fbpx

WARMIA BODY & SOUL

Weekend dla kobiet

TERMINY


8-10.3.2024

WYPRAWA OD KOBIET
DLA KOBIET

Kobieca wyprawa dla “ducha i ciała” w samym  sercu  Welskiego Parku Krajobrazowego!  

Warmia Body & Soul to kobiecy weekend pełen magii i duchowej wędrówki w głąb siebie. W gronie kobiet będziemy medytować, pracować nad emocjami, uwalniać napięcia w ciele. To będzie czas wyłącznie dla nas. 

Stworzymy kobiecy krąg podczas Ceremonii Cacao i poznamy tajemnice zapisane w gwiazdach i planetach. Nasze ciało dostanie zastrzyk energii na zajęciach z pilatesu oraz sesji z uwalniania poprzez oddech biodynamiczny. To wszystko w klimatycznym miejscu na Warmii z dala od zgiełku miasta. 

Wyprawa dla kobiet na Warmię

RELAKS W KLIMATYCZNYM MIEJSCU

Wyciszmy się w klimatycznym Domu Gościnnym Stara Szkoła Trzcin 20 na Warmii. 

Wybudowany ponad sto lat temu jako pruska szkoła elementarna, po całkowitej modernizacji wnętrza zamieniła się w piękny dom gościnny, oferujący wspaniałe warunki wypoczynku. Dom znajduje się w miejscowości Trzcin, w sercu Welskiego Parku Krajobrazowego.  

Miejsce to jest wyjątkową pamiątką po lodowcu, który pozostawił wszędzie mnóstwo oczek wodnych i przepięknie pagórkowaty teren. Nieopodal wije się rwąca rzeka Wel, idealna na spływy kajakowe oraz otoczone lasem ciche i czyste Jezioro Kiełpińskie.  

CZY TO DLA CIEBIE?

Wyprawa Warmia Body & Soul to prawdziwe mind&bodyfulness. Podczas weekendu z nami sięgniesz do swojej podświadomości. Będziesz medytować na różne sposoby, pracować z oddechem metodą, poznasz tajemnice zapisane w gwiazdach i planetach na warsztatach ze znaną Astrolog. Wyprawę tworzą  kobiety dla kobiet!

PLAN WYPRAWY

ZOBACZ, CZEGO DOŚWIADCZYSZ

DLACZEGO WARTO?

ZAOPIEKUJĄ SIĘ TOBĄ
WYJĄTKOWE KOBIETY

CENA WYPRAWY

2150 PLN

zaliczka gwarantująca miejsce na wyprawie: 500 PLN

CENA OBEJMUJE

LIDER WYPRAWY

Patrycja Jasińska

Zawodowo obraca się w świecie finansów i projektów inwestycyjnych. Prywatnie żeglarz, pasjonatka biegania – z ulubionym maratońskim dystansem oraz wycisku ze sztangą. Dla dobrej zabawy lubi sponiewierać się w biegach OCR. Na równi kocha morze i góry. W te ostatnie ucieka regularnie – najchętniej w ukochane wysokie Tatry, gdzie lubi pobyć sam na sam z surową skałą. “Od zawsze” wpatrywała się w niebo, lubiła przesiadywać na parapecie wpatrując się w księżyc i powierzając mu swe tajemnice. Mimo że twardo stąpa po ziemi, fascynuje ją astrologia i magia kart. Na 16 urodziny dostała od mamy w prezencie karty Tarota, którego stawiała koleżankom i kolegom z klasy. Porzuciła to zajęcie, ale fascynacja kartami została i dzisiaj zagłębia tajniki kart Lenormand.  Karty ułatwiają zajrzenie w głąb siebie i korzystanie ze wskazówek podświadomosci, która odbiera znacznie więcej sygnałów niż nasza świadomość. 

Masz pytania? 
Skontaktuj się z liderem 

Tel. 601285905

patrycja@sportadventure.pl

NAJNOWSZE OPINIE
O SPORT ADVENTURE

Doskonała
Na podstawie 89 opinii
Tomasz Nazaruk
Tomasz Nazaruk
Profesjonalna organizacja, świetna atmosfera zdeterminowanych uczestników.
Krzysztof Pikiewicz
Krzysztof Pikiewicz
Wyprawa na Everest Base Camp Fajni ludzie i przyjacielska atmosfera. Jedyny minus to zbyt duza grupa
Sara Szafranek
Sara Szafranek
Wyprawa do Everest Base Camp w Himalajach na pewno zostanie w mojej pamięci na długo! Polecam firmę Sport Adventure - wszystko było dopięte na ostatni guzik!
G. S.
G. S.
Strzelecki Weekend (SEP 2023) was a superb experience, waiting for more 🙂 I definitely recommend Sport Adventure!
Ewa Mariańska
Ewa Mariańska
Super
Agnieszka Tryba
Agnieszka Tryba
Firma oferuje bardzo bogatą ofertę wyjazdów, gdze każdy znajdzie coś dla siebie: począwszy od kilkudniowych wypadów w malownicze regiony Polski a skończywszy na wyprawach w Himalaje. Świetny kontakt, profesjonalna obsługa. Polecam 🙂

Chcesz spędzić relaksujący weekend w pięknej Warmii?

Zapisz się już dziś!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my zajmiemy się resztą

8-10.03.2024

____________________________
Cena:

2150 zł
____________________________
Lider wyprawy: Patrycja
wyprawa '24

Wyjazd grupowy

______________________________

zorganizujemy wyprawę dla Twojej grupy w innym terminie

____________________________

Zapraszamy do kontaktu