fbpx

SKALNA PRZYGODA

WSPINACZKA W SOKOLIKACH

TERMIN

24-26.09.2021

LICZBA MIEJSC

Max. 15 osób

zapisanych
12

Szukasz sportowych wyzwań i dobrego towarzystwa? Zapraszamy Cię na weekend ze wspinaczką skałkową. Wybieramy się w piękny rejon Polski, jakim są góry Sokole w Rudawach Janowickich. 

Popularne Sokoliki to idealne miejsce do poznania wspinaczki. Liczne grzbiety skalne i granitowe ostańce stanowią idealny materiał do nauki i eksplorowania tego sportu. Podczas weekendu nauczymy Cię podstawowych technik poruszania się po skale, pokażemy chwyty, zapoznamy ze sprzętem i asekuracją, a przede wszystkim zasmakujemy emocji w wyjątkowym towarzystwie Łowców Przygód. Przez dwa dni będziesz mógł spędzić aż 14 godzin na nauce i doskonaleniu techniki wspinaczkowej.

Dla osób, które mają już doświadczenie w skałach, przygotowaliśmy grupę zaawansowaną, w której będziecie mogli szlifować swoje umiejętności, wspinając się po bardziej wymagających skałach. Zapoznamy Was z tajnikami wspinania z dolną asekuracją. Poznacie również sprzęt (sposoby jego użycia) potrzebny do wspinania na drogach tradowych (nieubezpieczonych).

Wszystko pod okiem wykwalifikowanych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem, którzy będą służyć swoją wiedzą i zdradzą tajniki tego sportu. 

Sama wspinaczka to nie wszystko! Naszą bazą będzie camping położony pośród skał i lasów. Będzie też czas na integrację przy ognisku i podróżnicze opowieści w gronie Łowców Przygód 🙂 

PLAN WYPRAWY

CENA WYPRAWY

850 PLN
wysokość zaliczki gwarantującej miejsce: 400 PLN

CENA OBEJMUJE

CENA NIE OBEJMUJE

TROFEA SEZONU 2021

Za udział w wyprawie otrzymasz wyjątkowy medal, który będzie potwierdzeniem ukończenia przygody. 

Jeśli to Twoja pierwsza wyprawa, wręczymy Ci specjalny paracord do którego możesz przypiąć symbole żywiołów. Po ukończeniu Skalnej Przygody Sokoliki otrzymasz symbol Ziemi. 

Symbole kolejnych żywiołów zdobędziesz biorąc udział w innych wyprawach Sport Adventure w sezonie 2021. 

Jeśli zbierzesz wszystkie symbole, dołączysz do elitarnego grona Pogromców Żywiołów Sport Adventure, wstępując tym samym do grona naszych Ambasadorów. 

LIDER WYPRAWY

Jeśli masz pytania odnośnie wyjazdu,
skontaktuj się bezpośrednio z liderem

Agata Supeł

ZOBACZ JAK BAWILIŚMY SIĘ NA POPRZEDNIEJ WYPRAWIE WSPINACZKOWEJ

Zasmakuj wspinaczki w pięknych Sokolikach

i zapisz się na wyprawę!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my zajmiemy się resztą! 🙂

  Wybierz pakiet (wymagane)


  Imię i nazwisko (wymagane)

  Imię i nazwisko drugiej osoby (wymagane w przypadku wyboru PAKIETU DLA DWÓCH OSÓB)

  Adres email (wymagane)

  Nr Telefonu (wymagane)

   TAK

  Zapoznałem/am się z treścią Regulaminu, Warunkami Uczestnictwa i Ubezpieczenia oraz Polityki Prywatności i akceptuję ich postanowienia. Zostałem/am poinformowany, że szczegóły na temat przetwarzania moich danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności oraz RODO.

   TAK

  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie podanego przeze mnie numeru telefonu oraz adresu e-mail dla celów marketingu bezpośredniego przez Sport Adventure s.p. z.o.o. z siedzibą w Prądniku Korzkiewskim. Zostałem poinformowany, że zgoda jest dobrowolna i może być wycofana w każdym momencie.