fbpx

REJS LIDERÓW

TERMIN

17-24.07.2021

LICZBA MIEJSC
Max. 4 os
zapisanych
4

BRAK WOLNYCH MIEJSC

To będzie impreza inna niż wszystkie! Masz dość pędu, chcesz odpocząć od cywilizacji i zajrzeć w głąb siebie? Porozmawiajmy o swoich doświadczeniach w liderskim i zaufanym gronie.

Morze stanowi doskonałe środowisko do rozmów o tematach ważnych. Morze uczy, czyni umysł otwartym i chłonnym. Tutaj, w objęciach morskiej bryzy, powstają refleksje, które mogą stanowić fundamenty rewolucyjnych koncepcji.

Chcemy podzielić się z Tobą doświadczeniami wyniesionymi z fotela Wiceministra w Ministerstwie Skarbu Państwa i z wozu Dowódcy Grupy Bojowej w Afganistanie. Zapraszamy Cię do morskich debat, zakotwiczonych w liderskich tematach. Wszystko odbędzie się w wąskim gronie sześciu osób, na jachcie, który zapewni nam komfort i bezpieczeństwo.

Na kilka dni staniemy się załogą. Wprowadzimy Cię w świat żeglarstwa – poznasz podstawy manewrowania jachtem na morzu, nawigacji – w tym tradycyjnej astro nawigacji, morskiej praktyki i bezpieczeństwa podczas rejsów. Praca w załodze być może również przyniesie cenne wnioski w obszarze zarządzania zespołem.

Wzbogać swój warsztat liderski na Bałtyku, przedyskutuj nurtujące Cię tematy, poznaj ciekawych ludzi, zostań członkiem naszej liderskiej załogi. 

Zdobądź przepustkę do elitarnej społeczności liderów w grupie Sport Adventure.

 

Spędź tydzień na jachcie u boku byłego Wiceministra w Ministerstwie Skarbu Państwa i Szefa Sztabu Wojsk Specjalnych

Paweł Tamborski
Żegluje prawie od zawsze. W ostatnich latach morze stało się pasją. Wysezonowany bankier inwestycyjny ze sporą liczba projektów i transakcji. Przez dłuższą chwilę Wiceminister Finansów, odpowiedzialny za proces prywatyzacji i nadzór właścicielski. Człowiek wykorzystujący rynkowe doświadczenie dla celów publicznych. Były prezes zarządu Giełdy Papierów Wartościowych. W ostatnim czasie konsultant i doradca Banku Światowego

Żeglowanie uczy pokory, wymaga ciągłego uczenia i solidności. Jest wielowymiarowe.

Marcin Szymański
Dwudzieste urodziny na Mazurach, czterdzieste na Atlantyku… Żeglowania wciąż mało. Były żołnierz, weteran kilku misji zagranicznych, dowódca Grupy Bojowej w Afganistanie, odznaczony Krzyżem Wojskowym z Mieczami i amerykańską Brązową Gwiazdą. Służbę zakończył w stopniu pułkownika jako szef sztabu Wojsk Specjalnych. Wykładowca Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej. Czynny sportowiec, prezes spółki Sport Adventure –
człowiek orkiestra sportów outdoorowych. Autor bloga www.colonelweekly.pl

Morze to idealne miejsce do refleksji – to też wspaniała arena do budowania nowych przyjaźni. Morze uczy solidnie i łączy na długo.

FORMUŁA

Rejs Liderów jest wydarzeniem, które łączy warsztaty rozwoju osobistego z kontemplacją żeglarstwa. Spędzimy kilka dni w wąskim gronie – w dzień odświeży nas morze, wieczorami do refleksji skłonią dyskusje w gronie doświadczonych liderów. Rozmawiamy otwarcie i szczerze o doświadczeniach wyniesionych z biznesu, służby wojskowej, o życiu. Moderatorami są były szef Giełdy Papierów Wartościowych i pułkownik rezerwy Wojsk Specjalnych – obaj praktycy w swoich dziedzinach.

MIEJSCE

Okrętujemy się na wygodnym i bezpiecznym jachcie Bawaria 37. Zamieszkamy w jego dwuosobowych kabinach, dyskusje poprowadzimy w jachtowej mesie. Rejs rozpoczynamy w Świnoujściu i tutaj go kończymy. Gdzie nas wiatr zaniesie w ciągu tych kilku dni?... Tego nie wiemy – i właśnie na tym polega urok żeglarstwa.

AKTYWNOŚCI

Warsztatowe dyskusje: Marcin i Paweł wprowadzą Cię w temat za pomocą studiów przypadku, które były ich udziałem. Poprosimy Cię o podzielenie się Twoimi refleksjami – posłuchamy innych, zakładamy swobodną pracę w grupie, mamy nadzieję na ciekawe wnioski. Żeglowanie: jeśli doświadczyłeś/aś już morza to będzie to moment na doskonalenie swoich umiejętności. Jeśli nie – wprowadzimy Cię metodycznie w świat skrzydlatych statków. Będą ciekawostki, w tym astro nawigacja.

ELITARNOŚĆ

Budujemy małą grupę – będzie nas w sumie sześcioro. Wąski skład posłuży dobrej atmosferze i stworzy klimat do ciekawych, konstruktywnych dyskusji. Na rejs zapraszamy osoby, które mają doświadczenia lub są zainteresowane pozyskaniem doświadczeń liderskich. Liczymy na to, że morze skłoni umysł do chłonnej pracy. Poznasz tu ciekawych, podobnych Tobie ludzi, nawiążesz nowe relacje i odpoczniesz od codzienności.

WYŻYWIENIE

Marcin i Paweł – obaj uwielbiają gotować i pewnie sprzedadzą Ci kilka kulinarnych „patentów” Ale – jak na żeglarzy przystało gotujemy sami i każdy będzie miał szansę wykazać się talentem… Na jachcie zastaniesz „pełne ładownie” składników, z których będziemy wspólnie przyrządzać posiłki.

SPOŁECZNOŚĆ

Wierzymy w siłę międzyludzkich relacji, dlatego ten rejs będzie miał swój ciąg dalszy. Jako weteran Rejsu Liderów Sport Adventure, zostaniesz członkiem elitarnej społeczności. Naszym celem jest zbudowanie grupy, w której będziemy się wzajemnie motywować, inspirować i wspierać.

Naszym morskim domem będzie wysokiej klasy 

jacht Bavaria 37

PLAN WYPRAWY

CENA ZA REJS LIDERÓW

4 500 PLN
wysokość zaliczki gwarantującej miejsce na wyprawie: 1 000 PLN

CENA OBEJMUJE

LIDER WYPRAWY

Jeśli masz pytania odnośnie wyjazdu,
skontaktuj się bezpośrednio z liderem

Marcin Szymański

BRAK WOLNYCH MIEJSC NA WYPRAWĘ

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nr Telefonu (wymagane)

   TAK

  Zapoznałem/am się z treścią Regulaminu, Warunkami Uczestnictwa i Ubezpieczenia oraz Polityki Prywatności i akceptuję ich postanowienia. Zostałem/am poinformowany, że szczegóły na temat przetwarzania moich danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności oraz RODO.

   TAK

  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie podanego przeze mnie numeru telefonu oraz adresu e-mail dla celów marketingu bezpośredniego przez 4values Marcin Szymański z siedzibą w Krakowie. Zostałem poinformowany, że zgoda jest dobrowolna i może być wycofana w każdym momencie.