fbpx

WYPRAWA ROWEROWA
DO MAROKA

Agadir - Góry Atlas - Sahara - Atlantyk

TERMIN

19-26.02.2024 (+/- 3 dni)

PRZEZ PUSTYNIĘ
PO OCEAN

Maroko to kraj pełen różnorodności i bogactwa, a Ty możesz go poznać z perspektywy dwóch kółek.

 Z nami przemierzysz prawie 300 km rowerem po bezdrożach tego wspaniałego kraju, odkryjesz piękno jego przyrody podróżując wzdłuż Oceanu Atlantyckiego.

Wspólnie przejedziemy fragment pierwszej trasy rajdu Paryż – Dakar, schowasz się w cieniu lasów eukaliptusowych czy palm daktylowych, by chwilę później rozkoszować się bryzą wiejącą od oceanu.

Zakosztujesz spacerów po najpiękniejszych plażach świata i wodnych kąpieli.

wyprawa-rowerowa-maroko-17
wyprawa-rowerowa-maroko-24

ODKRYJ NAJPIĘKNIEJSZE
SKARBY MAROKA

Maroko to miejsce pełne wspaniałej historii łączącej w sobie wpływy arabskie i europejskie kultury – odkryjesz najpiękniejsze z nich i przeżyjesz wyjątkową podróż pełną wrażeń.

Odwiedzimy rajskie doliny ukryte pośród skał Atlasu Wysokiego, odwiedzimy malownicze rybackie wioski, gdzie zjemy przysmaki lokalnej kuchni. 

Zobaczymy malownicze czerwone skały, o które rozbijać się będą fale oceanu. Przejedziemy rowerami przez dawne  hiszpańskie enklawy i pozostałości po dawnych fortach Ligii Cudzoziemskiej.

KLIMATYCZNIE
I KOMFORTOWO

Będziemy spali w klimatycznych hotelach i pensjonatach w pełni oddających dualizm lokalnej architektury, która czerpie zarówno z wzorców europejskich, jak i afrykańskich.

Podczas całej trasy będzie nam towarzyszyć samochód serwisowy, a nad bezpieczeństwem będą czuwali lokalni przewodnicy i zaprawiony w boju Lider Wyprawy. 

CZY TO DLA CIEBIE?

Trasa wyprawy rowerowej w Maroko jest przygotowana tak, aby zadowolić zarówno wytrawnych jak i rekreacyjnych rowerzystów. Najdłuższe odcinki będzie można pokonać w całości lub przejechać tylko część trasy (więcej w sekcji: plan wyprawy).

Podczas całego przejazdu towarzyszyć nam będzie bus serwisowya nad obieranymi kierunkami i bezpieczeństwem czuwać będą lokalni przewodnicy rowerowi. 

PLAN WYPRAWY

MAPA WYPRAWY

MIEJSCA, KTÓRE ZOBACZYMY

DLACZEGO WARTO?

CENA WYPRAWY DO MAROKA

TERMIN

19-26.02.2024 (+/- 3 dni)

2000 EURO

+ bilet lotniczy z bagażem (PL-MA-PL): 2000 - 2500 PLN


zaliczka gwarantująca miejsce na wyprawie: 1500 PLN

CENA OBEJMUJE

LIDER WYPRAWY

KAMIL ZINCZUK

Pieszo, na nartach i na rowerze, zawsze do przodu i zawsze siłą swoich mięśni to moja recepta na poznawanie świata i chłonięcie otaczającej nas natury.

Z rowerowego siodełka, świat wydaje się piękniejszy, niezależnie czy poruszasz się po ścieżkach rowerowych Europy, bezdrożach Ameryki Południowej, czy też gwarnych ulicach azjatyckich miast. Przejechałem Wietnam z północy na południe. Teraz mogę zabrać Cię ze sobą i pokazać jak wygląda świat gdy zwiedzasz go rowerem. 

Przejechałem Argentynę i Chile aż do samego krańca kontynentu czyli Ushuai, zwiedziłem rowerem roztańczone miasta Kuby oraz Wietnam, który przejechałem na rowerze od Hanoi aż do Ho Chi Minh. Na koncie mam również podróże rowerowe po Polsce i Europie.

Masz pytania? 
Skontaktuj się z liderem

OPINIE O WYPRAWACH
DO MAROKA

Ocena uczestników (na podstawie ankiet): 9,8
9.7/10

NAJNOWSZE OPINIE O SPORT ADVENTURE

Doskonała
Na podstawie 112 opinii
dre dre
dre dre
Rewelacja!!!!
Monika Malinowska
Monika Malinowska
Chcialam podziekowac za wyprawę, w którąą Wy wlożyliście ogrom pracy i przygotowań, a my na miejscu odebralismy jej efekty w postaci super przygotowanej trasy 🚴‍♂️🚴‍♀️ Jestescie niesamowici, mili, życzliwi, co przy tak duzej grupie ludzi jest spoŕym wyzwaniem. Dzięki Wam mogliśmy poznac kulture i historie obu krajów, poczuć klimat, smaki i zapachy, pokonując rowerem niezliczoną ilość mostków, pola ryżowe, piaszczyste drogi, przeprawiając się przez rzeki promami czy stateczkami (co też miało swój urok 🙂) a nie tylko podziwiać zza okien klimatyzowanego autobusu. To dla nas bardzo cenne przeżycie. Z drugiej strony wieczorem mogliśmy odpocząć w komfortowych warunkach i poznać wieczorne życie. Dzięki Wam poznalismy tez dużo fajnych ludzi, ktorzy tworzyli klimat i bez nich byloby smutno 🙂rOrganizacja była idealna - nic nie zmieniajcie. Na 10 punktów mogę śmiało dać Wam...15 🙂
Aleksandra
Aleksandra
Wycieczka rowerowa po Wietnamie i Kambodży była niezapomnianym przeżyciem. Dużo śmiechu, pełno wspaniałych ludzi, tysiące wyrobionych kalorii, setki przejechanych kilometrów, cudowne krajobrazy i organizatorzy, którzy każdy moment wyprawy mieli dopięty na ostatni guzik. Kasiu, Agato, Kamilu: jestem pod wrażeniem Waszego profesjonalizmu!
agnieszka pietruszka
agnieszka pietruszka
Polecam podróże z firmą Sport Aventure . Wspaniały czas i niezapomniana wyprawa .
Grażyna Bartkowiak
Grażyna Bartkowiak
Polecam wyjazdy z ta firma! Organizacja super, zadbali o każdy szczegół, kompetentni i przemili liderzy! Spędziłam z nimi cudowne 2 tygodnie w Wietnamie i Kambodży! Na pewno skorzystam ponownie z ich oferty
Marcin Duch
Marcin Duch
Niesamowici LUDZIE - mega pozytywne doświadczenia!!! Polecam!!!
Jarosław Bąkowski
Jarosław Bąkowski
Jak dla mnie perfekcyjnie zorganizowany wyjazd.
Mariusz Woronowicz
Mariusz Woronowicz
Mega wyprawa wspaniałą ekipa organizatorzy na 6+
Sylwester Malinowski
Sylwester Malinowski
Gorąco polecam. Wspaniała wyprawa rowerowa do Wietnamu i Kambodży. Super organizacja i atmosfera

RELACJA Z POPRZEDNIEJ WYPRAWY DO MAROKA

Chcesz przeżyć przygodę życia?

Zapisz się na wyprawę do Maroko!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my zajmiemy się resztą

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nr Telefonu (wymagane)

   TAK

  Zapoznałem/am się z treścią Regulaminu oraz Warunkami Uczestnictwa i akceptuję ich postanowienia. Zostałem/am poinformowany, że szczegóły na temat przetwarzania moich danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności oraz RODO.

   TAK

  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie podanego przeze mnie numeru telefonu oraz adresu e-mail dla celów marketingu bezpośredniego przez Sport Adventure s.p. z.o.o. w siedzibie w Prądniku Korzkiewskim. Zostałem poinformowany, że zgoda jest dobrowolna i może być wycofana w każdym momencie.