fbpx

WYPRAWA SPADOCHRONOWA

Kurs skakania ze spadochronem w Krakowie

TERMIN

18-22.08.2021

LICZBA MIEJSC

Max. 13 osób

zapisanych
7

Skoki w tandemie to za mało? Spróbuj samodzielnych lotów i zobacz Kraków z lotu ptaka!

Przez 5 dni odbędziesz profesjonalny kurs skoczka spadochronowego i zaliczysz aż 3 samodzielne skoki. Szkolenie odbywa się metodą stosowaną w wojsku, z wykorzystaniem liny desantowej. W ten sposób skaczą wojskowi, podczas dużych operacji desantowych.

Jak to wygląda w praktyce?

Wyskakujesz z samolotu lecącego na wysokości 1200-1400 metrów. Spadochron otwiera się automatycznie za pomocą liny, którą jesteś połączony z samolotem. Jest to bezpieczny, ale też wymagający i pełen wrażeń pierwszy kontakt z prawdziwym spadochroniarstwem – prawdziwym, bo po realizacji kursu otrzymasz certyfikat ukończenia podstawowego szkolenia spadochronowego.  

Naszą bazą będzie lotnisko sportowe Pobiednik w Krakowie. Wyprawę rozpoczniemy od części teoretycznej w ośrodku naziemnym, gdzie nauczymy Cię: techniki oddzielania się od samolotu, pracy w uprzęży, sterowania spadochronem, techniki lądowania oraz radzenia sobie w niebezpiecznych sytuacjach.

Po tym etapie oddamy aż 3 samodzielne skoki spadochronowe! Naszymi instruktorami są byli żołnierze. Wojskowi przekażą nam swą wiedzę i sprawią, że poczujemy się jak na prawdziwej, powietrznej misji bojowej. Jesteś gotowy na podniebną przygodę?

Naszą bazą noclegową będzie Hotel Novum & SPA***  w Niepołomicach. Kwaterujemy się w pokojach 2-osobowych z łazienką i bezpłatnym WIFI. Każdego ranka w restauracji hotelowej będzie czekać na nas świeże i pyszne śniadanie.

PLAN WYPRAWY SPADOCHRONOWEJ W KRAKOWIE

CENA WYPRAWY

2 700 PLN
wysokość zaliczki gwarantującej miejsce na wyprawie: 800 PLN

CENA OBEJMUJE

CENA NIE OBEJMUJE

DEDYKOWANA BLUZA W PAKIECIE

PRZED WYPRAWĄ

Przed przystąpieniem do wyprawy każdy uczestnik musi zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt, który będzie sprawdzany na miejscu. 

ZOBACZ LISTĘ SPRZĘTU

Wysokie buty usztywniające kostkę: trekkingowe/górskie
Okulary przeciwsłoneczne
Krem z filtrem UV
Termos/butelka z wodą
Czapeczka przeciwsłoneczna

ZADBAJ O ODPOWIEDNIE WYPOSAŻENIE

Specjalnie pod Wyprawę Spadochronową wybraliśmy produkty z naszego sklepu, które idealnie sprawdzą się na tej wymagającej wyprawie.

TROFEA SEZONU 2021

Za udział w wyprawie otrzymasz wyjątkowy medal, który będzie potwierdzeniem ukończenia przygody. 

Jeśli to Twoja pierwsza wyprawa, wręczymy Ci specjalny paracord do którego możesz przypiąć symbole żywiołów. Po ukończeniu Wyprawy Paralotniarskiej otrzymasz symbol Powietrza. 

Symbole kolejnych żywiołów zdobędziesz biorąc udział w innych wyprawach Sport Adventure w sezonie 2021. 

Jeśli zbierzesz wszystkie symbole, dołączysz do elitarnego grona Pogromców Żywiołów Sport Adventure, wstępując tym samym do grona naszych Ambasadorów. 

LIDER WYPRAWY

Jeśli masz pytania odnośnie wyjazdu,
skontaktuj się bezpośrednio z liderem

Iza Lewdoń

Masz odwagę, aby zdobyć przestworza?
Zapisz się na wyprawę!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy,
a my zajmiemy się resztą 😊

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nr Telefonu (wymagane)

   TAK

  Zapoznałem/am się z treścią Regulaminu, Warunkami Uczestnictwa i Ubezpieczenia oraz Polityki Prywatności i akceptuję ich postanowienia. Zostałem/am poinformowany, że szczegóły na temat przetwarzania moich danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności oraz RODO.

   TAK

  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie podanego przeze mnie numeru telefonu oraz adresu e-mail dla celów marketingu bezpośredniego przez Sport Adventure s.p. z.o.o. z siedzibą w Prądniku Korzkiewskim. Zostałem poinformowany, że zgoda jest dobrowolna i może być wycofana w każdym momencie.