fbpx

WYPRAWA W TATRY:

RYSY, ORLA PERĆ I KOŚCIELEC LUB ŚWINICA

TERMIN

25-29.08.2021

LICZBA MIEJSC

Max. 10 osób

zapisanych
6

Tym razem organizujemy wyprawę na topowe tatrzańskie trasy i szczyty! Atakujemy perły w koronie Tatr – Rysy, Orlą Perć i Kościelec lub Świnicę. To będzie aktywny wyjazd, gdzie widoki wynagrodzą trud wędrówek.

Zdobycie tych szczytów wymaga wiedzy o poruszaniu się po wysokich górach. Zwłaszcza z zakresu bezpieczeństwa i technik poruszania się po skałach. Z nami nabędziesz tę wiedzę i od razu wykorzystasz ją w praktyce.

Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo, dlatego zabieramy ze sobą profesjonalnych instruktorów, którzy poprowadzą zajęcia w terenie. Podczas wyprawy dowiesz się jak bezpiecznie przygotować się do wyjścia w góry wysokie i jak zachować się w trudnych sytuacjach  – kiedy wydarzy się wypadek lub załamanie pogody. Nauczysz się również posługiwania sprzętem wykorzystywanym w kwalifikowanej turystyce górskiej: uprząż, lonża, GPS, PIPS. Opanujesz podstawy topografii górskiej i dowiesz się jak bezpieczne zaplanować swoją wędrówkę.

Nasi instruktorzy będą towarzyszyć nam przez cały czas na szlaku, dbając o komfort i zabezpieczenie każdego uczestnika. 

Plan wyprawy może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych oraz remontów na szlakach turystycznych. 

Zdobądź najpiękniejsze tatrzańskie trasy i szczyty pod okiem doświadczonych instruktorów

Po dniach pełnych wrażeń dobrze zrelaksować się w wyjątkowym miejscu, zapewniającym komfort i szereg atrakcji. Naszą bazą wypadową będzie Willa Swoboda Mountain Ski Resort & Spa.

W hotelu do Waszej dyspozycji oddajemy saunę i jacuzzi w których będziemy regenerować siły przed wyzwaniami dnia kolejnego. Kwaterujemy się w 2-osobowych, klimatycznych pokojach. Każdego ranka w hotelu czekać będzie świeże śniadanie, a po powrocie obiadokolacja.

Jeden z czterech dni rezerwujemy sobie na odpoczynek i regenerację. Wówczas wybierzemy się na spacer po Zakopanem i zrelaksujemy w termach. Jeśli jednak wrażeń będzie wciąż mało, a sił wystarczająco, chętni tego dnia zdobędą kolejny szczyt (Kościelec lub Świnicę).

CO ZAPEWNIAMY?

nabędziesz umiejętności z zakresu poruszania się po górach wysokich

Poznasz elementy wspinaczki po górach

Podział na grupy pod względem umiejętności

Zajęcia odbywają się odbywają się pod opieką wykwalifikowanej kadry instruktorów, którzy będą czuwać nad bezpieczeństwem

Każdy uczestnik otrzymuje cały niezbędny sprzęt do pokonania tras

Niezapomniane wrażenia w gronie Łowców Przygód

PLAN WYPRAWY

CENA WYPRAWY

2400 PLN
wysokość zaliczki gwarantującej miesjce: 500 PLN

CENA OBEJMUJE

PRZED WYPRAWĄ

Przed przystąpieniem do wyprawy każdy uczestnik musi zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt. 

wygodne obuwie przeznaczone do wędrówek górskich
kurtka wodoodporna
plecak turystyczny
okulary przeciwsłoneczne
latarka typu „czołówka” i zapasowe baterie
krem z filtrem
preparat na komary/owady
strój kąpielowy/kąpielówki
prowiant na wyjśia w góry

TROFEA SEZONU 2021

Za udział w wyprawie otrzymasz wyjątkowy medal, który będzie potwierdzeniem ukończenia przygody. 

Jeśli to Twoja pierwsza wyprawa, wręczymy Ci specjalny paracord do którego możesz przypiąć symbole żywiołów. Po ukończeniu Tatrzańskiej Wyprawy na Jurze otrzymasz symbol Ziemi. 

Symbole kolejnych żywiołów zdobędziesz biorąc udział w innych wyprawach Sport Adventure w sezonie 2021. 

Jeśli zbierzesz wszystkie symbole, dołączysz do elitarnego grona Pogromców Żywiołów Sport Adventure, wstępując tym samym do grona naszych Ambasadorów. 

LIDER WYPRAWY

Jeśli masz pytania odnośnie wyjazdu,
skontaktuj się bezpośrednio z liderem

Filip Głowacki

Zapisz się na wyprawę!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my zajmiemy się resztą 😊

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nr Telefonu (wymagane)

   TAK

  Zapoznałem/am się z treścią Regulaminu, Warunkami Uczestnictwa i Ubezpieczenia oraz Polityki Prywatności i akceptuję ich postanowienia. Zostałem/am poinformowany, że szczegóły na temat przetwarzania moich danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności oraz RODO.

   TAK

  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie podanego przeze mnie numeru telefonu oraz adresu e-mail dla celów marketingu bezpośredniego przez Sport Adventure s.p. z.o.o. z siedzibą w Prądniku Korzkiewskim. Zostałem poinformowany, że zgoda jest dobrowolna i może być wycofana w każdym momencie.