fbpx

WYPRAWA NA ISLANDIĘ

TERMIN

07.2022
II połowa miesiąca

CENA

między 8500 - 10 000 PLN
(dokładna cena wkrótce)

LICZBA ZAINTERESOWANYCH
35
osób

Odkryj ziemię Wikingów i dotrzyj do miejsc dostępnych tylko dla nielicznych. Islandia na każdym kroku oczarowuje swym pięknem. Daj się porwać dziewiczym terenom, które onieśmielają mocą swych żywiołów. Oddychaj najczystszym powietrzem w Europie i zaserwuj sobie wyjątkowe wrażenia w gronie Łowców Przygód.

To będzie wyprawa sezonu! Podejmiemy wyzwanie przejścia ponad 120 km po bezdrożach islandzkiego interioru. Pokonamy zapierającą dech w piersiach trasę pomiędzy dwoma lodowcami, w tym największy lodowiec w Europie – Vatnajokull i dotrzemy do wulkanicznego regionu Askja.

Podczas przejścia pokonamy liczne rzeki, wodospady i inne przeszkody terenowe. Spędzimy sześć dni w rejonie bez dostępu do cywilizacji, radząc sobie samodzielnie z wyżywieniem, nawigacją i noclegami. Wyzwaniu towarzyszyć będzie niezwykłe zjawisko białych nocy. Ostatni odcinek trasy pokonamy w wulkanicznym regionie Islandii, którego topografia zbliżona jest do powierzchni Księżyca – to tutaj szkolili się amerykańscy kosmonauci przed wylotem na Księżyc!

ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ ZAINTERESOWANYCH WYPRAWĄ NA ISLANDIĘ

I OTRZYMAJ 5% ZNIŻKI NA WYJAZD

Trekking to nie koniec atrakcji!

W drodze powrotnej zaserwujemy Wam dwa „dni lodowe”: w pierwszym dniu wypłyniemy kajakami na zatokę usianą górami lodowymi powstałymi w wyniku „cielenia się” lodowca.

Drugiego dnia wejdziemy na największy lodowiec Europy – Vatnajokull.

W programie wyprawy na Islandię przewidzieliśmy również również trasę offroadową, na której odwiedzimy gejzery i kilka scenicznych wodospadów.

PLAN WYPRAWY NA ISLANDIĘ

CENA OBEJMUJE

CENA NIE OBEJMUJE

ZADBAJ O ODPOWIEDNIE WYPOSAŻENIE

 Wybraliśmy produkty z naszego sklepu, które idealnie sprawdzą się na tej wyprawie.

LIDER WYPRAWY

Jeśli masz pytania odnośnie wyjazdu,
skontaktuj się bezpośrednio z liderem

Marcin Szymański

KILKA SŁÓW O WYPRAWIE

Chcesz dowiedzieć się o cenie wyjazdu na Islandię jako pierwszy?
Wypełnij formularz zgłoszeniowy i odbierz 5% zniżki* na wyprawę!

Skontaktujemy się z Tobą
jak tylko ustalimy wszystkie szczegóły. 😊

*Zniżka obowiązuje w terminie 14 dni od otwarcia zapisów na event
*Zniżki nie można przekazać na inną osobę.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nr Telefonu (wymagane)

   TAK

  Zapoznałem/am się z treścią Regulaminu oraz Polityki Prywatności i akceptuję ich postanowienia. Zostałem/am poinformowany, że szczegóły na temat przetwarzania moich danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności oraz RODO.

   TAK

  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie podanego przeze mnie numeru telefonu oraz adresu e-mail dla celów marketingu bezpośredniego przezSport Adventure s.p.z.o.o. z siedzibą w Prądniku Korzkiewskim. Zostałem poinformowany, że zgoda jest dobrowolna i może być wycofana w każdym momencie.