fbpx

MORSKI SURVIVAL NA BAŁTYKU

TERMIN

14-16.04.2023

LICZBA MIEJSC

Max. 12 osób

zapisanych
4

Żeglarstwo jest twoją pasją, a przebywanie na otwartym morzu sprawia, że czujesz że żyjesz? A może zawsze pasjonowały cię historie o morskich rozbitkach i sam chciałbyś nauczyć się jak przetrwać w sytuacji kryzysowej?

Podczas weekendu odbędziesz zarówno teoretyczne, jak i praktyczne zajęcia z zakresu akcji ratunkowych na morzu. To ponad 16 godzin instruktażu!

Dzięki nabytej wiedzy będziesz mógł efektywnie pomóc nie tylko sobie, ale też komuś, kto tej pomocy będzie potrzebował.

baltyk5_Easy-Resize.com
baltyk3_Easy-Resize.com

Szkolić będą cię weterani, którzy na otwartym morzu czują się jak ryby w wodzie. Będziesz mógł poczuć się jak rozbitek, a ich wiedza pomoże ci przetrwać z morskim żywiołem.

Nauczysz się także nawigacji za pomocą gwiazd, która przecież może przydać się nie tylko na morzu.

To będzie weekend wypełniony wiedzą niezbędną każdemu, kto chce zwiększyć swoje bezpieczeństwo podczas morskich wojaży.

Spędzisz czas zarówno na jachcie Bavaria 50  jak i w marinie, gdzie odbędzie się teoretyczna część programu szkoleniowego.

Wyprawa to także idealna okazja aby po prostu odpocząć od codzienności i choć przez kilka dni poczuć się niczym wytrawny wilk morski.

baltyk2_Easy-Resize.com


ZOBACZ, CZEGO NAUCZYSZ SIĘ PODCZAS WEEKENDU

fot Akademia Sportów Wodnych mksailing.pl


Spędzisz ponad 16 godzin szkoląc się od najlepszych

Podczas szkolenia teoretycznego oraz praktycznego eksperci nauczą cię jak przetrwać na morzu w sytuacji kryzysowej. Nauczysz się manewrów w wodzie, tak aby móc uratować siebie oraz innych uczestników rejsu.


Przećwiczysz nowe umiejętności w samym sercu Bałtyku

Podczas rejsu będziesz miał możliwość wskoczenia do wody niczym rozbitkowie , po to żeby poznać tajniki pracy z tratwą ratunkową. Poznasz także tajniki nawigacji za pomocą gwiazd, które mogą się przydać nie tylko na otwartym morzu.

Zapoznasz się z niezbędnym sprzętem ratunkowym

Dowiesz się, co zabrać ze sobą na tratwę ratunkową mając jedynie 120 sekund na ewakuację z jachtu. Myślisz, że to dużo czasu? Praktyka zweryfikuje wszelkie twoje wcześniejsze wyobrażenia. Nauczysz się jak używać środków ratunkowych takich jak kamizelki pneumatyczne, czy kombinezony TPS.

Przyswoisz podstawy nawigacji

Na pewno tak jak większość ludzi na świecie korzystasz z nowoczesnych metod nawigacji, które masz na wyciągnięcie ręki - chociażby w twoim telefonie. Jak to wygląda na morzu? Co jeśli systemy statku zawiodą? Wypłyniemy w morze nocą, a Ty poznasz tajniki nawigacji w oparciu o znaki i światła.

Ucz się od ekspertów

Zobacz, od kogo nabędziesz nowe kompetencje!

Krystian - kapitan jachtowy i motorowodny, instruktor żeglarstwa i ratownictwa morskiego, ratownik i instruktor pierwszej pomocy, zawodowy pilot śmigłowca i płetwonurek. 30 lat doświadczenia w zarządzaniu, szkoleniach oraz żeglarstwie morskim i oceanicznym.

Adam - kapitan jachtowy i motorowodny, instruktor żeglarstwa i ratownictwa. Posiada ogromne doświadczenie morskie zarówno w klasycznym żeglarstwie morskim jak i w klasach regatowych, w których zdobył wiele tytułów i nagród.

Krzysztof - instruktor żeglarstwa i pierwszej pomocy. W tym ostatnim aspekcie nie tylko zawodowiec ale także pasjonat startujący w mistrzostwach ratowniczych. Ekspert w dziedzinie nawigacji i radio-komunikacji morskiej, dzięki swojemu doświadczeniu w Marynarce Wojennej.

PLAN WYPRAWY

DLACZEGO WARTO SZKOLIĆ SIĘ RAZEM Z NAMI?

CENA SZKOLENIA

2100 PLN

zaliczka gwarantująca miejsce na wyprawie: 600 PLN

CENA OBEJMUJE

CENA NIE OBEJMUJE

LIDER WYPRAWY

PATRYCJA JASIŃSKA

Jachtowy sternik morski. W czasach licealno – studenckich żeglarstwo było motywem przewodnim każdych wakacji i ta pasja nie wygasła, chociaż musiała ustąpić nieco pola innym aktywnościom, takim jak bieganie, zdobywanie górskich szczytów czy też odkrywanie dalszych zakątków świata. Kocha bezludne plaże, bezdroża oraz surowe skaliste klimaty. Dzieciństwo spędziła nad morzem i ma do niego wielki sentyment, ale też pokorę. 

Jeśli masz pytania odnośnie wyjazdu,
skontaktuj się bezpośrednio z liderem

Chcesz przeżyć przygodę w samym sercu Bałtyku?

Zapisz się na Morski Survival

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my zajmiemy się resztą

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nr Telefonu (wymagane)

   TAK

  Zapoznałem/am się z treścią Regulaminu, Warunkami Uczestnictwa i Ubezpieczenia oraz Polityki Prywatności i akceptuję ich postanowienia. Zostałem/am poinformowany, że szczegóły na temat przetwarzania moich danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności oraz RODO.

   TAK

  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie podanego przeze mnie numeru telefonu oraz adresu e-mail dla celów marketingu bezpośredniego przez Sport Adventure s.p.z.o.o. z siedzibą w Prądniku Korzkiewskim. Zostałem poinformowany, że zgoda jest dobrowolna i może być wycofana w każdym momencie.