fbpx

O NAS

Razem ku przygodom!

Sport Adventure to pomysł na realizację podróżniczych marzeń, który powstał w głowach grupy przyjaciół. Zapraszamy Cię do dołączenia do idei Łowców Przygód, dzięki której odkrywamy świat i poznajemy nowych ludzi. Sięgamy po ciekawe aktywności, by przeżywać więcej i pełniej.

Wspólnie odkrywamy nowe pasje
i dzielimy się przeżyciami

Ruszamy razem w góry, na wodę i w powietrze – zwiedzamy świat, zdobywając przy tym nowe umiejętności. Nasze wyprawy są organizowane przy współpracy z topowymi instruktorami w swoich dziedzinach. Dzięki temu masz gwarancję bezpieczeństwa i nauki nowych kompetencji w sposób kompleksowy. 

Nie musisz być sportowcem, by zmierzyć się z aktywną przygodą

Wystarczy tylko chcieć ruszyć się z kanapy! W szeregach Łowców Przygód są najmłodsi ze swoimi rodzicami, są osoby w zaawansowanym wieku, które szukają w życiu nowych przeżyć. Są osoby, które chcą nauczyć się nowych umiejętności w konkretnej dyscyplinie oraz Ci, którzy chcą spróbować czy to w ogóle jest coś dla nich?

Sięgnij po to, co w życiu najlepsze

Zobaczysz z nami wiele, choć zwiedzanie nie jest jedynym celem naszych podróży. Chcemy doświadczać – kreować wspomnienia, których korzenie sięgają głębiej, niż wrażenia zdobywane podczas imprez turystycznych. Z nami doświadczysz wielu przygód, poznasz nowych przyjaciół i posmakujesz życia w pełnym wymiarze.

ZESPÓŁ ŁOWCÓW PRZYGÓD SPORT ADVENTURE

m-szymanski

MARCIN SZYMAŃSKI

Pomysłodawca i współzałożyciel Sport Adventure. Były żołnierz z dwudziestopięcioletnim stażem służby. Weteran misji w Afganistanie i Iraku. Były dyrektor imprez Runmageddon Global. Do jego projektów należały między innymi epickie na Saharze i Kaukazie. Sportowiec – amator, ulubione dyscypliny to bieganie i triathlon. Prywatnie miłośnik urody świata, którą najczęściej kontempluje pod żaglami. Organizator i uczestnik rejsów morskich. Siła spokoju, człowiek o mocnym kręgosłupie i mocnych nerwach. Koneser pizzy w każdej postaci. Refleksją i doświadczeniami dzieli się na blogu www.colonelweekly.pl

Ulubiony cytat:
„Nigdy nie nacieszysz się światem, póki morze nie popłynie w twoich żyłach” – Thomas Traherne.

m-turchan

MACIEJ TURCHAN

Współzałożyciel Sport Adventure. Marketingowiec, dziennikarz i pasjonat podróży. Sport towarzyszy mu na co dzień – prywatnie i zawodowo. Realizował działania marketingowe dla zespołów rajdowych i wyścigowych, organizatorów biegów oraz innych imprez sportowych i e-sportowych. Eventowiec z krwi i kości. W latach 2017-2019 odpowiedzialny za promocję imprez Runmageddon w kraju i na świecie. Zimą zapalony narciarz, latem zwiedza świat biegając lub jeżdżąc na motocyklu. Pasjonat psychologii społecznej. Kocha muzykę wszelkiej maści. Najlepiej taką, do której można tupnąć nogą. Dumny tancerz folkloru.

Ulubiony cytat:
„Szacunek budzi nie to co przyjmujesz, a czego odmawiasz” – Piotr Szmidt.

f-glowacki

FILIP GŁOWACKI

Współzałożyciel Sport Adventure. Zawodowo prawnik, obecnie doradza w zakresie zarządzania finansami przedsiębiorstw. Przygodę z eventami rozpoczął jako menedżer działu zakupów, a następnie członek zarządu Runmageddonu. Excel jest jego prawą, a optymalizacja lewą, ręką. Jego związek ze sportem to burzliwy romans – czasem mniej, a czasem bardziej gorący. Ostatnio miłośnik sportowej walki na miecze. W wolnym czasie podróżuje w bliższe i dalsze zakątki Ziemi. Pokonuje przeciwników w grach strategicznych i pochłania kolejne książki.

Ulubiony cytat:
„Każdy szermierz dupa, kiedy wrogów kupa” – Geralt z Rivii

iza-fot

IZA LEDWOŃ

Żołnierz, instruktor sportu i rekreacji ruchowej, trener personalny i grupowy. Odpala wulkan energii prowadząc zajęcia i nie ma zmiłuj się – najpierw po żołniersku cię zajedzie a potem przytuli jak mama 😉 W wolnym czasie tłumacz i instruktor językowy. Czynny, zakręcony pozytywnie sportowiec-amator, który może się pochwalić paroma sukcesami, nawet tymi na pudle. Prywatnie – niespokojny duch, „matka-wariatka ” kochająca wyzwania, podróże i różnorodność smaków świata – tych w kuchni i nie tylko.

Ulubiony cytat:
„Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do wykonania”.

m-szopa

MARCIN SZOPA

Organizator wyjazdów, podróżnik, pilot wycieczek, alpinista. Od 30 lat specjalizuje się w projektowaniu programów turystycznych profilowanych życzeniami klienta. Tworzy i doradza w przygotowaniu wyjazdów od prostych wycieczek, po skomplikowane logistycznie wyprawy.

Ulubiony cytat:

„Świat jest książką i Ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną jej stronę” – Św. Augustyn.

zet_Easy-Resize.com

KATARZYNA ZYCH

Za dnia manager firmy handlowej, po godzinach pasjonatka sportów, instruktorka biegów OCR, trenerka zajęć ogólnorozwojowych i człowiek (z) Gór. Mocno stąpa po ziemi. W wolnych chwilach lubi bujać w obłokach, szczególnie w górskiej przestrzeni. Biega (do gustu przypadły jej przede wszystkim biegi ultra, bo jak mówi „czemu to, co dobre, ma się szybko kończyć?”), jeździ na nartach, chodzi na skiturach. Energią i optymizmem mogłaby obdarować spokojnie małą wioskę w dorzeczu Amazonki. Nie zamyka się na nieznane, chcąc bezustannie smakować życia, poprzez nowe, ciekawe miejsca i doznania.

Ulubiony cytat:

„Ciesz się małymi rzeczami, bo może któregoś dnia obejrzysz się za siebie i zdasz sobie sprawę, że były to rzeczy wielkie” – Robert Brault

pati

PATRYCJA JASIŃSKA

Zawodowo bankowiec, współpracuje z największymi polskimi spółkami przy finansowaniu ich projektów inwestycyjnych. Prywatnie pasjonatka biegania, z ulubionym maratońskim dystansem oraz wycisku ze sztangą. Dla dobrej zabawy lubi sponiewierać się w biegach OCR. Niegdyś zapalony żeglarz, dziś tej pasji poświęca mniej uwagi na rzecz górskich wycieczek, odkrywania nowych sportów oraz najdalszych zakątków świata. Kocha bezludne plaże, bezdroża oraz surowe skaliste klimaty. Kolekcjonerka porcelany, lubi w niej spożywać tradycyjną polską kuchnię, ale równie chętnie sięga po włoskie i arabskie specjały. Cechuje ją pogoda ducha, spokój i wrodzony optymizm. Nie potrafi usiedzieć w miejscu i coś wiecznie ją pcha do przodu ku przygodzie:).

Ulubiony cytat: 

„Statki są bezpieczne w porcie, lecz nie to jest ich przeznaczeniem”  – Walt Disney

WhatsApp Image 2021-11-26 at 14.55.10

IGA KOWALSKA

Specjalistka od eventów, projektowania wnętrz i Employer Brandingu.  Funkcjonując na codzień między tabelami, budżetami, planami A, B i C, prywatnie najbardziej lubi działać bez planu, z wolną głową i spokojem. Nie ma zbyt dalekiej i zbyt bliskiej podróży – wszędzie jest coś do odkrycia. W życiu i w swoich wyprawach szuka równowagi i różnorodności – ćwiczy jogę, biega, chodzi po górach, uwielbia off-road, biwaki, ciszę i naturę ale też zgiełk wielkiego miasta i muzykę na żywo – sama spędziła 15 lat na scenie. Lubi te sprzeczności i wierzy, że otwierają jej drogę do każdego człowieka i pomagają odnaleźć się w każdej sytuacji. Choć bardzo lubi gotować, mogłaby żywić się jedynie agio e olio, sushi i pierogami z kapustą. Koniecznie z lampką dobrego Sauvignon lub Shiraz. Uwielbia tatuaże, miętę marokańską, szum morza i silnika w jeepie, trochę gadżeciara. Ceni szczerość i ironiczne poczucie humoru a jej bucket list jest wypchana po brzegi! 

Ulubiony cytat:

jeśli jesteś bez pragnienia, umysł natychmiast umiera – Osho (edited)