fbpx

WYPRAWA OD KOBIET DLA KOBIET

Bieszczadzka przygoda z końmi huculskimi

TERMIN

30.09-02.10.2022

LICZBA MIEJSC

Max. 12 osób

1
zapisanych

Pierwsza wyprawa Sport Adventure skierowana dla kobiet! Wyrusz z nami w malownicze i piękne Bieszczady, które jesienią nabierają niecodziennej urody oraz magicznych barw.

Obcuj z dziką naturą łapiąc oddech od codziennej gonitwy, złap życiowy balans i znajdź ukojenie od skołatanych nerwów – wszystko w gronie Łowczyń Przygód!

To wyprawa od kobiet dla kobiet po której poczujesz się wyciszona i zrelaksowana.

wyprawa-dla-kobiet-14
wyprawa-dla-kobiet-1_Easy-Resize.com

Przez cały weekend będziesz obcować z końmi huculskimi – to jedna z najstarszych i bardzo wyjątkowa rasa tych pięknych zwierząt. To niewielkie, ale wyjątkowo silne i wytrzymałe konie, które wyróżniają się cierpliwością i łagodnością.

Nauczysz się nie tylko podstaw jeździectwa, ale też jak prawidłowo czyścić i siodłać hucuła, w jaki sposób sprowadza się je z pastwisk, poznasz też zasady bezpieczeństwa.

Wisienką na torcie będzie samodzielny wyjazd w teren, kiedy czując wiatr we włosach, delektując się chwilą będziesz mogła kontemplować magię Bieszczad. 

Naszą bazą wypadową będą malownicze Lutowiska. To jednocześnie najmniej zaludniona i najbardziej zalesiona gmina w Polsce, co sprawia, że odetchniesz tam pełną piersią.

Właśnie tutaj prawdziwie odpoczniesz napawając się wszędobylskim pięknem dzikiej, bieszczadzkiej natury.

wyprawa-dla-kobiet-2_Easy-Resize.com
wyprawa-dla-kobiet-22

Szkolić was będą pracownicy i właściciele stadniny Trohaniec, którzy od lat pracują i wręcz żyją końmi.

To między innymi przodownicy górskiej turystyki jeździeckiej drugiego stopnia, instruktorzy jazdy konnej oraz byli ratownicy Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego grupy bieszczadzkiej.

Doskonale wiedzą, jak i gdzie wędrować, aby było ciekawie i bezpiecznie. Wtajemniczą Was w życie hucułów, z którymi mają do czynienia od kilkunastu lat.


ZOBACZ, JAK SPĘDZISZ CZAS

wyprawa-dla-kobiet-13


Nauczysz się jazdy konnej na pięknych huculach

Przez łącznie sześć godzin będziesz zgłębiała tajniki jazdy konnej na koniach huculskich - pięknych, majestatycznych zwierzętach, które często można spotkać na bieszczadzkich szlakach. Jeśli zawsze chciałaś spróbować tej aktywności, to trudno o lepsze miejsce niż jesienne, dzikie góry.


Zrelaksujesz się jak nigdy

Wyprawa od kobiet dla kobiet to także wspólne zajęcia jogi abyś w końcu poczuła się rozluźniona oraz długie rozmowy przy ognisku i lampce dobrego wina. Czeka na Ciebie także masaż od wykwalifikowanej fizjoterapeutki po którym zniknie stres i napięcie codziennego dnia.


Zdjęcia jak z bajki

Podczas całego wyjazdu towarzyszyć będzie nam profesjonalna fotografka Alicja Jasińska. Poczujesz się jak modelka podczas outdoorowej sesji zdjęciowej w której wezmą udział również piękne hucuły. Pakiet zachwycających zdjęć sprawi, że nigdy nie zapomnisz tych wyjątkowych chwil.


Zaszyjesz się w urokliwych Bieszczadach

Nie bez powodu na destynację tej wyprawy wybraliśmy Bieszczady. To nadal jedno z najdzikszych i najmniej naruszonych przez człowieka miejsc w Polsce. Jesienią, kiedy mienią się feerią barw, są wyjątkowo zachwycające i zapierające dech w piersiach. Lutowiska są bramą do Bieszczad Wysokich, na ich terenie znajduje się mnogość ścieżek spacerowych, a z pobliskich wzgórz można zobaczyć jedną z najpiękniejszych panoram tego pasma górskiego.

PLAN WYPRAWY

DLACZEGO WARTO JECHAĆ RAZEM Z NAMI?

CENA SZKOLENIA

1 850 PLN

zaliczka gwarantująca miejsce na wyprawie: 500 PLN

CENA OBEJMUJE

LIDERKA WYPRAWY

AGATA MAŁEK

Jeśli masz pytania odnośnie wyjazdu,
skontaktuj się bezpośrednio z liderem

Chcesz przeżyć przygodę w samym sercu Bieszczad?

Zapisz się już dziś!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my zajmiemy się resztą

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nr Telefonu (wymagane)

   TAK

  Zapoznałem/am się z treścią Regulaminu, Warunkami Uczestnictwa i Ubezpieczenia oraz Polityki Prywatności i akceptuję ich postanowienia. Zostałem/am poinformowany, że szczegóły na temat przetwarzania moich danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności oraz RODO.

   TAK

  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie podanego przeze mnie numeru telefonu oraz adresu e-mail dla celów marketingu bezpośredniego przez Sport Adventure s.p.z.o.o. z siedzibą w Prądniku Korzkiewskim. Zostałem poinformowany, że zgoda jest dobrowolna i może być wycofana w każdym momencie.