fbpx

SKALNA PRZYGODA

WSPINACZKA SKAŁKOWA W SOKOLIKACH

TERMIN

09-11.09.2022

LICZBA MIEJSC

Max. 15 osób

4
zapisanych

Szukasz sportowych wyzwań i dobrego towarzystwa? Zapraszamy Cię na weekend ze wspinaczką skałkową. Wybieramy się w piękny rejon Polski, jakim są góry Sokole w Rudawach Janowickich. 

Popularne Sokoliki to idealne miejsce do poznania wspinaczki. Liczne grzbiety skalne i granitowe ostańce stanowią idealny materiał do nauki i eksplorowania tego sportu. 

Podczas weekendu nauczymy Cię podstawowych technik poruszania się po skale, pokażemy chwyty, zapoznamy ze sprzętem i asekuracją, a przede wszystkim zasmakujemy emocji w wyjątkowym towarzystwie Łowców Przygód.

Przez dwa dni będziesz mógł spędzić aż 14 godzin na nauce i doskonaleniu techniki wspinaczkowej.

Dla osób, które mają już doświadczenie w skałach, przygotowaliśmy grupę zaawansowaną, w której będziecie mogli szlifować swoje umiejętności, wspinając się po bardziej wymagających skałach.

Zapoznamy Was z tajnikami wspinania z dolną asekuracją. Poznacie również sprzęt (sposoby jego użycia) potrzebny do wspinania na drogach tradowych (nieubezpieczonych).

 

Wszystko pod okiem wykwalifikowanych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem, którzy będą służyć swoją wiedzą i zdradzą tajniki tego sportu. 

Sama wspinaczka to nie wszystko! Naszą bazą będzie camping położony pośród skał i lasów. Będzie też czas na integrację przy ognisku i podróżnicze opowieści w gronie Łowców Przygód 🙂 

PLAN WYPRAWY WSPINACZKA SKAŁKOWA SOKOLIKI

CENA WYPRAWY WSPINACZKA SKAŁKOWA SOKOLIKI

900 PLN

zaliczka gwarantująca miejsce na wyprawie: 300 PLN

CENA OBEJMUJE

LIDER WYPRAWY WSPINACZKOWEJ W SOKOLIKACH

Jeśli masz pytania odnośnie wyjazdu,
skontaktuj się bezpośrednio z liderem

Katarzyna Zych

Tel. 694125833

OPINIE O WYPRAWACH WSPINACZKOWYCH SPORT ADVENTURE

Ocena uczestników (na podstawie ankiet): 9,2
9.2/10

Szukasz sportowych wyzwań i dobrego towarzystwa?

Zapisz się na Skalną Przygodę

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my zajmiemy się resztą

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nr Telefonu (wymagane)

   TAK

  Zapoznałem/am się z treścią Regulaminu, Warunkami Uczestnictwa i Ubezpieczenia oraz Polityki Prywatności i akceptuję ich postanowienia. Zostałem/am poinformowany, że szczegóły na temat przetwarzania moich danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności oraz RODO.

   TAK

  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie podanego przeze mnie numeru telefonu oraz adresu e-mail dla celów marketingu bezpośredniego przez Sport Adventure s.p. z.o.o. z siedzibą w Prądniku Korzkiewskim. Zostałem poinformowany, że zgoda jest dobrowolna i może być wycofana w każdym momencie.