fbpx

ZESPÓŁ

MARCIN SZYMAŃSKI

Pomysłodawca i założyciel Sport Adventure. Były żołnierz z dwudziestopięcioletnim stażem służby. Weteran misji w Afganistanie i Iraku. Były dyrektor imprez Runmageddon Global. Do jego projektów należały między innymi epickie na Saharze i Kaukazie. Sportowiec – amator, ulubione dyscypliny to bieganie i triathlon. Prywatnie miłośnik urody świata, którą najczęściej kontempluje pod żaglami. Organizator i uczestnik rejsów morskich. Siła spokoju, człowiek o mocnym kręgosłupie i mocnych nerwach. Koneser pizzy w każdej postaci. Refleksją i doświadczeniami dzieli się na blogu www.colonelweekly.pl

Ulubiony cytat:
„Nigdy nie nacieszysz się światem, póki morze nie popłynie w twoich żyłach” – Thomas Traherne.

MACIEJ TURCHAN

Marketingowiec, dziennikarz i pasjonat podróży. Sport towarzyszy mu na co dzień – prywatnie i zawodowo. Realizował działania marketingowe dla zespołów rajdowych i wyścigowych, organizatorów biegów oraz innych imprez sportowych i e-sportowych. Eventowiec z krwi i kości. W latach 2017-2019 odpowiedzialny za promocję imprez Runmageddon w kraju i na świecie. Zimą zapalony narciarz, latem zwiedza świat biegając lub jeżdżąc na motocyklu. Pasjonat psychologii społecznej. Kocha muzykę wszelkiej maści. Najlepiej taką, do której można tupnąć nogą. Dumny tancerz folkloru.

Ulubiony cytat:
„Szacunek budzi nie to co przyjmujesz, a czego odmawiasz” – Piotr Szmidt.

FILIP GŁOWACKI

Zawodowo prawnik, obecnie doradza w zakresie zarządzania finansami przedsiębiorstw. Przygodę z eventami rozpoczął jako menedżer działu zakupów, a następnie członek zarządu Runmageddonu. Excel jest jego prawą, a optymalizacja lewą, ręką. Jego związek ze sportem to burzliwy romans – czasem mniej, a czasem bardziej gorący. Ostatnio miłośnik sportowej walki na miecze. W wolnym czasie podróżuje w bliższe i dalsze zakątki Ziemi. Pokonuje przeciwników w grach strategicznych i pochłania kolejne książki.

Ulubiony cytat:
„Każdy szermierz dupa, kiedy wrogów kupa” – Geralt z Rivii

IZA LEDWOŃ

Żołnierz, instruktor sportu i rekreacji ruchowej, trener personalny i grupowy. Odpala wulkan energii prowadząc zajęcia i nie ma zmiłuj się – najpierw po żołniersku cię zajedzie a potem przytuli jak mama 😉 W wolnym czasie tłumacz i instruktor językowy. Czynny, zakręcony pozytywnie sportowiec-amator, który może się pochwalić paroma sukcesami, nawet tymi na pudle. Prywatnie – niespokojny duch, „matka-wariatka ” kochająca wyzwania, podróże i różnorodność smaków świata – tych w kuchni i nie tylko.

Ulubiony cytat:
„Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do wykonania”.

MARCIN SZOPA

Organizator wyjazdów, podróżnik, pilot wycieczek, alpinista. Od 30 lat specjalizuje się w projektowaniu programów turystycznych profilowanych życzeniami klienta. Tworzy i doradza w przygotowaniu wyjazdów od prostych wycieczek, po skomplikowane logistycznie wyprawy.

Ulubiony cytat:

„Świat jest książką i Ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną jej stronę” – Św. Augustyn.

AGATA SUPEŁ

Zawodowo zarządza projektami o skrajnej tematyce, ale najbliższe jej sercu są te najbardziej szalone. Multitasking, organizację i umiejętności analityczne wyniosła z zawodu inżyniera materiałowego – typowo ścisły umysł z przyjemnością wykorzystuje w pracy. Zapalona podróżniczka, która jako cele wypraw wybiera kierunki nieszablonowe i takie, gdzie kuchnia jest wyjątkowa, bo jedzenie (i gotowanie) ma w jej życiu ogromne znaczenie. Na kulinarne nagrody trzeba sobie zasłużyć, więc uprawia mnóstwo sportów o każdej porze roku (lista podejmowanych wyzwań wciąż się wydłuża). Nadmiarem energii chętnie zaraża otoczenie.

Ulubiony cytat:
“Po co palić za szkołą, skoro można jarać się życiem” – Loesje