fbpx

ZIMOWA PRZYGODA W BIESZCZADACH

Wycieczka na nartach skiturowych

TERMIN

20-23.01.2022

LICZBA MIEJSC

Max. 12 osób

9
zapisanych

Zimą Bieszczady zmieniają się w baśniową krainę: lasy otulone śniegiem, górskie przestrzenie pokryte białą warstwą, którą hulający wiatr formuje w zmrożone rzeźby o niesamowitych kształtach. A pośród tego my, wytyczający dziewiczy ślad. 

Lubisz jeździć na nartach, ale zawsze chciałeś spróbować jazdy poza utartymi trasami? Zapraszamy Cię na pełną przygód wyprawę skiturową w jednym z najdzikszych rejonów Polski! 

Wspólnie przemierzymy około 40 km po najpiękniejszych bieszczadzkich szczytach w towarzystwie doświadczonych ratowników GOPR i instruktorów narciarstwa. Z nami nabędziesz nowe umiejętności. Nauczymy Cię podchodzenia i zjazdów na nartach w terenie, pokażemy jak przygotować się do zimowych wędrówek. Poznasz podstawy lawinoznastwa, nawigacji w terenie i nauczysz się bezpiecznego poruszania po górach zimą

Szykuj się na piękne widoki, niepowtarzalny klimat zimowych Bieszczad oraz szczyptę adrenaliny. Okiełznanie zimowego żywiołu wymaga sporej dawki wiedzy i doświadczenia – my Ci ich dostarczymy!

Naszą bazą będzie klimatyczne schronisko położone w Wetlinie, gdzie odpoczniemy po dniach pełnych wrażeń i zrelaksujemy się na łonie dzikiej, bieszczadzkiej natury. Wieczory spędzimy wspólnie na skiturowych opowieściach – w planach między innymi specjalna prelekcja z finisherami zawodów narciarskich Pierra Menta, które są uznawane są za jedne z najtrudniejszych na świecie.

WAŻNE INFORMACJE

Wyprawa jest dedykowana dla osób, które potrafią samodzielnie zjechać na nartach z trasy oznaczonej jako czerwona. 

Plan wyprawy może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych, śniegowych i lawinowych – bezpieczeństwo przede wszsytkim!

Chcesz spróbować jazdy w terenie, ale wolisz deskę? Wpadaj ze splitboardem! – więcej informacji u Lidera Wyprawy (kontakt poniżej).  

 

PLAN WYPRAWY

CO ZAPEWNIAMY?

CENA WYPRAWY

1650 PLN
+ 450 PLN za wynajem sprzętu skiturowego
cena dla pierwszych 5 osób, które opłacą zaliczkę
2050 PLN
+ 450 PLN za wynajem sprzętu skiturowego
cena standardowa

zaliczka gwarantująca miejsce 700 PLN

CENA OBEJMUJE

LIDER WYPRAWY

Jeśli masz pytania odnośnie wyjazdu,
skontaktuj się bezpośrednio z liderem

Katarzyna Zych

Tel. 694125833

OPINIE O ZIMOWYCH WYPRAWACH SPORT ADVENTURE

Ocena uczestników (na podstawie ankiet): 9,2
9.3/10

Chcesz przeżyć zimową przygodę?

Zapisz się na wyprawę!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my zajmiemy się resztą

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nr Telefonu (wymagane)

   TAK

  Zapoznałem/am się z treścią Regulaminu, Warunkami Uczestnictwa i Ubezpieczenia oraz Polityki Prywatności i akceptuję ich postanowienia. Zostałem/am poinformowany, że szczegóły na temat przetwarzania moich danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności oraz RODO.

   TAK

  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie podanego przeze mnie numeru telefonu oraz adresu e-mail dla celów marketingu bezpośredniego przez Sport Adventure s.p. z.o.o. z siedzibą w Prądniku Korzkiewskim. Zostałem poinformowany, że zgoda jest dobrowolna i może być wycofana w każdym momencie.