fbpx

PODWODNA PRZYGODA

Nurkowanie na Mazurach

TERMIN

28-30.05.2021

LICZBA MIEJSC

Max. 12 osób

zapisanych
8

Woda to żywioł, który przykrywa 2/3 naszej planety – co się kryje pod jej powierzchnią? Góry, doliny, fauna, flora, pamiętające historię artefakty. Jak wygląda świat przykryty wielkim błękitem? Możesz odkryć go razem z nami! 

Pierwszego „nura” warto dać tuż obok domu… Nie potrzebujesz koralowej rafy, rajskiej plaży, ani szmaragdowej jaskini. Podwodny świat jest bliżej niż Ci się wydaje. Z nami zejdziesz pod wodę w jednym z mazurskich jezior. Nauczysz się nurkowania w zimnych wodach północnej Europy. Dzięki temu pasja będzie zawsze z Tobą – tuż obok domu. Z nami odkryjesz nowy wymiar swojego otoczenia.

Nasi instruktorzy metodycznie wprowadzą Cię w objęcia pasji nurkowania. Zaczniemy od porcji wiedzy teoretycznej, zwrócimy szczególną uwagę na Twoje bezpieczeństwo. Pomożemy Ci poznać, skonfigurować i przygotować do pracy sprzęt. Następnie damy z Tobą pierwszego nura… 

Nauczymy Cię poruszać się pod wodą, a gdy już się oswoisz z podwodną krainą, zabierzemy Cię na podwodną wycieczkę w najciekawsze zakamarki jeziora! W głębiny zejdziemy z przyjaciółmi z grona Łowców Przygód – wieczorem, starym zwyczajem podzielimy się wrażeniami przy ognisku. Zanurzysz się z nami?

 

Sięgnij po nowy wymiar przygody - daj z nami pierwszego nura!

Po dniach pełnych wrażeń zrelaksujesz się w domkach letniskowych w Marinie Śniardwy. To urokliwe miejsce oferuje wiele atrakcji, a przede wszystkim jest oazą spokoju i kontaktu z naturą. Wieczorami zasiądziemy przy wspólnym ognisku, dzieląc się historiami w gronie Łowców Przygód – wspólne przeżywanie sportowych doświadczeń łączy ludzi na długo! 

CO ZAPEWNIAMY?

Praktyczne i teoretyczne zapoznanie z podstawowymi technikami nurkowymi obowiązującymi w wodach na terenie naszego kraju

Udział w najmniej dwóch wycieczkach nurkowych

Noclegi w klimatycznej Marinie Śniardwy

Pełen osprzęt do nurkowania

Opiekę lidera wyprawy

Ubezpieczenie

Doradztwo przed wyjazdem

Śniadania i jedną kolację przy ognisku

PLAN WYPRAWY NA MAZURY

CENA WYPRAWY

1050 PLN
wysokość zaliczki: 300 PLN

CENA OBEJMUJE

CENA NIE OBEJMUJE

PRZED WYPRAWĄ

Przed przystąpieniem do wyprawy każdy uczestnik musi zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt, który będzie sprawdzany na miejscu. 

ZOBACZ LISTĘ SPRZĘTU

Kąpielówki/strój kąpielowy
Lekka czapka
Klapki lub sandały
Koszulka typu rash
Lampka czołówka
Ręcznik szybkoschnący
Apteczka z zażywanymi lekami
Latarka typu czołówka i zapasowe baterie
Krem z filtrem UV

PRZED WYPRAWĄ ZADBAJ O ODPOWIEDNIE WYPOSAŻENIE

Podczas wyprawy nurkowej musisz zadbać o siebie. Kilka przedmiotów, które ułatwią Ci pierwszy kontakt z nurkowaniem możesz zakupić w naszym Sklepie Łowców Przygód. 

Z kodem: WILKADVENTURE5 zyskasz 5% zniżki na wszystkie produkty marki Jack Wolfskin – również te już przecenione!

TROFEA SEZONU 2021

Za udział w wyprawie otrzymasz wyjątkowy medal, który będzie potwierdzeniem nabytych umiejętności. 

Jeśli to Twoja pierwsza wyprawa, wręczymy Ci specjalny paracord do którego możesz przypiąć symbole żywiołów. Po ukończeniu Podwodnej Przygody Mazury otrzymasz symbol Wody. 

Symbole kolejnych żywiołów zdobędziesz biorąc udział w innych wyprawach Sport Adventure w sezonie 2021. 

Jeśli zbierzesz wszystkie symbole, dołączysz do elitarnego grona Pogromców Żywiołów Sport Adventure, wstępując tym samym do grona naszych Ambasadorów. 

LIDER WYPRAWY

Jeśli masz pytania odnośnie wyjazdu,
skontaktuj się bezpośrednio z liderem

Marcin Szymański

KILKA SŁÓW O WYPRAWIE

Masz odwagę, by walczyć o swoje marzenia?
Zapisz się na wyprawę!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy,
a my zajmiemy się resztą 😊

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nr Telefonu (wymagane)

   TAK

  Zapoznałem/am się z treścią Regulaminu, Warunkami Uczestnictwa i Ubezpieczenia oraz Polityki Prywatności i akceptuję ich postanowienia. Zostałem/am poinformowany, że szczegóły na temat przetwarzania moich danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności oraz RODO.

   TAK

  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie podanego przeze mnie numeru telefonu oraz adresu e-mail dla celów marketingu bezpośredniego przez Sport Adventure s.p.z.o.o. z siedzibą w Prądniku Korzkiewskim. Zostałem poinformowany, że zgoda jest dobrowolna i może być wycofana w każdym momencie.