fbpx

WYPRAWY W POLSCE

Z nami odkryjesz najpiękniejsze zakątki Polski,
poznając przy tym różnorodne aktywności sportowe.
Daj się ponieść przygodzie!

Poznasz nowe aktywności

Każda z wypraw Sport Adventure to aktywność sportowa połączona ze zwiedzaniem ciekawych miejsc. Chcemy, żebyś wrócił zmęczony, ale z głową pełną wrażen.

Wyprawy od Sport Adventure są dla każdego. Lubisz próbować nowych rzeczy? Dobrze trafiłeś 🙂 

wyprawy w polsce
wyprawy w polsce

Nauczysz się nowych umiejętności 

Każda z wypraw jest wstępem do poznania nowej aktywności.  Stawiamy na dobrą zabawę, ale i zdobywanie kompetencji, które być może zamienią się w Twoją nową pasję!

Zaufaj doświadczonym ekspertom

Współpracujemy z topowymi instruktorami w swoich dziedzinach. Nauczysz się nowych kompetencji od osób z wieloletnim doświadczeniem i pasją. 

Dzięki temu otrzymasz jakościową wiedzę i gwarancję bezpieczeństwa. 

kajaki na dunajcu - kurs kajakarstwa
wyprawy w polsce

Zwiedź Polskę na nowo

Z nami odkryjesz jak wiele do zaoferowania ma Polska, zwiedzisz niedostępne miejsca, a te które znasz – zobaczysz z zupełnie innej perspektywy.

Nigdy nie zostaniesz sam

Każdej z wypraw przewodzi Lider Sport Adventure. To charyzmatyczny Łowca Przygód, dla którego podczas wyprawy jesteś najważniejszy. Przed i po również – doradzimy co spakować do plecaka, jak się ubrać i przygotować. Zawsze możesz liczyć na pomoc Lidera. 

Podczas wyprawy stawiamy na atmosferę, która sprzyja budowaniu więzi między uczestnikami. Na wyprawach poznasz nowych znajomych, którzy tak jak Ty, lubią aktywnie spędzać czas. 

wyprawy w polsce

NAJBLIŻSZE WYPRAWY
W POLSCE

strzelecki-weekend-dla-kobiet


Strzelecki Weekend dla Kobiet
10-12.03.2023

Jeśli pociąga Cię wojskowy klimat, a na wieczorny seans wolisz film wojenny niż komedię romantyczną, chcąc poczuć się jak Demi Moore w filmie G.I. Jane – strzelecki weekend dla kobiet będzie do tego idealną okazją.

wyprawa-tatry-zima


Tatrzańska Przygoda
17-19.03.2023

Kochasz góry? Wędrujesz po nich wiosną, latem czy jesienią, ale przed zimowymi wyprawami powstrzymuje Cię brak doświadczenia w wymagających warunkach? Wspólnie pokonamy malownicze, tatrzańskie trasy i podbijemy dwa dwutysięczniki: Kościelec i Świnicę.

wyprawa-skałki2


Strzelecki Weekend
21-23.04.2023 | 09-11.06.2023 |
15-17.09.2023 | 20-22.10.2023

To zgrupowanie sportowo-obronne, podczas którego wejdziesz w buty żołnierza: otrzymasz wojskowy sprzęt, broń i specjalne zadania do wykonania. Sprawdzimy Twoją czujność, odporność na presję czasu i wytrzymałość.

wyprawy w Polsce


Jaskiniowa Przygoda
21-23.04.2023 | 26-28.05.2023

Wejdź w głębiny ziemskiej historii i poznaj Jurę Krakowsko-Częstochowską z perspektywy, którą znają tylko nieliczni. Jaskinie to ostatni nieodkryty ląd przez człowieka, a z nami poznasz tajemnice podziemnych korytarzy.

wyprawa-skałki2-6_Easy-Resize.com


Strzelecki Weekend Etap II
19-21.05.2023 | 22-24.09.2023

Jesteś po I Etapie Strzeleckiego Weekendu i masz ochotę na więcej? Dobrze trafiłeś, bo Etap II to jeszcze więcej taktyki, ognia, zadań specjalnych i mocnych wrażeń.

wyprawy w Polsce


Bieszczadzka Przygoda dla Kobiet
26-28.05.2023 | 29.09-1.10.2023

Wyprawa Sport Adventure skierowana dla kobiet! Wyrusz z nami w malownicze i piękne Bieszczady, aby poczuć we włosach wiosenny wiatr i zrelaksować się jak nigdy wcześniej.

wyprawy w Polsce


Skalna Przygoda
02-04.06.2023 | 25-27.08.2023

Jura Krakowsko-Częstochowska to idealne miejsce do rozpoczęcia przygody ze wspinaczką skałkową. Chcesz zarazić swoje dziecko pasją do aktywności? Wspinaczka to świetny sport dla całych rodzin.

ZOBACZ, CO CIĘ CZEKA!

FILOZOFIA SPORT ADVENTURE

wyprawy w polsce

Inspirację do Tworzenia nowych wypraw czerpiemy z  mocy ziemskich żywiołów.

Z nami znajdziesz się w powietrzu, ujarzmisz wodę, a ziemię zwiedzisz zarówno na niej, jak i pod nią. Okej, a co z ogniem? Cóż, ogień każdy z naszych Łowców Przygód nosi w sobie. 

Staramy się przygotowywać wyprawy w magicznych miejscach, łącząc to z aktywnościami w każdej dziedzinie. 

Po każdej z podróży Łowcy Przygód otrzymują pamiątkowe coiny, które już zawsze będą przypominać o zaliczonych wyprawach. 

To aktywności dla każdego – nie musisz być sportowcem, wystarczy, że chcesz ruszyć się z kanapy i poznać piękno otaczającego cię świata!

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się na nasze depesze!

Bez spamu i wodolejstwa - tylko konkretne informacje!