fbpx

WYPRAWA WYSOKOGÓRSKA W TATRACH

Wspinaczka na Mnicha

TERMIN

11-13.06.2021

CENA
LICZBA MIEJSC

Max. 14 osób

zapisanych
1

Nie trzeba być alpinistą, by chodzić po Tatrach, ale można spróbować zdobyć je poza utartymi szlakami! Z dala od tłumów turystów i tras, na których bywali już wszyscy.

Celem wyprawy jest wejście na wymagający szczyt o nazwie Mnich. Zanim to nastąpi, przejdziemy kurs wspinaczki wysokogórskiej pod okiem doświadczonych instruktorów i ratowników TOPR.

Pokażemy Ci jak poruszać się w górskim terenie: z nami nauczysz się poręczowania, budowania stanowisk, zjazdy na linach w warunkach tatrzańskich oraz autoratownictwa. Te elementy będą Ci potrzebne podczas ataku szczytowego.

Mnich to piękna i strzelista Turnia w okolicy Morskiego Oka. Każdy, kto był w tym rejonie zapewne zwrócił na nią uwagę. To od niej zaczynali swoją przygodę taternicką niemal wszyscy wspinacze. Zdjęcia ze szczytu robią wrażenie! Z pewnością to wyjście zostanie w Twojej pamięci. Wyprawa będzie świetnym przetarciem przed wyprawą na Kaukaz w Gruzji, gdzie w 2021 roku zdobędziemy Kabek! 

Wejdź na Mnicha, połącz adrenalinę z dobrą zabawą i zdobądź nowe umiejętności!

CO ZAPEWNIAMY?

Praktyczne i teoretyczne szkolenie z zakresu wspinaczki wysokogórskiej

Dwa dni wspinaczki POZA SZLAKAMI TURYSTYCZNYMI - unikniemy więc tłoków i w 100% będziemy rozkoszować się naturą

Podział na grupy pod względem umiejętności

Szkolenie odbywa się pod opieką wykwalifikowanej kadry instruktorów wspinaczki oraz ratowników TOPR, którzy będą czuwać nad bezpieczeństwem oraz dzielić się swym doświadczeniem

Każdy uczestnik otrzymuje cały niezbędny sprzęt do wspinaczki

Niezapomniane wrażenia w gronie Łowców Przygód

PLAN WYPRAWY WYSOKOGÓRSKIEJ NA MNICHA

CENA OBEJMUJE

PRZED WYPRAWĄ ZADBAJ O ODPOWIEDNIE WYPOSAŻENIE

Specjalnie pod Zimowy Survival wybraliśmy produkty z naszego sklepu, które idealnie sprawdzą się na tej wymagającej wyprawie.

Z kodem: WILKADVENTURE5 zyskasz 5% zniżki na wszystkie produkty marki Jack Wolfskin – również te już przecenione!

LIDER WYPRAWY

Jeśli masz pytania odnośnie wyjazdu,
skontaktuj się bezpośrednio z liderem

Marcin Szymański

Masz odwagę, by walczyć o swoje marzenia?
Zapisz się na wyprawę!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy,
a my zajmiemy się resztą 😊

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nr Telefonu (wymagane)

   TAK

  Zapoznałem/am się z treścią Regulaminu, Warunkami Uczestnictwa i Ubezpieczenia oraz Polityki Prywatności i akceptuję ich postanowienia. Zostałem/am poinformowany, że szczegóły na temat przetwarzania moich danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności oraz RODO.

   TAK

  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie podanego przeze mnie numeru telefonu oraz adresu e-mail dla celów marketingu bezpośredniego przez 4values Marcin Szymański z siedzibą w Krakowie. Zostałem poinformowany, że zgoda jest dobrowolna i może być wycofana w każdym momencie.