fbpx

WYPRAWA DLA KOBIET

Bieszczadzka przygoda z końmi huculskimi

Etap 2

TERMINY

WIOSNA / JESIEŃ 2024

Magia Bieszczadzkiej Przygody nabiera nowej mocy i wznosi się na wyższy poziom! 

Wyprawa dedykowana jest kobietom, które uczestniczyły w jednej z naszych dotychczasowych wypraw konnych.

Bieszczady jesienią przyciągają kolorami i możliwością złapania oddechu od codziennej gonitwy – dotkniemy tego jeszcze mocniej zatracając się wśród dzikiej natury.

bieszczadzka_przygoda_konna_15
bieszczadzka_przygoda_konna_5

Zabierzemy Cię na całodniową wycieczkę konną. Trasa będzie wiodła przez dzikie tereny Bieszczad, dawne opuszczone wsie, czy nieistniejące już wioski. Przekraczać będziemy potoki, rozległe łąki oraz leśne dukty, na których można spotkać ślady dużych drapieżników takich jak niedźwiedzi czy wilków, a także saren i jeleni.   

Popracujesz nie tylko nad techniką jeździecką, ale też nauczysz się jak porozumieć się z koniem w sposób naturalny. Wspólnie z Instruktorami poznasz zasady pracy z ziemi z koniem oraz spróbujesz jeździectwa naturalnego

Każda z uczestniczek przez cały weekend będzie opiekować się jednym z koni w stadninie. 

Naszą bazą wypadową będą malownicze Lutowiska.

Szkolić was będą pracownicy i właściciele stadniny Trohaniec, którzy od lat pracują i wręcz żyją z końmi. Marysia, Maja i Rafał zadbają byśmy się poczuli jak w domu. Urodzili się i wychowali w Bieszczadach, więc znają ich uroki. 

Podczas wyprawy Maja wspólnie z Rafałem zabiorą Cię na lunch do urokliwego miejsca, które znane jest tylko lokalnym mieszkańcom. 

 

wyprawa-dla-kobiet-22

ZOBACZ, JAK SPĘDZISZ CZAS

bieszczadzka_przygoda_konna_2


Zasmakujesz całodziennej wyprawy w terenie

Wyruszysz na całodzienną wycieczkę konną, podczas której będziesz doskonalić umiejętności jazdy na koniach huculskich - pięknych, majestatycznych zwierzętach, które często można spotkać na bieszczadzkich szlakach.

bieszczadzka_przygoda_konna_8


Zajęcia z jeździectwa naturalnego

Popracujemy nad osiągnięciem zrozumienia i zaufania między zwierzęciem a człowiekiem. Nauczymy Cię czytać sygnały wysyłane przez konia, interpretować jego intencje i reagować na nie w sposób odpowiedni, co prowadzi do płynniejszej komunikacji i większej harmonii.

bieszczadzka_przygoda_konna_9


Praca z koniem w relacji 1 na 1

Pokażemy Ci jak modyfikować niepożądane zachowania zwierzęcia. Zajęcia te przełamują lęk u jeźdźcy oraz służą nawiązaniem głębszych więzi z końmi.


Zrelaksujesz się jak nigdy

Wyprawa od kobiet dla kobiet to także prywatny koncert na misach tybetańskich. Dzięki ich dźwiękom możesz zmienić perspektywę postrzegania siebie, własnych myśli i emocji.
Kąpiel w dźwiękach gongów, mis tybetańskich i dzwoneczków wyciszy twój umysł, złagodzi napięcia nerwowe, zwiększa świadomość siebie. Leżąc w wygodnych pozycjach, poddasz się harmonizującemu działaniu fali dźwiękowej, która usuwa zmęczenie, regeneruje oraz odświeża ciało i umysł.

Świetny sposób na regenerację po całym dniu w siodle.


Zaszyjesz się w urokliwych Bieszczadach

Nie bez powodu na destynację tej wyprawy wybraliśmy Bieszczady. To nadal jedno z najdzikszych i najmniej naruszonych przez człowieka miejsc w Polsce. Zarówno wiosną jak i jesienią są wyjątkowo zachwycające.

PLAN WYPRAWY

DLACZEGO WARTO?

CENA WYPRAWY

2 200 PLN

zaliczka gwarantująca miejsce na wyprawie: 500 PLN

CENA OBEJMUJE

LIDER WYPRAWY

OPINIE O BIESZCZADZKIEJ PRZYGODZIE

Ocena uczestników (na podstawie ankiet): 9,2
9.6/10

DOMINIKA GAWENDA

Z wykształcenia etnolog i filolog, ale z doświadczenia ma nie jeden zawód: trenerka capoeira i aerial silks, nauczycielka, tłumaczka, ale także rekruterka w korporacji. Wszystko ją interesuje, a najbardziej wielki świat😊 Jej ulubione kierunki to słoneczne południe (szeroko pojęte). Najciekawsze przygody przeżyła w Brazylii i Portugalii, i tam wraca najchętniej. 


Kocha wszystkie zwierzaki! I na pewno usłyszycie wiele historii o jej kotach, koniach, na których jeździła w dzieciństwie czy małych żółwikach, które wypuszczała do oceanu.

Masz pytania? 
Skontaktuj się z liderem

NAJNOWSZE OPINIE O SPORT ADVENTURE

Doskonała
Na podstawie 98 opinii
Anna Zielenkiewicz
Anna Zielenkiewicz
Firma z którą zrealizowałam jedno ze swoich większych życiowych Wyzwań 💪💪 Pełen profesjonalizm, bezpieczeństwo i luz i świetna zabawa. Będę wracać po więcej!
Michele Tymowski
Michele Tymowski
Cudowny wyjazd do Nepalu na Annapurna Base Camp. Program wypełniony po pas więc głowa wróciła pełna pozytywnych wrażeń i wspomnień. Dziękuje raz jeszcze!
Julia Janicka
Julia Janicka
Kapitalny wyjazd! Świetnie przygotowana i zorganizowana wyprawa, Leaderzy z doświadczeniem, wiedzą i anielską cierpliwością połączoną z fajnym poczuciem humoru i otwartą głową😊 Jeden z najlepszych wyjazdów, na których byłam i na pewno jeszcze wrócę ! Bardzo polecam ✈️🤍
ewa GS
ewa GS
Rowerowy wyjazd do Wietnamu i Kambodży był bardzo dobrze zorganizowany- wszyscy czuliśmy się wspaniale otoczeni opieką i bezpieczni. Rowery dobrej jakości, sprawne- serwis świadczony był na bieżąco, także podczas przejazdów, jeżeli była taka konieczność. Lunche i kolacje w sprawdzonych, lokalnych miejscach. W trakcie przejazdów woda dostępna na bieżąco, organizatorzy dopasowują tempo jazdy do grupy, dla spragnionych szybkiej i dłuższej jazdy była oddzielna grupa. Każdy znalazł coś dla siebie i mógł cieszyć się wyprawą 🙂
Grzegorz Koziołek
Grzegorz Koziołek
Ludzie... niesamowici, zespół... świetny, wyjazd... rewelacja! 🙂
lidia jurasz
lidia jurasz
Wyjazd i organizacja pobytu na b. wysokim poziomie. Marta dostępna od momentu podjęcia decyzji o wyjeździe do końca pobytu, udzielała porad i wskazówek. Dzięki jej podejściu do uczestników i empatii stworzyliśmy zgraną i wspierająca się grupę. Polecam wszystkim Sport Adwenture i P. Martę jako opiekunkę. Przegladam strony Sport.... w poszukiwaniu kolejnej wyprawy. Lidia
Joanna Tybiszewska
Joanna Tybiszewska
Jeśli podróż to tylko ze Sport Adventure - Łowcy Przygód. Organizacja i współpraca z nepalskimi przewodnikami na najwyższym poziomie. O nic nie trzeba się martwić, wszystko jest zorganizowane za Ciebie i dla Ciebie. Rolą uczestnika jest być, chłonąć barwy i kolory, zachwycać się otoczeniem, kolekcjonować wrażenia i łapać chwile. No dobra, jeszcze trzeba iść, ale to jedyny trud jaki trzeba sobie zadać😉 (jeśli to dla kogoś w ogóle trud). Kolejna taka podróż tylko z Nimi.
Ania Dziurdzik
Ania Dziurdzik
Zacznę od takich słów. Drogi czytelniku tejże właśnie opinii "Nie znasz ani dnia ani godziny" Tak właśnie było ze mną i nie żałuję, a zarazem cieszę się, że zdecydowałam się na wybór tego organizatora i wyprawę do Everest Base Camp-Himalaje. Bardzo dziękuję za nietuzinkowych liderów wyprawy Agatę i Filipa 👏👏👏 Dziękuję Wam, Agato i Filipie za możliwość wyjazdu, czas który Nam poświęciliście i oczywiście za możliwość poznania tak wielu wspaniałych osobowości (uczestników i nepalskich opiekunów) Jesteście "The best" Wszyscy bez wyjątku. Jak tylko sprawy zawodowe się ułożą to kolejna wyprawa z Wami już w lipcu 2024 - Islandia 😁 Zdjęcia poniżej mówią same za siebie.
Przemyslaw Pisniak
Przemyslaw Pisniak
Witam wszystkich! Wyjazd dobrze zorganizowany, firma godna polecenia. Była to moja pierwsza przygoda ze Sport Adventure i myślę że nie ostatnia. Pozdrawiam i polecam w 100%.

Chcesz przeżyć przygodę w samym sercu Bieszczad?

Zapisz się już dziś!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my zajmiemy się resztą

WYBIERZ TERMIN

Lista osób zainteresowanych

____________________________

Cena:
2200 PLN

____________________________
Lider wyprawy: Dominika
wyprawa 2024