fbpx

SKALNA PRZYGODA

WSPINACZKA SKAŁKOWA W SOKOLIKACH

TERMIN

09-11.09.2022

LICZBA MIEJSC

Max. 12 osób

7
zapisanych

Szukasz sportowych wyzwań i dobrego towarzystwa? Zapraszamy Cię na weekend ze wspinaczką skałkową. Wybieramy się w piękny rejon Polski, jakim są góry Sokole w Rudawach Janowickich. 

Popularne Sokoliki to idealne miejsce do poznania wspinaczki. Liczne grzbiety skalne i granitowe ostańce stanowią idealny materiał do nauki i eksplorowania tego sportu. 

Podczas weekendu nauczymy Cię podstawowych technik poruszania się po skale, pokażemy chwyty, zapoznamy ze sprzętem i asekuracją, a przede wszystkim zasmakujemy emocji w wyjątkowym towarzystwie Łowców Przygód.

Przez dwa dni będziesz mógł spędzić aż 14 godzin na nauce i doskonaleniu techniki wspinaczkowej.

Dla osób, które mają już doświadczenie w skałach, przygotowaliśmy grupę zaawansowaną, w której będziecie mogli szlifować swoje umiejętności, wspinając się po bardziej wymagających skałach.

Zapoznamy Was z tajnikami wspinania z dolną asekuracją. Poznacie również sprzęt (sposoby jego użycia) potrzebny do wspinania na drogach tradowych (nieubezpieczonych).

 

Wszystko pod okiem wykwalifikowanych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem, którzy będą służyć swoją wiedzą i zdradzą tajniki tego sportu. 

Sama wspinaczka to nie wszystko! Naszą bazą będzie camping położony pośród skał i lasów. Będzie też czas na integrację przy ognisku i podróżnicze opowieści w gronie Łowców Przygód 🙂 

Szkolić będzie was czwórka niesamowicie doświadczonych osób:

Dariusz – wspinacz z 23 letnim stażem, na koncie ma ponad 1 500 dróg sportowych jedno i wielowyciągowych. Zaliczył wejście na Mont Blanc. Chętnie zdradza tajniki technik wspinaczkowych i podstawy wspinania prowadząc sekcję wspinaczkową na ścianie Scarpa Bytom

Magdalena  – Instruktor Rekreacji Ruchowej o specjalności wspinaczka skałkowa ukończonego na katowickim AWF z 20 letnim stażem wspinaczkowym i kilku wyprawach w góry wysokie, uczestniczka zaawansowanej próby na Muztagh Ata

Maciej  – wspinacz z 21 letnim stażem, instruktor kajakarstwa, koszykarz, biegacz terenowy, filmowiec amator, podróżnik. Wspinał się sportowo w Hiszpanii, Francji, Grecji, Maroku, Norwegii, Czechach, Słowacji, Słowenii, Rumunii i na kilku wyspach Morza Śródziemnego

Artur – instruktor Rekreacji Ruchowej o specjalności wspinaczka skałkowa katowickiego AWF od 2009 roku. Pasjonat wspinania i uczestnik niezliczonej ilości wypraw górskich m.in. w Andy, Alpy, Kaukaz oraz Atlas Wysoki. Poza wspinaniem oddaje się kajakarstwu oraz speleologii.

PLAN WYPRAWY WSPINACZKA SKAŁKOWA SOKOLIKI

CENA WYPRAWY WSPINACZKA SKAŁKOWA SOKOLIKI

900 PLN

cena za osobę

1700 PLN

pakiet dla dwóch osób


zaliczka gwarantująca miejsce na wyprawie: 300 PLN

CENA OBEJMUJE

LIDER WYPRAWY WSPINACZKOWEJ W SOKOLIKACH

Jeśli masz pytania odnośnie wyjazdu,
skontaktuj się bezpośrednio z liderem

Marta Fuksiewicz

Tel. 515 331 022

OPINIE O WYPRAWACH WSPINACZKOWYCH SPORT ADVENTURE

Ocena uczestników (na podstawie ankiet): 9,2
9.2/10

Szukasz sportowych wyzwań i dobrego towarzystwa?

Zapisz się na Skalną Przygodę

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my zajmiemy się resztą

  Wybierz pakiet (wymagane)


  Imię i nazwisko (wymagane)

  Imię i nazwisko drugiej osoby (wymagane w przypadku wyboru PAKIETU DLA DWÓCH OSÓB)

  Adres email (wymagane)

  Nr Telefonu (wymagane)

   TAK

  Zapoznałem/am się z treścią Regulaminu, Warunkami Uczestnictwa i Ubezpieczenia oraz Polityki Prywatności i akceptuję ich postanowienia. Zostałem/am poinformowany, że szczegóły na temat przetwarzania moich danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności oraz RODO.

   TAK

  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie podanego przeze mnie numeru telefonu oraz adresu e-mail dla celów marketingu bezpośredniego przez Sport Adventure s.p. z.o.o. z siedzibą w Prądniku Korzkiewskim. Zostałem poinformowany, że zgoda jest dobrowolna i może być wycofana w każdym momencie.