo fajni ludzie!
Dorota Lechowicz
Dorota Lechowicz
Wrażeń, emocji, wspomnień bardzo dużo, zakwasów mnóstwo ale było warto 😄
mike Sh
mike Sh
Organizacja super, atmosfera rewelacja, Iza i Marta dbały o dobry klimat a profesjonalni instruktorzy potrafili nawet opornych namówić na ekstremalne zjazdy i przejścia w jaskini. Jaskiniowa przygoda zaliczona i długo będzie jeszcze w pamięci. Nie zostaje nic jak umawiać się na kolejne niecodzienne przeżycia 😉 PolecamChcesz przeżyć przygodę poza utartym szlakiem?

Zapisz się już dziś!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my zajmiemy się resztą​

30.05-2.06.2024

____________________________

Cena:
775 PLN

____________________________
Lider wyprawy: Emma
nowy termin

Wyjazd grupowy

______________________________

zorganizujemy wyprawę dla Twojej grupy w innym terminie

____________________________

Zapraszamy do kontaktu