fbpx

STRZELECKI WEEKEND

Udział w zgrupowaniu sportowo-obronnym

TERMINY

14-16.10.2022

Jeśli wychowałeś się na filmach wojennych i zawsze chciałeś sprawdzić się w roli operatora jednostki specjalnej – strzelecki weekend będzie do tego idealną okazją.

To zgrupowanie sportowo-obronne, podczas którego wejdziesz w buty żołnierza: otrzymasz wojskowy sprzęt, broń i specjalne zadania do wykonania. Sprawdzimy Twoją czujność, odporność na presję czasu i wytrzymałość. Całość odbędzie się pod okiem wysokiej klasy specjalistów – weteranów misji bojowych.  

Zamieszkasz w bazie na strzelnicy i dowiesz się czy żołnierskie, wojenne życie jest dla Ciebie.

Projekt bez tytułu-22_Easy-Resize.com

Kronos, czyli były szef sztabu Wojsk Specjalnych Marcin Szymański. Byli oficerowie komandosi w stanie spoczynku – Matka, czyli Damian Matkowski oraz Modi – Maciej Małecki. To oni sprawią, że zapoznacie się ze specyfiką działania grup specjalnych.

Dowiesz się, jak wygląda profesjonalne przygotowanie wysokiej klasy żołnierzy przed wyjazdem na misję oraz jak planuje się wykonywanie zadań specjalnych. Ta wiedza przyda Ci się także w życiu codziennym oraz biznesie. Potraktuj tych ludzi jako współczesnych Sun Tzu, a to czego Cię nauczą jak Sztukę Wojny 2.0

Postrzelasz z topowej broni strzeleckiej, a ubrany będziesz nie jak przerysowany bohater hollywoodzkiego akcyjniaka, a nowoczesny żołnierz XXI wieku. W dłoni będziesz miał Glocka 19, Sig Sauera P320, czy karabin Fason FX5500. Będzie dynamicznie, ostro i głośno. Potraktuj to jako symulację działań wojennych.

Przekonasz się, czy podczas bezsennej nocy będziesz potrafił logicznie myśleć, chroniąc bazy wraz z drużyną. Dowiesz się także, co znaczy termin strzelanie sytuacyjne oraz co kryje się za tajemniczym akronimem MRE

Komandos to człowiek wielu talentów – nauczymy Cię także prawidłowej nawigacji w terenie, poznasz techniki pierwszej pomocy – szczególnie w przypadku ran postrzałowych.

LOKALIZACJA

W terminie 23-25.09 wydarzenie odbędzie się na strzelnicy Pawłów w okolicach miejscowości Brzeg Opolski.

W terminie 14-16.10 wydarzenie odbędzie się na strzelnicy Stone Range, w miejscowości Kamień  (40 km od Łodzi).


ZOBACZ, CZEGO NAUCZYSZ SIĘ PODCZAS WEEKENDU STRZELECKIEGO


Poczujesz się jak prawdziwy żołnierz sił specjalnych

Będziesz dzierżył broń wojskową wysokiej klasy, a do wykorzystania otrzymasz blisko 300 sztuk amunicji. Zobaczysz, czy łatwo walczyć i poruszać się mając na sobie wojskowe oporządzenie. Zawsze chciałeś na własnej skórze zobaczyć jak to jest brać udział w konflikcie zbrojnym? Nadszedł ten czas.


Zdobądź umiejętności, którymi szczycić może się mało kto

Będą Cię szkolić byli oficerowi Wojsk Specjalnych - w tym szef sztabu Marcin Szymański. Pod ich okiem poznasz taktykę wojskową, specyfikę działania grup specjalnych, a także jak planować działania, niczym prawdziwy komandos.


Wykorzystaj nabytą wiedzę w życiu codziennym

Myślisz, że to czego się nauczysz przyda się jedynie podczas następnego wyjazdu na paintballa z kumplami? Nabyta wiedza będzie owocowała także w biznesie i życiu codziennym. Czymże innym są firmowe negocjacje, jeśli nie potyczką wymagającą wojskowej taktyki?

PLAN WEEKENDU STRZELECKIEGO

DLACZEGO WARTO SZKOLIĆ SIĘ RAZEM Z NAMI?

CENA WEEKENDU STRZELECKIEGO

2000 PLN

cena za osobę

3500 PLN

pakiet dla dwóch osób


zaliczka gwarantująca miejsce na wyprawie: 400 PLN

CENA OBEJMUJE

WIĘCEJ O WYPRAWIE NA BLOGU

Zostać komandosem

Nauka taktycznego planowania, metody radzenia sobie ze stresem których używają operatorzy jednostek specjalnych, elementy wojskowej topografii oraz najnowocześniejsza broń. Weekend strzelecki to odpowiedź na coraz większe zainteresowanie szeroko pojętą wojskowością. Myślisz, że jesteś gotowy?

ZOBACZ LIVE Z KOMANDOSAMI

GOŚĆ SPECJALNY

MARCIN SZYMAŃSKI

Były żołnierz, weteran kilku misji zagranicznych, dowódca Grupy Bojowej w Afganistanie, odznaczony Krzyżem Wojskowym z Mieczami i amerykańską Brązową Gwiazdą. 

Służbę zakończył w stopniu pułkownika jako szef sztabu Wojsk Specjalnych Wojska Polskiego. Wykładowca Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej. Czynny sportowiec, człowiek orkiestra sportów outdoorowych.

Marcin podczas piątkowego wieczoru opowie o swoich historiach i  doświadczeniach zdobytych na misjach bojowych w Iraku oraz Afganistanie. 

LIDER WYPRAWY

Jeśli masz pytania odnośnie wyjazdu,
skontaktuj się bezpośrednio z liderem

MARTA FUKSIEWICZ

OPINIE O STRZELECKICH WEEKENDACH SPORT ADVENTURE

Ocena uczestników (na podstawie ankiet): 9,6
9.6/10

Chcesz przeżyć prawdziwą, wojskową przygodę?

Zapisz się na Strzelecki Weekend

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my zajmiemy się resztą

  Wybierz pakiet (wymagane)


  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nr Telefonu (wymagane)

   TAK

  Zapoznałem/am się z treścią Regulaminu oraz Warunkami Uczestnictwa i akceptuję ich postanowienia. Zostałem/am poinformowany, że szczegóły na temat przetwarzania moich danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności oraz RODO.

   TAK

  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie podanego przeze mnie numeru telefonu oraz adresu e-mail dla celów marketingu bezpośredniego przez Sport Adventure s.p. z.o.o. z siedzibą w Prądniku Korzkiewskim. Zostałem poinformowany, że zgoda jest dobrowolna i może być wycofana w każdym momencie.