fbpx

WYPRAWY TREKKINGOWE DLA KOBIET

Trekkingi w najdzikszych miejscach Polski

GÓRSKIE PRZYGODY
W KOBIECYM GRONIE

Wprowadzimy Cię w meandry organizacji górskich wędrówek oraz przetrwania w terenie w sytuacjach, kiedy jest się zdanym tylko na siebie. 

Podczas wypraw nie tylko odwiedziesz malownicze i nieznane tereny Polski, ale przede wszystkim nauczysz się podstaw survivalu i nabędziesz kompetencje, które pomogą Ci w realizacji własnych wypraw solo w przyszłości. 

A to wszystko tylko w kobiecym gronie!  

kobieca-wyprawa-poza-szlakiem-2_Easy-Resize.com

DLACZEGO WARTO
WZIĄĆ UDZIAŁ?

WYBIERZ
SWÓJ KIERUNEK

POGÓRZE PRZEMYSKIE

1-5.05.2024

Pasmo górskie uznawane za "małe Bieszczady"

BESKID NISKI

30.05-2.06.2024

Jeden z najdzikszych terenów górskich w Polsce

GORCE

14-16.06.2024

Najpiękniejsze miejsca Beskidu Zachodniego

LIDERKA WYPRAW
TREKKINGOWYCH DLA KOBIET

EMMA PAWŁOWSKA

Miłośniczka górskich wojaży z niezliczoną ilością kilometrów nogach. W im bardziej dzikie góry się zapuszcza, tym lepiej! Przemierzyła już łącznie setki kilometrów m.in. w Karpatach Ukraińskich, Karpatach Rumuńskich, bułgarskich Rodopach, marokańskim Atlasie i rzecz jasna – polskich Beskidach i Tatrach. W przeszłości nie omijała też cywilizacji i dużych miast – jako reporterka przemierzyła wiele kilometrów pieszo i stopem w południowej Grecji, dokumentując kryzys uchodźczy oraz solo podróżowała po europejskich stolicach. Dziś jednak jej światem rządzą góry, spanie w namiocie i długie wędrówki po nieznanych pasmach górskich! 

Jeśli masz pytania odnośnie wyjazdu,
skontaktuj się bezpośrednio z liderem

Brak dogodnego dla Ciebie terminu?

Chcesz wyjechać z grupą znajomych?

Czekamy na Twoją wiadomość!

NAJNOWSZE OPINIE
O SPORT ADVENTURE

Doskonała
Na podstawie 82 opinii
Agnieszka Tryba
Agnieszka Tryba
Firma oferuje bardzo bogatą ofertę wyjazdów, gdze każdy znajdzie coś dla siebie: począwszy od kilkudniowych wypadów w malownicze regiony Polski a skończywszy na wyprawach w Himalaje. Świetny kontakt, profesjonalna obsługa. Polecam 🙂
Radek Jadach
Radek Jadach
Niesamwita przygoda! Niepowtarzalne przeżycie!
Anna Lu
Anna Lu
Było super, wszystko ok.
Magdalena Chmielniak
Magdalena Chmielniak
WYPRAWA NA ISLANDIĘ To moja druga wyprawa ze Sport Adventure -Łowcy Przygód. Tym razem także gwarantująca moc niezapomnianych wrażeń, atrakcyjnych krajobrazów, ubogacającym doświadczeń i atmosfery zapewniającej poczucie przygody. Dzięki profesjonalnej organizacji, wsparciu motywacyjnemu, indywidualnemu podejściu do uczestników wyprawy dająca możliwość „spotkania się” ze wszystkimi żywiołami, matki Natury : Ziemią, Wodą, Powietrzem i Ogniem. Organizatorzy dbali o możliwość obcowania z przyrodą, oderwania się od zgiełku dnia codziennego i poszukiwania wewnętrznej harmonii, w kontakcie z natura. Polecam i szykuje się na kolejna wyprawę w listopadzie;)
Franciszek Olejnik (Franko)
Franciszek Olejnik (Franko)
Zdecydowanie warto się wybrać. Miałem okazje być na Islandii wraz z Sport Adventure. Wszystko było profesjonalnie zorganizowane. Dodatkowo to po prostu bardzo fajni ludzie!
Dorota Lechowicz
Dorota Lechowicz
Wrażeń, emocji, wspomnień bardzo dużo, zakwasów mnóstwo ale było warto 😄
mike Sh
mike Sh
Organizacja super, atmosfera rewelacja, Iza i Marta dbały o dobry klimat a profesjonalni instruktorzy potrafili nawet opornych namówić na ekstremalne zjazdy i przejścia w jaskini. Jaskiniowa przygoda zaliczona i długo będzie jeszcze w pamięci. Nie zostaje nic jak umawiać się na kolejne niecodzienne przeżycia 😉 Polecam