fbpx

DLA FIRM

Program Sport Adventure dla firm to wyjątkowy produkt. Do jego budowy wykorzystujemy unikalne połączenie kompetencji byłych żołnierzy, sportowców – olimpijczyków i psychologów biznesu. Pomożemy Ci zbudować mocny, gotowy na wyzwania zespół. Będziemy wspierać swoją wiedzą i doświadczeniem liderów Twojego biznesu. Zorganizujemy szkolenie, które sprawdzi w boju Twoich pracowników i pozwoli ocenić ich potencjał. Stawiamy na emocje i doświadczenia, które będą spajać zespoły i budować w nich ducha drużyny.

JAK MOŻEMY CI POMÓC?

Recepta na sukces to silny zespół. O sile drużyny decydują nie tylko indywidualne cechy jej członków. To przede wszystkim wartość oparta na jakości wspólnych relacji. Zaufanie buduje się poprzez wspólne pokonywanie barier – stworzymy takie możliwości, zabierając uczestników szkolenia w wyjątkowe miejsca i konfrontując ich z nieszablonowymi wyzwaniami. Pod naszym czujnym okiem grupy budujące Twoją firmę staną się zespołami.

Poważne relacje powstają podczas poważnych czynności – a za takie uważamy wspólne radzenie sobie z żywiołami. Wyzwań psychofizycznych, których doświadczą uczestnicy, nie da się pokonać w pojedynkę – Twoi ludzie staną wspólnie do walki. Będziemy tam razem z nimi, obserwując i rejestrując ich zachowania. Pomożemy zidentyfikować dynamikę grupy podczas zbiorowych omówień. Wprowadzając motywy działania zespołowego w krytycznej sytuacji, podkreślimy również wagę procedur i wspólnie wypracowanych schematów działania.

Nie ma silnego zespołu bez silnych liderów. Podczas całego szkolenia nasz zespół trenerów będzie rejestrował i analizował zachowania uczestników ćwiczeń. Naszym celem będzie identyfikacja osób, które mają potencjał liderski. Po szkoleniu spotkamy się z Tobą w celu przedłożenia naszych rekomendacji. Jeśli uznasz nasze wnioski za cenne, będziemy gotowi wspomóc rozwój liderski wybranych pracowników w ramach Akademii Liderów Sport Adventure.

Chcemy zrobić wraz z Twoim zespołem coś wyjątkowegoBudowanie relacji to również dzielenie się dobrocią.
Lubimy pomagać i jesteśmy przekonani, że wśród Twoich pracowników również nie brakuje osób, które rozumieją znaczenie społecznej odpowiedzialności biznesu. Podczas każdego szkolenia dedykujemy czas na pomoc potrzebującym. Pomagamy domom dziecka, placówkom pomocy społecznej, osobom potrzebującym wsparcia. Wierzymy, że kolektywna praca w imię szlachetnych celów ma szczególne znaczenie w procesie budowania spójności grupy. Wspólnie czynimy dobro, wynosząc z tego dumę z przynależności do szczególnego zespołu. 

Stawiamy na indywidualne podejście. Opowiedz nam o swoich potrzebach, a my pomożemy Ci w ich realizacji. 

Zachęcamy do kontaktu:

Gosia Bis

+48 500 072 390