fbpx

STRZELECKI WEEKEND DLA KOBIET

Kobiece zgrupowanie militarne

TERMIN

10-12.03.2023

Jeśli pociąga Cię wojskowy klimat, a na wieczorny seans wolisz film wojenny niż komedię romantyczną, chcąc poczuć się jak Demi Moore w filmie G.I. Jane – strzelecki weekend  będzie do tego idealną okazją.

To zgrupowanie sportowo-obronne dedykowane dla kobiet, podczas którego wejdziesz w buty prawdziwego żołnierza i będziesz miała okazję sprawdzić się w roli operatora jednostki specjalnej: otrzymasz wojskowy sprzęt, broń i specjalne zadania do wykonania. 

Sprawdzimy Twoją czujność, odporność na presję czasu i wytrzymałość. Całość odbędzie się pod okiem wysokiej klasy specjalistów – weteranów misji bojowych.  

Zamieszkasz w bazie na strzelnicy i dowiesz się jak smakuje żołnierskie życie. 

Projekt bez tytułu-22_Easy-Resize.com

Byli oficerowie komandosi w stanie spoczynku – Matka, czyli Damian Matkowski oraz Modi – Maciej Małecki. To oni sprawią, że zapoznasz się ze specyfiką działania grup specjalnych.

Dowiesz się, jak wygląda profesjonalne przygotowanie wysokiej klasy żołnierzy przed wyjazdem na misję oraz jak planuje się wykonywanie zadań specjalnych

Ta wiedza przyda Ci się także w życiu codziennym oraz biznesie. Potraktuj tych ludzi jako współczesnych Sun Tzu, a to czego Cię nauczą jak Sztukę Wojny 2.0

Postrzelasz z topowej broni strzeleckiej, a ubrana będziesz nie jak przerysowany bohater hollywoodzkiego akcyjniaka, a nowoczesny żołnierz XXI wieku. W dłoni będziesz miała Glocka 19, Sig Sauera P320, czy karabin Fason FX5500. Będzie dynamicznie, ostro i głośno. Potraktuj to jako symulację działań wojennych.

Przekonasz się czy podczas nocnych manewrów będziesz potrafiła zachować logicznie myślenie, chroniąc bazy wraz ze swoją drużyną. Dowiesz się także, co znaczy termin strzelanie sytuacyjne oraz co kryje się za tajemniczym akronimem MRE.

Komandos to człowiek wielu talentów – nauczymy Cię także prawidłowej nawigacji w terenie, poznasz techniki pierwszej pomocy – szczególnie w przypadku ran postrzałowych. 

 

LOKALIZACJA

Wydarzenie odbędzie się na strzelnicy Stone Rage w Kamieniu koło Łodzi.


ZOBACZ, CZEGO NAUCZYSZ SIĘ PODCZAS WEEKENDU STRZELECKIEGO


Poczujesz się jak prawdziwy żołnierz sił specjalnych

Będziesz dzierżyła broń wojskową wysokiej klasy, a do wykorzystania otrzymasz blisko 300 sztuk amunicji. Zobaczysz, czy łatwo walczyć i poruszać się mając na sobie wojskowe oporządzenie. Zawsze chciałaś na własnej skórze zobaczyć jak to jest brać udział w konflikcie zbrojnym? Nadszedł ten czas.


Zdobądź umiejętności, którymi szczycić może się niewielu

Będą Cię szkolić byli Oficerowie Wojsk Specjalnych. To weterani misji bojowych w Iraku i Afganistanie. Pod ich okiem poznasz taktykę wojskową, specyfikę działania grup specjalnych, a także jak planować działania, niczym prawdziwy komandos.


Wykorzystaj nabytą wiedzę w życiu codziennym

Myślisz, że to czego się nauczysz przyda się jedynie podczas następnego wyjazdu integracyjnego na paintballa? Nabyta wiedza będzie owocowała także w biznesie i życiu codziennym. Czymże innym są firmowe negocjacje, jeśli nie potyczką wymagającą wojskowej taktyki?

PLAN WEEKENDU STRZELECKIEGO

DLACZEGO WARTO SZKOLIĆ SIĘ RAZEM Z NAMI?

CENA WEEKENDU STRZELECKIEGO

2250 PLN

zaliczka gwarantująca miejsce na wyprawie: 500 PLN

CENA OBEJMUJE

POZNAJ INSTRUKTORÓW

Mjr Damian „Matka” Matkowski

Doświadczenie zdobywał wykonując operacje specjalne m.in. w Iraku i Afganistanie. Szkolił elementy zarówno konwencjonalne jak i specjalne poza granicami kraju (był min. głównym doradcą komendanta Centrum Szkolenia Sił Specjalnych Afgańskiej Policji). Ponadto zarówno w Polsce jak i w Europie, USA, i na bliskim wschodzie, przechodził szereg szkoleń dotyczących planowania, przygotowywania i bezpośredniej walki z zagrożeniami XXI wieku.

Za schwytanie w 2012 roku najwyżej notowanego celu osobowego w historii polskiej armii (Top Level Target) został wyróżniony przez Prezydenta RP Krzyżem Komandorskim Orderu Krzyża Wojskowego.

 

Mjr Maciej „Modi” Malecki

W trakcie swojej służby w JWK planował i uczestniczył w wielu trudnych i nowatorskich operacjach specjalnych w najbardziej wymagających zakątkach Afganistanu. Szkolił instruktorów, operatorów oraz wyspecjalizowane pododdziały wojska i policji w kraju i za granicą. W JWK był wyróżniającym się oficerem w dziedzinie strzelectwa Wojsk Specjalnych, które jest jego specjalnością.

Swój warsztat poszerzał szkoląc się np. z sześciokrotnym mistrzem świata w IPSC Erickiem Graufelem. Ukończył kurs Special Forces Advance Urban Combat organizowanym przez US Special Forces.

INSTRUKTORZY O STRZELECKIM WEEKENDZIE

WIĘCEJ O WYPRAWIE NA BLOGU

Zostać komandosem

Nauka taktycznego planowania, metody radzenia sobie ze stresem których używają operatorzy jednostek specjalnych, elementy wojskowej topografii oraz najnowocześniejsza broń. Weekend strzelecki to odpowiedź na coraz większe zainteresowanie szeroko pojętą wojskowością. Myślisz, że jesteś gotowa?

LIDER WYPRAWY

KATARZYNA ZYCH

Celne oko miewam tylko przy wspomaganiu okularów. Miłośniczka aktywnego trybu życia i kolekcjonerka przygód wszelakich. W życiu zawodowym Manager zarządzającym zespołem, poza pracą rządna adrenaliny, pasjonatka sportów górskich.  

Jeśli masz pytania odnośnie wyjazdu,
skontaktuj się bezpośrednio z liderem

OPINIE O STRZELECKICH WEEKENDACH SPORT ADVENTURE

Ocena uczestników (na podstawie ankiet): 9,6
9.6/10

Chcesz przeżyć wystrzałowy Dzień Kobiet?

Zapisz się na Strzelecki Weekend

Zapisz się już teraz i wejdź w buty komandosa

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nr Telefonu (wymagane)

   TAK

  Zapoznałem/am się z treścią Regulaminu oraz Warunkami Uczestnictwa i akceptuję ich postanowienia. Zostałem/am poinformowany, że szczegóły na temat przetwarzania moich danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności oraz RODO.

   TAK

  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie podanego przeze mnie numeru telefonu oraz adresu e-mail dla celów marketingu bezpośredniego przez Sport Adventure s.p. z.o.o. z siedzibą w Prądniku Korzkiewskim. Zostałem poinformowany, że zgoda jest dobrowolna i może być wycofana w każdym momencie.