fbpx

SKALNA PRZYGODA

Wspinaczka na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej
dla całej rodziny

TERMINY

02-04.06.2023
25-27.08.2023

Jura Krakowsko-Częstochowska to idealne miejsce do rozpoczęcia przygody ze wspinaczką skałkową. Wapienne ostańce stanowią świetny materiał do nauki i eksplorowania tego coraz bardziej popularnego sportu.

To właśnie tutaj swoją karierę zaczynała większość polskich himalaistów.

wspinaczka skałkowa
Runmagedon_jura665_resize_Easy-Resize.com

Podczas dwóch dni spędzimy aż 14 godzin na nauce i doskonaleniu techniki wspinaczkowej. Dla tych z was, dla których będzie to pierwsze spotkanie ze wspinaczką utworzymy grupę początkową. 

Rozpoczniemy od łatwiejszych ścieżek na których nauczymy Cię podstawowych technik poruszania się po skale, pokażemy chwyty, zapoznamy ze sprzętem i asekuracją. 

Dla osób, które mają już doświadczenie w skałach, przygotowaliśmy bardziej wymagające ścieżki. Zapoznamy Cię z tajnikami wspinania z dolną asekuracją oraz ze sprzętem potrzebnym do wspinania na drogach tradowych.

Runmagedon_jura525_resize
wspinaczka skałkowa

Chcesz zarazić swoje dziecko pasją do aktywności? Wspinaczka to idealny sport dla całych rodzin.

Oprócz zajęć w skałach najmłodsi (od 8 roku życia) poznają podstawy outdoroowego życia: rozbiją z rodzicem namiot, pomogą przy rozpaleniu ogniska, przyniosą wodę i posłuchają opowieści Łowców Przygód podczas wieczornego ogniska – a wszystko z dala od elektroniki.

Szkolić będzie was czwórka niesamowicie doświadczonych osób:

Dariusz – wspinacz z 23 letnim stażem, na koncie ma ponad 1 500 dróg sportowych jedno i wielowyciągowych. Zaliczył wejście na Mont Blanc. 

Magdalena  – Instruktorka Rekreacji Ruchowej o specjalności wspinaczka skałkowa, który ukończyła na katowickim AWF. Posiada 20 letni staż wspinaczkowy. 

Maciej  – wspinacz z 21 letnim stażem, instruktor kajakarstwa, koszykarz, biegacz terenowy, filmowiec amator, podróżnik. Wspinał się sportowo w Hiszpanii, Francji, Grecji, Maroku, Norwegii, Czechach, Słowacji, Słowenii, Rumunii i na kilku wyspach Morza Śródziemnego

Artur – instruktor Rekreacji Ruchowej o specjalności wspinaczka skałkowa katowickiego AWF od 2009 roku. Pasjonat wspinania i uczestnik niezliczonej ilości wypraw górskich m.in. w Andy, Alpy, Kaukaz oraz Atlas Wysoki.

wspinaczka skałkowa

ZOBACZ, CZEGO DOŚWIADCZYSZ

wspinaczka skałkowa


Magiczny klimat Jury

Jura Krakowsko-Częstochowska to jeden z najciekawszych regionów wspinaczkowych w Polsce. Wapienne ostańce ulokowane w towarzystwie lasów i malowniczy region, położony na Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej, cieszy się sławą wspinaczkowego raju, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

wspinaczka skałkowa


Spędź czas z rodziną

W wyprawie mogą wziąć udział dzieci już od 8 roku życia. To dokonała okazja, żeby zarazić w nich miłość do aktywności fizycznej z dala od wszechobecnych ekranów. Zapisując się z dziećmi czeka na Was zniżka!

wspinaczka skałkowa


Zdobądź nowe umiejętności

To tutaj kroki w skale stawiali najwięksi polscy taternicy i himalaiści, z Jerzym Kukuczką, Januszem Majerem czy Andrzejem Czokiem na czele. Jura to świetny rejon do nauki wspinaczki.

Z nami zdobędziesz pierwsze wspinaczkowe umiejętności pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorów i pasjonatów. To gwarancja bezpieczeństwa i kompetentnego przekazania wiedzy.

PLAN WYPRAWY

DLACZEGO WARTO JECHAĆ Z NAMI

CENA WYPRAWY ZE WSPINACZKĄ NA JURZE KRAKOWSKO-CZĘSTOCHOWSKIEJ

950 PLN

cena za osobę

1600 PLN

pakiet rodzic + dziecko

2100 PLN

pakiet rodzic + 2 dzieci

wysokość zaliczki gwarantującej miejsce: 300 PLN

CENA OBEJMUJE

CENA NIE OBEJMUJE

wspinaczka skałkowa na jurze

WIĘCEJ O WYPRAWIE NA BLOGU

Wspinaczka na Jurze – wyprawa dla całej rodziny

Jeśli zastanawiasz się gdzie i jak spędzić weekend z rodziną, to mamy sprawdzone rozwiązanie. Wspinaczka na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej to idealna aktywność dla wszystkich i rewelacyjny sposób na spędzanie czasu z dzieciakami. 

ZOBACZ, CO CIĘ CZEKA

LIDERKA WYPRAWY

Jeśli masz pytania odnośnie wyjazdu,
skontaktuj się bezpośrednio z liderem

Katarzyna Zych

Człowiek (z)Gór! Więc jak po nich się chodzi, jeździ na nartach czy biega, to nie sposób nie spróbować wspinaczki.

Może doświadczenie nie tak bogate jak to u instruktorów (w końcu to nasi guru w tej dyscyplinie), ale pierwsze “liźnięcie” tematu wspinaczki skałkowej za mną. Czas na kolejny etap, kolejne wyzwanie, kolejne drogi. Kto ze mną? 
 

Tel. 694125833

OPINIE O WYPRAWIE

Ocena uczestników (na podstawie ankiet): 9,2
9.2/10

Chcesz przeżyć wyjątkową przygodę?

Zapisz się na wyprawę!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy,
a my zajmiemy się resztą

  Wybierz termin (wymagane)

  Wybierz pakiet (wymagane)

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Imię i nazwisko dziecka (wymagane w przypadku wyboru pakietu RODZIC + DZIECKO)

  Imię i nazwisko drugiego dziecka (wymagane w przypadku wyboru pakietu RODZIC + 2 DZIECI)

  Adres email (wymagane)

  Nr Telefonu (wymagane)

   TAK

  Zapoznałem/am się z treścią

  Regulaminu, Warunkami Uczestnictwa i Ubezpieczenia

  oraz Polityki Prywatności i akceptuję ich postanowienia. Zostałem/am poinformowany, że szczegóły na temat przetwarzania moich danych osobowych znajdują się w

  Polityce Prywatności oraz RODO

  .

   TAK

  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie podanego przeze mnie numeru telefonu oraz adresu e-mail dla celów marketingu bezpośredniego przez Sport Adventure s.p. z.o.o. z siedzibą w Prądniku Korzkiewskim. Zostałem poinformowany, że zgoda jest dobrowolna i może być wycofana w każdym momencie.