fbpx

WYPRAWA DLA KOBIET

Bieszczadzka przygoda z końmi huculskimi

Etap 2

TERMINY

WIOSNA / JESIEŃ 2024

Magia Bieszczadzkiej Przygody nabiera nowej mocy i wznosi się na wyższy poziom! 

Wyprawa dedykowana jest kobietom, które uczestniczyły w jednej z naszych dotychczasowych wypraw konnych.

Bieszczady jesienią przyciągają kolorami i możliwością złapania oddechu od codziennej gonitwy – dotkniemy tego jeszcze mocniej zatracając się wśród dzikiej natury.

bieszczadzka_przygoda_konna_15
bieszczadzka_przygoda_konna_5

Zabierzemy Cię na całodniową wycieczkę konną. Trasa będzie wiodła przez dzikie tereny Bieszczad, dawne opuszczone wsie, czy nieistniejące już wioski. Przekraczać będziemy potoki, rozległe łąki oraz leśne dukty, na których można spotkać ślady dużych drapieżników takich jak niedźwiedzi czy wilków, a także saren i jeleni.   

Popracujesz nie tylko nad techniką jeździecką, ale też nauczysz się jak porozumieć się z koniem w sposób naturalny. Wspólnie z Instruktorami poznasz zasady pracy z ziemi z koniem oraz spróbujesz jeździectwa naturalnego

Każda z uczestniczek przez cały weekend będzie opiekować się jednym z koni w stadninie. 

Naszą bazą wypadową będą malownicze Lutowiska.

Szkolić was będą pracownicy i właściciele stadniny Trohaniec, którzy od lat pracują i wręcz żyją z końmi. Marysia, Maja i Rafał zadbają byśmy się poczuli jak w domu. Urodzili się i wychowali w Bieszczadach, więc znają ich uroki. 

Podczas wyprawy Maja wspólnie z Rafałem zabiorą Cię na lunch do urokliwego miejsca, które znane jest tylko lokalnym mieszkańcom. 

 

wyprawa-dla-kobiet-22

ZOBACZ, JAK SPĘDZISZ CZAS

bieszczadzka_przygoda_konna_2


Zasmakujesz całodziennej wyprawy w terenie

Wyruszysz na całodzienną wycieczkę konną, podczas której będziesz doskonalić umiejętności jazdy na koniach huculskich - pięknych, majestatycznych zwierzętach, które często można spotkać na bieszczadzkich szlakach.

bieszczadzka_przygoda_konna_8


Zajęcia z jeździectwa naturalnego

Popracujemy nad osiągnięciem zrozumienia i zaufania między zwierzęciem a człowiekiem. Nauczymy Cię czytać sygnały wysyłane przez konia, interpretować jego intencje i reagować na nie w sposób odpowiedni, co prowadzi do płynniejszej komunikacji i większej harmonii.

bieszczadzka_przygoda_konna_9


Praca z koniem w relacji 1 na 1

Pokażemy Ci jak modyfikować niepożądane zachowania zwierzęcia. Zajęcia te przełamują lęk u jeźdźcy oraz służą nawiązaniem głębszych więzi z końmi.


Zrelaksujesz się jak nigdy

Wyprawa od kobiet dla kobiet to także prywatny koncert na misach tybetańskich. Dzięki ich dźwiękom możesz zmienić perspektywę postrzegania siebie, własnych myśli i emocji.
Kąpiel w dźwiękach gongów, mis tybetańskich i dzwoneczków wyciszy twój umysł, złagodzi napięcia nerwowe, zwiększa świadomość siebie. Leżąc w wygodnych pozycjach, poddasz się harmonizującemu działaniu fali dźwiękowej, która usuwa zmęczenie, regeneruje oraz odświeża ciało i umysł.

Świetny sposób na regenerację po całym dniu w siodle.


Zaszyjesz się w urokliwych Bieszczadach

Nie bez powodu na destynację tej wyprawy wybraliśmy Bieszczady. To nadal jedno z najdzikszych i najmniej naruszonych przez człowieka miejsc w Polsce. Zarówno wiosną jak i jesienią są wyjątkowo zachwycające.

PLAN WYPRAWY

DLACZEGO WARTO?

CENA WYPRAWY

2 200 PLN

zaliczka gwarantująca miejsce na wyprawie: 500 PLN

CENA OBEJMUJE

LIDER WYPRAWY

OPINIE O BIESZCZADZKIEJ PRZYGODZIE

Ocena uczestników (na podstawie ankiet): 9,2
9.6/10

DOMINIKA GAWENDA

Z wykształcenia etnolog i filolog, ale z doświadczenia ma nie jeden zawód: trenerka capoeira i aerial silks, nauczycielka, tłumaczka, ale także rekruterka w korporacji. Wszystko ją interesuje, a najbardziej wielki świat😊 Jej ulubione kierunki to słoneczne południe (szeroko pojęte). Najciekawsze przygody przeżyła w Brazylii i Portugalii, i tam wraca najchętniej. 


Kocha wszystkie zwierzaki! I na pewno usłyszycie wiele historii o jej kotach, koniach, na których jeździła w dzieciństwie czy małych żółwikach, które wypuszczała do oceanu.

Masz pytania? 
Skontaktuj się z liderem

NAJNOWSZE OPINIE O SPORT ADVENTURE

Doskonała
Na podstawie 112 opinii
dre dre
dre dre
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Rewelacja!!!!
Monika Malinowska
Monika Malinowska
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Chcialam podziekowac za wyprawę, w którąą Wy wlożyliście ogrom pracy i przygotowań, a my na miejscu odebralismy jej efekty w postaci super przygotowanej trasy 🚴‍♂️🚴‍♀️ Jestescie niesamowici, mili, życzliwi, co przy tak duzej grupie ludzi jest spoŕym wyzwaniem. Dzięki Wam mogliśmy poznac kulture i historie obu krajów, poczuć klimat, smaki i zapachy, pokonując rowerem niezliczoną ilość mostków, pola ryżowe, piaszczyste drogi, przeprawiając się przez rzeki promami czy stateczkami (co też miało swój urok 🙂) a nie tylko podziwiać zza okien klimatyzowanego autobusu. To dla nas bardzo cenne przeżycie. Z drugiej strony wieczorem mogliśmy odpocząć w komfortowych warunkach i poznać wieczorne życie. Dzięki Wam poznalismy tez dużo fajnych ludzi, ktorzy tworzyli klimat i bez nich byloby smutno 🙂rOrganizacja była idealna - nic nie zmieniajcie. Na 10 punktów mogę śmiało dać Wam...15 🙂
Aleksandra
Aleksandra
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Wycieczka rowerowa po Wietnamie i Kambodży była niezapomnianym przeżyciem. Dużo śmiechu, pełno wspaniałych ludzi, tysiące wyrobionych kalorii, setki przejechanych kilometrów, cudowne krajobrazy i organizatorzy, którzy każdy moment wyprawy mieli dopięty na ostatni guzik. Kasiu, Agato, Kamilu: jestem pod wrażeniem Waszego profesjonalizmu!
agnieszka pietruszka
agnieszka pietruszka
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Polecam podróże z firmą Sport Aventure . Wspaniały czas i niezapomniana wyprawa .
Grażyna Bartkowiak
Grażyna Bartkowiak
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Polecam wyjazdy z ta firma! Organizacja super, zadbali o każdy szczegół, kompetentni i przemili liderzy! Spędziłam z nimi cudowne 2 tygodnie w Wietnamie i Kambodży! Na pewno skorzystam ponownie z ich oferty
Marcin Duch
Marcin Duch
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Niesamowici LUDZIE - mega pozytywne doświadczenia!!! Polecam!!!
Jarosław Bąkowski
Jarosław Bąkowski
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Jak dla mnie perfekcyjnie zorganizowany wyjazd.
Mariusz Woronowicz
Mariusz Woronowicz
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Mega wyprawa wspaniałą ekipa organizatorzy na 6+
Sylwester Malinowski
Sylwester Malinowski
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Gorąco polecam. Wspaniała wyprawa rowerowa do Wietnamu i Kambodży. Super organizacja i atmosfera

Chcesz przeżyć przygodę w samym sercu Bieszczad?

Zapisz się już dziś!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my zajmiemy się resztą

WYBIERZ TERMIN

Lista osób zainteresowanych

____________________________

Cena:
2200 PLN

____________________________
Lider wyprawy: Dominika
wyprawa 2024