fbpx

Biegowa kooperacja 

Sport Adventure X Bieg Rzeźnika


Bieg Rzeźnika to już legendarny event podczas którego biegacze mogą sprawdzić swoje siły w malowniczych Bieszczadach. Wystarczyło osiem edycji, żeby  dla wielu stał się świętym Graalem górskich zmagań biegowych. Łącząc siły chcemy dać wam nowy wymiar biegowych przygód!

rzeznik1
rzeznik2

Wspólne wyjazdy na biegi


Zawsze chciałeś pojechać na Festiwal Biegu Rzeźnika, ale nie miałeś ekipy z którą byłaby to niezapomniana przygoda? A może marzył Ci się Maraton Bieszczadzki? Zorganizowane wyjazdy na biegi to nie tylko oszczędność pieniędzy, ale też możliwość wymiany biegowych doświadczeń w czasie podróży.

Treningi pod okiem specjalistów


Jeśli kochasz górskie bieganie, ale czujesz, że twój progres się zatrzymał, to przychodzimy z pomocą. Obozy biegowe w górach to czas w którym nasi eksperci poprawią niedociągnięcia w twoim treningu, wskażą słabe i mocne strony, doradzą jaki sprzęt biegowy jest wart swojej ceny i sprzedadzą tajniki zbiegów i podbiegów. Wymarzony czas na wymarzonym biegu jest w zasięgu ręki!

WYPRAWA-TREKKINGOWA-NEPAL-TREKKING-ANNAPURNA-BASE-CAMP
rzeznik3

Poznaj nowych przyjaciół!


Podczas wspólnych wyjazdów na pewno spotkasz równie zakręconych na punkcie biegania towarzyszy.

Być może wspólnota doświadczeń sprawi, że zamienią się oni w przyjaciół na całe życie?

NASZE PROJEKTY

rzeznik-16

Grupowy wyjazd na Maraton Bieszczadzki

Jubileuszowa, X edycja Ultra Maratonu Bieszczadzkiego odbędzie się 7-8 października jak zawsze w Cisnej. Zawsze chciałeś tam pobiec, ale Bieszczady nie były w zasięgu ręki? Teraz już są! Sprawdź naszą ofertę grupowego wyjazdu z Warszawy.

245937468_2349452361858287_4404544330220032399_n

To dopiero początek naszych wspólnych biegowych wypraw! Już niebawem pokażemy Wam kolejne owoce naszej współpracy.

ZOBACZ RZEŹNICKIE TRASY

POZNAJ NASZĄ LIDERKĘ