fbpx

WYPRAWA WILD WATER SŁOWENIA

TERMIN

14-20.06.2021

CENA

6 pierwszych zapisanych osób - 2400 PLN
Cena regularna - 2800 PLN

Zaliczka gwarantująca miejsce: 500 PLN

LICZBA MIEJSC

Max. 13 osób

zapisanych
13

BRAK WOLNYCH MIEJSC

Popłyń w świat przygód dostarczanych przez kanion Soca. Dajemy Ci możliwość poznania Słowenii z perspektywy rzecznej wyprawy. Wybieramy się w najpiękniejsze, górskie miejsca, by zasmakować ekstremalnych wrażeń i zdobyć nowe umiejętności.

Z nami nauczysz się jak radzić sobie w rwącej rzece, przejdziesz kurs kajakarstwa górskiego i dotrzesz do miejsc, które na długo zostaną w Twojej głowie!

To wyprawa w której może uczestniczyć każdy. Nieważne czy wcześniej miałeś okazję pływać kajakiem – nasi instruktorzy wszystkiego Cię nauczą. W skład ekipy wchodzą byli i obecni reprezentanci Polski w kajakarstwie, a nawet medaliści Igrzysk Olimpijskich.

Do wodnej przygody dokładamy też dzień trekkingowo-biegowy i gwarancję niezapomnianych wrażeń w gronie inspirujących ludzi.

Pływaj kajakiem wśród górskich szczytów Słowenii i połącz adrenalinę z dobrą zabawą!

CO ZAPEWNIAMY?

Praktyczne i teoretyczne szkolenie z zakresu kajakarstwa górskiego oraz podstawowych technik ratownictwa wodnego na rzekach górskich o trudności do WW3+

Około 16 godzin zajęć na wodzie (teoria na brzegu i na wodzie, wieczorem dla chętnych oglądanie filmików szkoleniowych)

Podział na grupy pod względem umiejętności

Szkolenie odbywa się pod opieką wykwalifikowanej kadry instruktorów kajakarstwa górskiego w tym czynnych lub byłych członków kadry narodowej, a nawet olimpijskiej!

Każdy uczestnik otrzymuje cały niezbędny sprzęt (kajak, wiosło, kask, kamizelka, pianka neoprenowa, obuwie neoprenowe, kurtka kajakowa)

Dzień trekkingowo-biegowy

PLAN WYPRAWY WILD WATER NA SŁOWENII

CENA OBEJMUJE

TROFEA SEZONU 2021

Za udział w wyprawie otrzymasz wyjątkowy medal, który będzie potwierdzeniem nabytych umiejętności. 

Jeśli to Twoja pierwsza wyprawa, wręczymy Ci specjalny paracord do którego możesz przypiąć symbole żywiołów. Po ukończeniu Wild Water Słowenia otrzymasz symbol Wody. 

Symbole kolejnych żywiołów zdobędziesz biorąc udział w innych wyprawach Sport Adventure w sezonie 2021. 

Jeśli zbierzesz wszystkie symbole, dołączysz do elitarnego grona Pogromców Żywiołów Sport Adventure, wstępując tym samym do grona naszych Ambasadorów. 

Więcej informacji u Lidera Wyprawy

LIDER WYPRAWY

Jeśli masz pytania odnośnie wyjazdu,
skontaktuj się bezpośrednio z liderem

Filip Głowacki

ZOBACZ RELACJĘ Z POPRZEDNIEJ WYPRAWY DO AUSTRII

BRAK WOLNYCH MIEJSC

Możesz jednak zapisać się na listę rezerwową. Damy Ci znać jeśli zwolni się miejsce.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nr Telefonu (wymagane)

   TAK

  Zapoznałem/am się z treścią Regulaminu oraz Polityki Prywatności i akceptuję ich postanowienia. Zostałem/am poinformowany, że szczegóły na temat przetwarzania moich danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności oraz RODO.

   TAK

  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie podanego przeze mnie numeru telefonu oraz adresu e-mail dla celów marketingu bezpośredniego przez Sport Adventure s.p. z.o.o. z siedzibą w Prądniku Korzkiewskim. Zostałem poinformowany, że zgoda jest dobrowolna i może być wycofana w każdym momencie.