fbpx

ZIMOWY SURVIVAL

Wyprawa w Tatry

TERMIN

24-28.02.2021

AKTUALNA CENA

LAST MINUTE: 2500 PLN

Regularna: 2700 PLN

LICZBA MIEJSC

Max. 10 osób

9
zapisanych

Nie trzeba być alpinistą, by chodzić po Tatrach, ale można spróbować zdobyć je poza utartymi szlakami, wykorzystując pełnię możliwości jaką w górach daje zimowa aura.

W tym wyjątkowym okresie Tarty pokazują swoją wielką, nieposkromioną moc. My przyjrzymy się jej z bliska i nauczymy się jak radzić sobie w wysokich górach, podczas zimowych warunków.

Zaserwujemy Ci szeroki wachlarz aktywności na śniegu. Wyprawę rozpoczniemy od nauki poruszania się i zjazdów na skiturach – wybierzemy kilka wyjątkowych tras, by rozkoszować się białym szaleństwem w towarzystwie tatrzańskich szczytów. Takich doznań nie da Ci żaden stok narciarski w tym kraju!

Odbędziemy też praktyczne szkolenie z zakresu przetrwania w górach podczas zimy: zgłębimy tajniki lawinowe, nauczymy się budowy stanowisk asekuracyjnych w śniegu i autoratownictwa oraz dowiemy się jak chodzić w rakach i posługiwać się czekanem. Będzie też czas na wspólne, zimowe zdobycie jednego z tatrzańskich szczytów! 

Wszystko w małej, elitarnej grupie pod okiem wykwalifikowanych ratowników TOPR, którzy Tatry znają jak własną kieszeń. Po tej szalonej, kilkudniowej przygodzie nabędziesz wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci przetrwać zimą w wysokich górach.

Wszystkie aktywności zostaną okraszone solidną dawką górskich opowieści i wyjątkowego towarzystwa Łowców Przygód. Ale to nie wszystko….!

Połącz adrenalinę z dobrą zabawą i zdobądź nowe umiejętności, rozkoszując się zimową aurą w Tatrach!

Po dniach pełnych wrażeń dobrze zrelaksować się w wyjątkowym miejscu, zapewniającym komfort i szereg atrakcji. Naszą bazą wypadową będzie Willa Swoboda Mountain Ski Resort & Spa. W hotelu do Waszej dyspozycji oddajemy saunę i jacuzzi w których będziemy regenerować siły przed wyzwaniami dnia kolejnego. Kwaterujemy się w 2-osobowych, klimatycznych pokojach. Każdego ranka w hotelu czekać będzie świeże śniadanie, a po powrocie z zimowych aktywności – obiadokolacja.

CO ZAPEWNIAMY?

Praktyczne i teoretyczne szkolenie z zakresu przetrwania zimą w górach: nauka podstaw ski tour, wiedza lawinowa, nauka poruszania się zimą w górach (raki, czekan), wejście na jeden z tatrzańskich szczytów

Poruszanie się w górach poza szlakami turystycznymi

Noclegi w hotelu z wyżywieniem (śniadanie i obiadokolacja).

Zajęcia odbywają się pod opieką wykwalifikowanej kadry górskich instruktorów oraz ratowników TOPR, którzy będą czuwać nad bezpieczeństwem

Każdy uczestnik otrzymuje cały niezbędny sprzęt do ski tour, wspinaczki i górskiego trekkingu (czekan, raki)

Niezapomniane wrażenia w gronie Łowców Przygód

PLAN ZIMOWEJ WYPRAWY W TATRY

CENA OBEJMUJE

PRZED WYPRAWĄ

Przed przystąpieniem do wyprawy każdy uczestnik musi zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt, który będzie sprawdzany na miejscu. 

Wodoodporna kurtka (Goretex lub podobne)
Kurtka puchowa lub typu Primaloft
Dodatkowe spodnie zewnętrzne (Goretex lub podobne)
Ciepłe ubranie (bluza typu Polar lub Softshell, długie spodnie)
Bielizna termoaktywna
Czapka, rękawiczki, ciepłe skarpety, stuptuty
Buty górskie zimowe z twardą podeszwą
Latarka typu czołówka i zapasowe baterie
Prowiant podczas wyprawy w tym obowiązkowo jeden liofilizat (posiłek do przygotowania na ciepło)
Okulary przeciwsłoneczne lub gogle
Termos
Plecak ok. 30l
Apteczka z zażywanymi lekami, Folia NRC, Krem z filtrem UV

ZADBAJ O ODPOWIEDNIE WYPOSAŻENIE

Specjalnie pod Zimowy Survival wybraliśmy produkty z naszego sklepu, które idealnie sprawdzą się na tej wymagającej wyprawie.

Z kodem: WILKADVENTURE5 zyskasz 5% zniżki na wszystkie produkty marki Jack Wolfskin – również te już przecenione!

TROFEA SEZONU 2021

Za udział w wyprawie otrzymasz wyjątkowy medal, który będzie potwierdzeniem nabytych umiejętności. 

Jeśli to Twoja pierwsza wyprawa, wręczymy Ci specjalny paracord do którego możesz przypiąć symbole żywiołów. Po ukończeniu Zimowego Survivalu otrzymasz symbol Ziemi. 

Symbole kolejnych żywiołów zdobędziesz biorąc udział w innych wyprawach Sport Adventure w sezonie 2021. 

Jeśli zbierzesz wszystkie symbole, dołączysz do elitarnego grona Pogromców Żywiołów Sport Adventure, wstępując tym samym do grona naszych Ambasadorów. 

LIDER WYPRAWY

Jeśli masz pytania odnośnie wyjazdu,
skontaktuj się bezpośrednio z liderem

Maciej Turchan

Masz odwagę, by walczyć o swoje marzenia?
Zapisz się na wyprawę!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy,
a my zajmiemy się resztą 😊

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nr Telefonu (wymagane)

   TAK

  Zapoznałem/am się z treścią Regulaminu, Warunkami Uczestnictwa i Ubezpieczenia oraz Polityki Prywatności i akceptuję ich postanowienia. Zostałem/am poinformowany, że szczegóły na temat przetwarzania moich danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności oraz RODO.

   TAK

  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie podanego przeze mnie numeru telefonu oraz adresu e-mail dla celów marketingu bezpośredniego przez Sport Adventure sp.z.o.o. z siedzibą w Prądniku Korzkiewskim. Zostałem poinformowany, że zgoda jest dobrowolna i może być wycofana w każdym momencie.