fbpx

KAJAKARSKA PRZYGODA

Weekendowy spływ kajakarski na rzece Pilica

TERMIN

03-05.06.2022

LICZBA MIEJSC

Max. 12 osób

zapisanych
7

Chcesz wyrwać się ze zgiełku i codziennych obowiązków, by razem z rodziną przeżyć prawdziwą, dziką przygodę? Weekendowa wyprawa na kajaki to okazja na nowe, wspólne doświadczenia w familijnym gronie.

Pilica jest najdłuższym lewym dopływem Wisły i jedną z najbardziej malowniczych rzek w naszym kraju. Stanowi ona niezwykle cenny obszar z licznymi rezerwatami przyrody. Podczas spływu kajakarskiego po Pilicy, przy odrobinie szczęścia, można spotkać wiele zwierząt takich jak bobry, wydry czaple czy drapieżne ptaki – będziemy ich szukać i bacznie obserwować.

Pilica zachwyca swoją dzikością i atrakcyjnym korytem rzeki, który dostarczy wielu przygód. Podczas weekendu wspólnie pokonamy 40-kilometrowy odcinek rzeki, meandrując pomiędzy naturalnymi przeszkodami, które napotkamy na swojej drodze.

Nie miałeś wcześniej doświadczeń z kajakiem? Nic nie szkodzi. Podczas wyprawy przez cały czas towarzyszyć nam będą przewodnicy oraz instruktorzy Polskiego Związku Kajakarskiego. Zanim na dobre ruszymy ku przygodom, przejdziemy podstawowe szkolenie z tajników sterowania kajakiem: pływanie w przód, w tył, bokiem, zwroty oraz pływanie 360. Gwarantujemy więc 100% bezpieczeństwa i nabycie nowych umiejętności. 

Zapraszamy rodziny wraz z dziećmi już od 8 roku życia

To będzie prawdziwie dzika wyprawa, której celem jest odpoczynek od dynamicznej codzienności na łonie natury. W sobotę wieczorem rozbijemy obóz na polu namiotowym tuż przy brzegu jeziora. Przy ognisku porozmawiamy o przygodach, przygotujemy wspólny posiłek i spędzimy czas w niesamowitych okolicznościach przyrody. 

Ale to nie wszystko! Rzeka wieczorową porą zmienia swe oblicze, a my zasmakujemy wyjątkowej przygody, podczas nocnego spływu w towarzystwie setek gwiazd na niebie.

Wyprawę dedykujemy dla całych rodzin, które chcą oderwać się od codzienności i zacieśnić  relacje, podczas wspólnego przeżywania przygód – a nie ma nic lepszego, niż wspólna aktywność w gronie ludzi, którzy nadają na tych samych falach!

Przez dwa spływu kajakarskiego po Pilicy spędzimy łącznie około 13 godzin na wodzie i przepłyniemy aż 40 kilometrów. Ale spokojnie, tempo będzie rekreacyjne i dostosowane do możliwości grupy – nastawiamy się na obserwację przyrody. Będzie też czas na orzeźwiające kąpiele w rzece i odpoczynek przy brzegu. 

CO ZAPEWNIAMY?

Praktyczne i teoretyczne szkolenie z zakresu kajakarstwa

Nocny spływ kajakiem

Klimatyczny biwak Łowców Przygód w dziczy nad rzeką

40 km na wodzie w pięknych okolicznościach przyrody

Zwiedzanie Sulejowskiego Parku Narodowego z perspektywy rzecznej wyprawy

Bezpieczeństwo: opieka instruktorów, lidera wyprawy, ubezpieczenie

PLAN WYPRAWY SPŁYWU KAJAKARSKIEGO NA PILICY

CENA WYPRAWY

800 PLN

cena za osobę

1400 PLN

pakiet rodzic + dziecko

wysokość zaliczki gwarantującej miejsce: 250 PLN

CENA OBEJMUJE

WhatsApp Image 2021-11-26 at 14.55.10

Jeśli masz pytania odnośnie wyjazdu,
skontaktuj się bezpośrednio z liderem

IGA KOWALSKA

Gotowy na weekend pełen przygód?

Zapisz się na wyprawę

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my zajmiemy się resztą 😊

  Wybierz pakiet (wymagane)


  Imię i nazwisko (wymagane)

  Imię i nazwisko dziecka (wymagane w przypadku wyboru pakietu RODZIC + DZIECKO)

  Adres email (wymagane)

  Nr Telefonu (wymagane)

   TAK

  Zapoznałem/am się z treścią Regulaminu, Warunkami Uczestnictwa i Ubezpieczenia oraz Polityki Prywatności i akceptuję ich postanowienia. Zostałem/am poinformowany, że szczegóły na temat przetwarzania moich danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności oraz RODO.

   TAK

  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie podanego przeze mnie numeru telefonu oraz adresu e-mail dla celów marketingu bezpośredniego przez Sport Adventure s.p.z.o.o. z siedzibą w Prądniku Korzkiewskim. Zostałem poinformowany, że zgoda jest dobrowolna i może być wycofana w każdym momencie.