fbpx

O NAS

Razem ku przygodom!

Sport Adventure to pomysł na realizację podróżniczych marzeń, który powstał w głowach grupy przyjaciół. Zapraszamy Cię do dołączenia do idei Łowców Przygód, dzięki której odkrywamy świat i poznajemy nowych ludzi. Sięgamy po ciekawe aktywności, by przeżywać więcej i pełniej.

Wspólnie odkrywamy nowe pasje
i dzielimy się przeżyciami

Ruszamy razem w góry, na wodę i w powietrze – zwiedzamy świat, zdobywając przy tym nowe umiejętności. Nasze wyprawy są organizowane przy współpracy z topowymi instruktorami w swoich dziedzinach. Dzięki temu masz gwarancję bezpieczeństwa i nauki nowych kompetencji w sposób kompleksowy. 

Nie musisz być sportowcem, by zmierzyć się z aktywną przygodą

Wystarczy tylko chcieć ruszyć się z kanapy! W szeregach Łowców Przygód są najmłodsi ze swoimi rodzicami, są osoby w zaawansowanym wieku, które szukają w życiu nowych przeżyć. Są osoby, które chcą nauczyć się nowych umiejętności w konkretnej dyscyplinie oraz Ci, którzy chcą spróbować czy to w ogóle jest coś dla nich?

Sięgnij po to, co w życiu najlepsze

Zobaczysz z nami wiele, choć zwiedzanie nie jest jedynym celem naszych podróży. Chcemy doświadczać – kreować wspomnienia, których korzenie sięgają głębiej, niż wrażenia zdobywane podczas imprez turystycznych. Z nami doświadczysz wielu przygód, poznasz nowych przyjaciół i posmakujesz życia w pełnym wymiarze.

ZESPÓŁ ŁOWCÓW PRZYGÓD SPORT ADVENTURE

m-szymanski

MARCIN SZYMAŃSKI

Pomysłodawca i współzałożyciel Sport Adventure. Były żołnierz z dwudziestopięcioletnim stażem służby. Weteran misji w Afganistanie i Iraku. Były dyrektor imprez Runmageddon Global. Do jego projektów należały między innymi epickie na Saharze i Kaukazie. Sportowiec – amator, ulubione dyscypliny to bieganie i triathlon. Prywatnie miłośnik urody świata, którą najczęściej kontempluje pod żaglami. Organizator i uczestnik rejsów morskich. Siła spokoju, człowiek o mocnym kręgosłupie i mocnych nerwach. Koneser pizzy w każdej postaci. Refleksją i doświadczeniami dzieli się na blogu www.colonelweekly.pl

Ulubiony cytat:
„Nigdy nie nacieszysz się światem, póki morze nie popłynie w twoich żyłach” – Thomas Traherne.

m-turchan

MACIEJ TURCHAN

Współzałożyciel Sport Adventure. Marketingowiec, dziennikarz i pasjonat podróży. Sport towarzyszy mu na co dzień – prywatnie i zawodowo. Realizował działania marketingowe dla zespołów rajdowych i wyścigowych, organizatorów biegów oraz innych imprez sportowych i e-sportowych. Eventowiec z krwi i kości. W latach 2017-2019 odpowiedzialny za promocję imprez Runmageddon w kraju i na świecie. Zimą zapalony narciarz, latem zwiedza świat biegając lub jeżdżąc na motocyklu. Pasjonat psychologii społecznej. Kocha muzykę wszelkiej maści. Najlepiej taką, do której można tupnąć nogą. Dumny tancerz folkloru.

Ulubiony cytat:
„Szacunek budzi nie to co przyjmujesz, a czego odmawiasz” – Piotr Szmidt.

f-glowacki

FILIP GŁOWACKI

Współzałożyciel Sport Adventure. Zawodowo prawnik, obecnie doradza w zakresie zarządzania finansami przedsiębiorstw. Przygodę z eventami rozpoczął jako menedżer działu zakupów, a następnie członek zarządu Runmageddonu. Excel jest jego prawą, a optymalizacja lewą, ręką. Jego związek ze sportem to burzliwy romans – czasem mniej, a czasem bardziej gorący. Ostatnio miłośnik sportowej walki na miecze. W wolnym czasie podróżuje w bliższe i dalsze zakątki Ziemi. Pokonuje przeciwników w grach strategicznych i pochłania kolejne książki.

Ulubiony cytat:
„Każdy szermierz dupa, kiedy wrogów kupa” – Geralt z Rivii

AGATA_Easy-Resize.com

AGATA MALEK

Na co dzień fizjoterapeutka w Centrum Rehabilitacji Sportowej, gdzie stawia na nogi sportowców wielu dyscyplin. To właśnie pacjenci motywują ją do codziennych treningów. Poza pracą miłośniczka sportów ekstremalnych szczególnie tych deskowych. Na pytanie góry, czy morze zawsze odpowie: OBA, bo po co się ograniczać. Kocha wszystko, co odmienne i stanowi wyzwanie. Chociaż lubi pokonywać własne słabości to wciąż ma ich sporo, a największą zdecydowanie są kruche włoskie ciasteczka.

Ulubiony cytat:

Cuda nie zdarzają się nikomu z wyjątkiem tych szczęśliwych czubków, którzy widzą je wszędzie – Stephen King

m-szopa

MARCIN SZOPA

Organizator wyjazdów, podróżnik, pilot wycieczek, alpinista. Od 30 lat specjalizuje się w projektowaniu programów turystycznych profilowanych życzeniami klienta. Tworzy i doradza w przygotowaniu wyjazdów od prostych wycieczek, po skomplikowane logistycznie wyprawy.

Ulubiony cytat:

„Świat jest książką i Ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną jej stronę” – Św. Augustyn.

zet_Easy-Resize.com

KATARZYNA ZYCH

Za dnia manager firmy handlowej, po godzinach pasjonatka sportów, instruktorka biegów OCR, trenerka zajęć ogólnorozwojowych i człowiek (z) Gór. Mocno stąpa po ziemi. W wolnych chwilach lubi bujać w obłokach, szczególnie w górskiej przestrzeni. Biega (do gustu przypadły jej przede wszystkim biegi ultra, bo jak mówi „czemu to, co dobre, ma się szybko kończyć?”), jeździ na nartach, chodzi na skiturach. Energią i optymizmem mogłaby obdarować spokojnie małą wioskę w dorzeczu Amazonki. Nie zamyka się na nieznane, chcąc bezustannie smakować życia, poprzez nowe, ciekawe miejsca i doznania.

Ulubiony cytat:

„Ciesz się małymi rzeczami, bo może któregoś dnia obejrzysz się za siebie i zdasz sobie sprawę, że były to rzeczy wielkie” – Robert Brault

pati

PATRYCJA JASIŃSKA

Zawodowo bankowiec, współpracuje z największymi polskimi spółkami przy finansowaniu ich projektów inwestycyjnych. Prywatnie pasjonatka biegania, z ulubionym maratońskim dystansem oraz wycisku ze sztangą. Dla dobrej zabawy lubi sponiewierać się w biegach OCR. Niegdyś zapalony żeglarz, dziś tej pasji poświęca mniej uwagi na rzecz górskich wycieczek, odkrywania nowych sportów oraz najdalszych zakątków świata. Kocha bezludne plaże, bezdroża oraz surowe skaliste klimaty. Kolekcjonerka porcelany, lubi w niej spożywać tradycyjną polską kuchnię, ale równie chętnie sięga po włoskie i arabskie specjały. Cechuje ją pogoda ducha, spokój i wrodzony optymizm. Nie potrafi usiedzieć w miejscu i coś wiecznie ją pcha do przodu ku przygodzie:).

Ulubiony cytat: 

„Statki są bezpieczne w porcie, lecz nie to jest ich przeznaczeniem”  – Walt Disney

MARTA_Easy-Resize.com

MARTA FUKSIEWICZ

Na co dzień w wymagającym maksymalnego skupienia bankowym świecie cyferek, w czasie wolnym miłośniczka podróży w fascynujące miejsca. Odkrywa ich piękno w trzech wymiarach: w wodzie, na lądzie,  i w powietrzu – niezmiennie zachwycając się naturą. Zakochana w podwodnym świecie i nurkowej eksploracji, odpoczywa wśród górskich szczytów lub skacząc na spadochronie. Biega, nie tylko za marzeniami i wyzwaniami. Nie potrafi przestać się uśmiechać ani planować kolejnych przygód.  Ma słabość do pysznego jedzenia, adrenaliny i pełnych pasji ludzi.

Ulubiony cytat:

Live your life by a compass, not a clock. – Stephen R. Covey

kamil11111

KAMIL ZINCZUK

Podróżnik, pisarz, wielbiciel odkrywania nowych miejsc, lokalnej kuchni i przełamywania swoich słabości czy to z plecakiem na plecach na szlaku, czy to z nartami na nogach na dalekiej północy, czy też na rowerze obciążonym sakwami. Chce być w ciągłym ruchu i doświadczać pozytywnej zmiany

Ulubiony cytat:

„Nie ma żadnej drogi do szczęści to szczęście jest drogą”