fbpx

WYPRAWA OD KOBIET DLA KOBIET

Bieszczadzka przygoda z końmi huculskimi

TERMINY

12–14.05.2023
29.09–01.10.2023

Wyprawa Sport Adventure skierowana dla kobiet! Wyrusz z nami w malownicze i piękne Bieszczady, które zarówno wiosną, jak i jesienią nabierają niecodziennej urody oraz magicznych barw.

Obcuj z dziką naturą łapiąc oddech od codziennej gonitwy, złap życiowy balans i znajdź ukojenie od skołatanych nerwów – wszystko w gronie Łowczyń Przygód!

To wyprawa od kobiet dla kobiet po której poczujesz się wyciszona i zrelaksowana.

Wyprawa Konna Bieszczady4
Wyprawa Konna Bieszczady7

Przez cały weekend będziesz obcować z końmi huculskimi – to jedna z najstarszych i bardzo wyjątkowa rasa tych pięknych zwierząt. To niewielkie, ale wyjątkowo silne i wytrzymałe konie, które wyróżniają się cierpliwością i łagodnością.

Nauczysz się nie tylko podstaw jeździectwa, ale też jak prawidłowo czyścić i siodłać hucuła, w jaki sposób sprowadza się je z pastwisk, poznasz też zasady bezpieczeństwa.

Wisienką na torcie będzie samodzielny wyjazd w teren, kiedy czując wiatr we włosach, delektując się chwilą będziesz mogła kontemplować magię Bieszczad. 

Naszą bazą wypadową będą malownicze Lutowiska. To jednocześnie najmniej zaludniona i najbardziej zalesiona gmina w Polsce, co sprawia, że odetchniesz tam pełną piersią.

Właśnie tutaj prawdziwie odpoczniesz napawając się wszędobylskim pięknem dzikiej, bieszczadzkiej natury.

wyprawa-dla-kobiet-2_Easy-Resize.com
wyprawa-dla-kobiet-22

Szkolić was będą pracownicy i właściciele stadniny Trohaniec, którzy od lat pracują i wręcz żyją końmi.

To między innymi przodownicy górskiej turystyki jeździeckiej drugiego stopnia, instruktorzy jazdy konnej oraz byli ratownicy Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego grupy bieszczadzkiej.

Doskonale wiedzą, jak i gdzie wędrować, aby było ciekawie i bezpiecznie. Wtajemniczą Was w życie hucułów, z którymi mają do czynienia od kilkunastu lat.

ZOBACZ, JAK SPĘDZISZ CZAS

Wyprawa Konna Bieszczady6


Poznasz jazdę konną na pięknych huculach

Przez łącznie sześć godzin będziesz zgłębiała tajniki jazdy konnej na koniach huculskich - pięknych, majestatycznych zwierzętach, które często można spotkać na bieszczadzkich szlakach. Jeśli zawsze chciałaś spróbować tej aktywności, to trudno o lepsze miejsce niż jesienne, dzikie góry.


Zrelaksujesz się jak nigdy

Wyprawa od kobiet dla kobiet to także wspólne zajęcia jogi abyś w końcu poczuła się rozluźniona oraz długie rozmowy przy ognisku i lampce dobrego wina.

wyprawa dla kobiet


Twoja skóra ci podziękuje

Podczas wyjazdu towarzyszyć będzie nam profesjonalna kosmetolog Ania. Od 20 lat pracuje ze skórą i kocha holistyczne podejście do każdej swojej klientki. Na konnej wyprawie nauczy Was jak możecie same zadbać o swoją skórę poprzez "kolorowy" masaż, a także każda Łowczyni dostanie masaż Kobido lub terapię BARS w prezencie.

Wyprawa Konna Bieszczady1


Zdjęcia jak z bajki

Podczas całego wyjazdu towarzyszyć będzie nam profesjonalna fotografka Alicja Jasińska. Poczujesz się jak modelka podczas outdoorowej sesji zdjęciowej w której wezmą udział również piękne hucuły. Pakiet zachwycających zdjęć sprawi, że nigdy nie zapomnisz tych wyjątkowych chwil.


Zaszyjesz się w urokliwych Bieszczadach

Nie bez powodu na destynację tej wyprawy wybraliśmy Bieszczady. To nadal jedno z najdzikszych i najmniej naruszonych przez człowieka miejsc w Polsce. Zarówno W
wiosną jak i jesienią są wyjątkowo zachwycające i zapierające dech w piersiach. Lutowiska są bramą do Bieszczad Wysokich, na ich terenie znajduje się mnogość ścieżek spacerowych, a z pobliskich wzgórz można zobaczyć jedną z najpiękniejszych panoram tego pasma górskiego.

PLAN WYPRAWY

DLACZEGO WARTO JECHAĆ
Z NAMI

CENA WYPRAWY

1950 PLN

cena za osobę

3800 PLN

pakiet z osobą towarzyszącą


zaliczka gwarantująca miejsce na wyprawie: 500 PLN

CENA OBEJMUJE

LIDER WYPRAWY

PATRYCJA JASIŃSKA

Na co dzień zabiegany bankowiec i mama dwojga nastolatków. Pasjonatka biegania, z ulubionym maratońskim dystansem oraz wycisku ze sztangą. Dla dobrej zabawy lubi sponiewierać się w biegach OCR. Niegdyś zapalony żeglarz, dziś tej pasji poświęca mniej uwagi na rzecz górskich wycieczek, odkrywania nowych sportów oraz najdalszych zakątków świata.

Ta wyprawa będzie okazją do zatrzymania się, spędzenia czasu na łonie natury w towarzystwie kobiet. Krąg kobiet w magicznych Bieszczadach – to brzmi niemalże szamańsko, ale wspaniale będzie spędzić czas w kobiecym gronie z dala od zgiełku i obowiązków.
 

Masz pytania? 
Skontaktuj się z liderem

Katarzyna Zych

Pasjonatka sportów, instruktorka biegów OCR, trenerka zajęć ogólnorozwojowych i człowiek (z) Gór. Mocno stąpa po ziemi. W wolnych chwilach lubi bujać w obłokach, szczególnie w górskiej przestrzeni. Biega (do gustu przypadły jej przede wszystkim biegi ultra, bo jak mówi „czemu to, co dobre, ma się szybko kończyć?”), jeździ na nartach, chodzi na skiturach. 

Energią i optymizmem mogłaby obdarować całą wioskę w dorzeczu Amazonki. Nie zamyka się na nieznane, chcąc bezustannie smakować życia, poprzez nowe, ciekawe miejsca i doznania.

Masz pytania? 
Skontaktuj się z liderem

Tel. 694125833

Chcesz przeżyć przygodę w samym sercu Bieszczad?

Zapisz się już dziś!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my zajmiemy się resztą