fbpx

WYPRAWA PARALOTNIARSKA

Kurs paralotniarstwa w Międzybrodziu Żywieckim

TERMIN

16-20.05.2022

LICZBA MIEJSC

Max. 10 osób

zapisanych
8

Marzysz o podniebnych przygodach i oglądaniu świata z lotu ptaka? My też, dlatego przygotowaliśmy wyprawę dla wszystkich, którzy chcą zdobyć pierwsze umiejętności paralotniarskie! Z nami wzbijesz się w powietrze, zasmakujesz podmuchów wiatru i zobaczysz świat u swych stóp. 

Naszą bazą będzie góra Żar. Ten malowniczy szczyt w Beskidzie Żywieckim jest swoistą mekką paralotniarzy z uwagi na piękne, górskie widoki i dobre warunki do uprawiania tego sportu.

Celem szkolenia jest wprowadzenie w świat paralotniarstwa przez naukę latania paralotnią. Podczas 5-dni będziemy poznawać tajniki startów, lądowań oraz bezpiecznego wykonywania podstawowych manewrów w powietrzu. Wykwalifikowana kadra instruktorów nauczy Cię również jak samodzielnie przygotować i kontrolować sprzęt oraz obsługiwać skrzydła z ziemi.

Połącz adrenalinę z dobrą zabawą i zdobądź nowe umiejętności w powietrzu!

Zajęcia praktyczne nauki latania na paralotni odbywać się będą od rana do godzin popołudniowych na stoku góry Żar. Wieczorem spotkamy się na wykładach teoretycznych. Poznamy na nich zagadnienia z dziedzin: Prawo Lotnicze, Meteorologia, Aerodynamika, Zasady Lotu, Procedury operacyjne, Pierwsza Pomoc, Wiedza ogólna o sprzęcie i reagowanie w sytuacjach niebezpiecznych.

Część teoretyczna kończy się egzaminem pisemnym w formie testu, a część praktyczna zakończona jest lotami egzaminacyjnymi. Po ich zaliczeniu uczestnik otrzymuje Świadectwo Ukończenia Szkolenia Paralotniowego „Etap I”.  Szkolenie paralotniarskie „Etap I” to mocny wstęp do przygody z paralotnią. Podczas naszej wyprawy oddasz minimum 20 samodzielnych startów i lądowań.

Szkolenie odbędzie się pod okiem jednej z najbardziej doświadczonych kadr instruktorskich w Polsce. W skład ekipy wchodzą m.in. członkowie Kadry Narodowej czy uczestnicy prestiżowych zawodów Red Bull X-Alps. 

Po dniach pełnych wrażeń odpoczywać będziemy w Willa Aleksandra z widokiem na górę Żar. 

PLAN WYPRAWY PARALOTNIARSKIEJ

Samo latanie to nie wszystko! Będąc w tak malowniczej okolicy, aż grzech tego nie wykorzystać! Dlatego zabierzemy Cię na wschód słońca na Jeziorze Żywieckim. Ale przecież nie będziemy stać na brzegu i się patrzeć! Będziemy pływać na desce typu SUP pod okiem doświadczonego instruktora.

CO ZAPEWNIAMY?

Szkolenie paralotniarskie z instruktorami najwyższej, światowej klasy

Minimum 20 samodzielnych startów i lądowań

Noclegi w hotelu w pokojach 2-osobowych z wyżywieniem (śniadanie i obiadokolacja)

Nabycie teoretycznej i praktycznej wiedzy, potwierdzonej certyfikatem

Niezbędny sprzęt do paralotniarstwa: paralotnia, uprząż z protektorem, radio, kask i czepek higieniczny

Niezapomniane wrażenia w gronie Łowców Przygód

CENA WYPRAWY PARALOTNIARSKIEJ


2550 PLN
5 pierwszych osób, które opłacą zaliczkę
2800 PLN
cena standardowa

zaliczka gwarantująca miejsce 700 PLN

CENA OBEJMUJE

DEDYKOWANA BLUZA W PAKIECIE

LIDER WYPRAWY

20210710_133209

Jeśli masz pytania odnośnie wyjazdu,
skontaktuj się bezpośrednio z liderem

Marcin Szymański

KILKA SŁÓW O WYPRAWIE

OPINIE O WYPRAWIE

Ocena uczestników (na podstawie ankiet): 9,8
9.8/10

Chcesz przeżyć podniebną przygodę?
Zapisz się na wyprawę!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my zajmiemy się resztą

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nr Telefonu (wymagane)

   TAK

  Zapoznałem/am się z treścią Regulaminu, Warunkami Uczestnictwa i Ubezpieczenia oraz Polityki Prywatności i akceptuję ich postanowienia. Zostałem/am poinformowany, że szczegóły na temat przetwarzania moich danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności oraz RODO.

   TAK

  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie podanego przeze mnie numeru telefonu oraz adresu e-mail dla celów marketingu bezpośredniego przez Sport Adventure s.p.z.o.o. z siedzibą w Prądniku Korzkiewskim. Zostałem poinformowany, że zgoda jest dobrowolna i może być wycofana w każdym momencie.