fbpx

WYPRAWA ROWEROWA PRZEZ WIETNAM I KAMBODŻĘ

Ho Chi Minh - Mekong - Phnom Penh - Siem Reap - Angkor Wat

TERMIN

2-16.11.2024
26.11-10.12.2024

CHARAKTERYSTYKA WYPRAWY

POZIOM TRUDNOŚCI

 • Wyprawa dla osób lubiących aktywności na świeżym powietrzu.
 • Większą część wypraw spędzamy w siodełku, jednak robimy dużą ilość przerw na zwiedzanie i zdjęcia. 
 • Rowery zapewnia organizator na miejscu. Istnieje możliwość wypożyczenia ebike`a. 

AKTYWNOŚCI

 • Wyprawa o charakterze rowerowej wyprawy rekreacyjnej.
 • Nasze bagaże są transportowane przez busa przez całą trasę. 
 • Warto posiadać doświadczenie w jeździe rowerem czy mieć za sobą pierwsze wycieczki rowerowe w grupie. 

Marzysz o dalekich rowerowych przygodach, poznaniu kultury i odwiedzeniu najpiękniejszych zakątków Azji Południowo-Wschodniej? My również!

Zabierzemy Cię na rowerową wyprawę po najatrakcyjniejszych miejscach Wietnamu i Kambodży. To wyprawa, która może stać się Twoją przygodą życia. 

Zwiedzanie podczas podróży rowerem daje całą gamę doznań, niedostępnych z siedzenia samochodu. 

Ho Chi Minh City – dawny Sajgon, stolica Wietnamu.

Phnom Penh – kultura Kambodży i dziedzictwo starożytnych Khmerów zaklęte w świątyniach Angkor.  

Te i wiele innych miejsc odwiedzisz podczas podróży, a wszystko to w zasięgu ręki i siły pedałujących nóg. 

Wspólnie z nami przemierzysz prawie 500 km na dwóch kółkach po drogach wiodących po Wietnamie i Kambodży. Rower otrzymasz na miejscu. Zostanie on przygotowany pod Twoje preferencje i sprawdzony przed wyruszeniem w drogę przez profesjonalnych mechaników. 

Wyruszając z Ho Chi Minh w Wietnamie, udamy się przez plantacje kokosów, przemierzymy pola ryżowe, będziemy pływać łodziami po Mekongu i odwiedzimy słynny pływający targ Cai Rang

W Kambodży zwiedzimy wspólnie stolicę Phnom Penh oraz spędzimy cały dzień, przemierzając dżunglę w poszukiwaniu ukrytych świątyń w kompleksie Angokor Wat

Podczas wyprawy rowerowej towarzyszyć będzie nam bus, który nie tylko przewiezie nasze bagaże z miejsca na miejsce, ale również pełnić będzie rolę samochodu bezpieczeństwa. 

Nocujemy w lokalnych hotelach i pensjonatach znajdujących się na trasie rowerowej. 

Nasze bagaże zostaną przetransportowane busem między hotelami, tak byśmy się mogli cieszyć swobodą jazdy na rowerze, bez zbędnego obciążenia. 

PLAN WYPRAWY

MAPA WYPRAWY ROWEROWEJ PO WIETNAMIE I KAMBODŻY

CZY JA SOBIE PORADZĘ?

Na wyprawę możesz wyruszyć nawet jeżeli nie spędzasz wielu godzin na rowerowym siodełku. Szlaki są dobrane tak, by były jak najbardziej przystępne dla wszystkich, bez długich podjazdów czy też trudnych technicznie odcinków.

Jeśli uważasz, że nie masz odpowiedniej kondycji, zawsze możesz wybrać rower typu ebike (dodatkowo płatny). Celem jest to, by maksymalnie chłonąć otaczającą nas przyrodę. Rower jest sposobem przemieszczania a nie maszyną do wyciskana z nas litrów potu. 

MIEJSCA, KTORE ODWIEDZISZ

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ
UDZIAŁ W WYPRAWIE?

CENA WYPRAWY DO WIETNAMU I KAMBODŻY

TERMIN

2-16.11.2024
26.11-10.12.2024

2 750 USD

+ bilet lotniczy : 4350 PLN


warunkiem gwarancji miejsca jest wpłata zaliczki: 1500 PLN

CENA OBEJMUJE

CENA NIE OBEJMUJE

LIDERZY WYPRAWY ROWEROWEJ

MAGDA  ALBIGOWSKA

Wietnam miałam możliwość zwiedzić z plecakiem, korzystając z różnych środków transportu. Teraz czas na rower.  Jako osoba aktywna sportowo nie potrafię usiedzieć w miejscu, a odkrywanie i doświadczanie nowego jest czymś, co zawsze ciągnęło mnie w życiu do przodu. 

Zarówno Wietnam jak i Kambodża są niesamowitymi miejscami z burzliwą historią, bogata kulturą i przyrodą.  

Miejsca które zobaczyłam, ludzi których poznałam, przygody których doświadczyłam –  to było coś niezwykłego.  

Teraz chciałbym to pokazać Tobie 🙂 

Masz pytania? 
Skontaktuj się z liderem

DOMINIKA GAWENDA

Z wykształcenia etnolog i filolog, ale z doświadczenia ma nie jeden zawód: trenerka capoeira i aerial silks, nauczycielka, tłumaczka, ale także rekruterka w korporacji. Zawsze pracuje z ludźmi, ponieważ uwielbia dzielić się energią i czerpie ją z działania w grupie.  

Aktywność to jej drugie imię, a rower to ulubiony środek lokomocji, szczególnie w zatłoczonych miastach kiedy z satysfakcją mija stojące w korkach samochody.  

Szczerze wierzy, że podróże rowerem są najlepszą formą zwiedzania – szybsze niż chodzenie 😊, ale wciąż w bliskim kontakcie z naturą. Do tej pory jeździła jednośladem po Polsce i Portugalii, teraz nadszedł czas na Wietnam i Kambodżę!  

Masz pytania? 
Skontaktuj się z liderem

AGATA MALEK

Na codzień jestem fizjoterapeutką w Centrum Rehabilitacji Sportowej gdzie opiekuje się zawodnikami wielu dyscyplin, w tym zawodnikami Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Chociaż praca jest moją pasją to nie jest w stanie przebić mojej miłości do podróżowania, dzięki której spełniam kolejne marzenia.

W wolnym czasie z przyjemnością wskakuję na longboard, lecę na siłownię, czy ruszam na wycieczkę rowerową. Mam nadzieję już w marcu wyruszyć z Wami do delty Mekongu, by zatracić się w kulturze tego regionu.

Masz pytania? 
Skontaktuj się z liderem

Dorota Nowak-Szymczyk

Jako pasjonatka aktywności fizycznej i podróży, nie mogę się doczekać, by odkrywać z Tobą Wietnam i Kambodżę na rowerze. Z doświadczeniem jako pilotka wycieczek po Europie i Ameryce Łacińskiej oraz miłością do jazdy na gravelu, zawsze poszukuję nowych wyzwań – to przeżyjemy wspólnie.

Wietnam i Kambodża to kraje o burzliwej historii, bogatej kulturze i zapierającej dech w piersiach przyrodzie. To prawdziwe tygle kulturowe, można rzec- „stan umysłu”, okraszony pięknymi miejscami i niezwykłą gościnnością. Jestem przekonana, że moja energia oraz doświadczenie jako trenerki sportu sprawiają, że ten wyjazd będzie niezapomniany.

Czeka nas niezwykła przygoda 🙂.

Masz pytania? 
Skontaktuj się z liderem

ZOBACZ CO CIĘ CZEKA PODCZAS WYPRAWY

NAJNOWSZE OPINIE O SPORT ADVENTURE

Doskonała
Na podstawie 112 opinii
dre dre
dre dre
Rewelacja!!!!
Monika Malinowska
Monika Malinowska
Chcialam podziekowac za wyprawę, w którąą Wy wlożyliście ogrom pracy i przygotowań, a my na miejscu odebralismy jej efekty w postaci super przygotowanej trasy 🚴‍♂️🚴‍♀️ Jestescie niesamowici, mili, życzliwi, co przy tak duzej grupie ludzi jest spoŕym wyzwaniem. Dzięki Wam mogliśmy poznac kulture i historie obu krajów, poczuć klimat, smaki i zapachy, pokonując rowerem niezliczoną ilość mostków, pola ryżowe, piaszczyste drogi, przeprawiając się przez rzeki promami czy stateczkami (co też miało swój urok 🙂) a nie tylko podziwiać zza okien klimatyzowanego autobusu. To dla nas bardzo cenne przeżycie. Z drugiej strony wieczorem mogliśmy odpocząć w komfortowych warunkach i poznać wieczorne życie. Dzięki Wam poznalismy tez dużo fajnych ludzi, ktorzy tworzyli klimat i bez nich byloby smutno 🙂rOrganizacja była idealna - nic nie zmieniajcie. Na 10 punktów mogę śmiało dać Wam...15 🙂
Aleksandra
Aleksandra
Wycieczka rowerowa po Wietnamie i Kambodży była niezapomnianym przeżyciem. Dużo śmiechu, pełno wspaniałych ludzi, tysiące wyrobionych kalorii, setki przejechanych kilometrów, cudowne krajobrazy i organizatorzy, którzy każdy moment wyprawy mieli dopięty na ostatni guzik. Kasiu, Agato, Kamilu: jestem pod wrażeniem Waszego profesjonalizmu!
agnieszka pietruszka
agnieszka pietruszka
Polecam podróże z firmą Sport Aventure . Wspaniały czas i niezapomniana wyprawa .
Grażyna Bartkowiak
Grażyna Bartkowiak
Polecam wyjazdy z ta firma! Organizacja super, zadbali o każdy szczegół, kompetentni i przemili liderzy! Spędziłam z nimi cudowne 2 tygodnie w Wietnamie i Kambodży! Na pewno skorzystam ponownie z ich oferty
Marcin Duch
Marcin Duch
Niesamowici LUDZIE - mega pozytywne doświadczenia!!! Polecam!!!
Jarosław Bąkowski
Jarosław Bąkowski
Jak dla mnie perfekcyjnie zorganizowany wyjazd.
Mariusz Woronowicz
Mariusz Woronowicz
Mega wyprawa wspaniałą ekipa organizatorzy na 6+
Sylwester Malinowski
Sylwester Malinowski
Gorąco polecam. Wspaniała wyprawa rowerowa do Wietnamu i Kambodży. Super organizacja i atmosfera

Chcesz przeżyć przygodę życia?

Zapisz się na wyprawę!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my zajmiemy się resztą

ZAPISZ SIĘ NA WYPRAWĘ

TERMIN

2-16.11.2024
26.11-10.12.2024

  Wybierz termin (wymagane)


  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nr Telefonu (wymagane)

   TAK

  Zapoznałem/am się z treścią lub treścią Regulaminu 2024 oraz Warunkami Uczestnictwa i akceptuję ich postanowienia. Zostałem/am poinformowany, że szczegóły na temat przetwarzania moich danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności oraz RODO.

   TAK

  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie podanego przeze mnie numeru telefonu oraz adresu e-mail dla celów marketingu bezpośredniego przez Sport Adventure s.p. z.o.o. z siedzibą w Warszawie. Zostałem poinformowany, że zgoda jest dobrowolna i może być wycofana w każdym momencie.