fbpx

WYPRAWY ZAGRANICZNE

Docieramy do spektakularnych miejsc
pełnych przygód w różnorodnych zakątkach świata.
Daj się ponieść przygodzie!

Spełnisz podróżnicze marzenia

Zawsze chciałeś zobaczyć wschód słońca będąc w samym sercu marokańskiej pustyni? A może stanąć oko w oko z najwyższymi górami świata?

W Sport Adventure chcemy wspólnie z Tobą spełniać podróżnicze marzenia, projektując wyprawy w nietuzinkowe miejsce pełne niezapomnianych przygód. 

wyprawy zagraniczne
wyprawy zagraniczne

Aktywne zwiedzanie

Co powiesz na pływanie kajakiem po islandzkim jeziorze w towarzystwie tysiącletnich lodowców? Może wolisz pełen życia i dźwięków trekking przez dżunglę? 

Chcemy pokazywać Ci nowe aktywności sportowe, które są dostępne dla każdego. Drinek pod palmami? Tak, ale najpierw przeżyjmy coś inspirującego! 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Na naszych wyprawach może być aktywnie, ale nigdy nie będzie niebezpiecznie. Korzystamy z usług doświadczonych lokalnych przewodników i najlepszych instruktorów.

W cenie każdej z naszych wypraw znajduje się ubezpieczenie oraz stała opieka przeszkolonego lidera.

wyprawy zagraniczne
wyprawy zagraniczne

Przygody dla każdego

Nie martw się – nie musisz być specjalnie aktywny, ani zaprawiony podróżniczo, żeby móc w pełni czerpać radość podczas wypraw Sport Adventure. 

Większość z nich jest dostosowana poziomem dla każdego, kto tylko zdecyduje się wstać z kanapy. Chcemy pokazać Ci wymarzone miejsca i zainspirować do zdobywania nowych przygód. 

Nigdy nie zostaniesz sam

Każdej z wypraw przewodzi Lider. To charyzmatyczny Łowca Przygód, dla którego podczas wyprawy jesteś najważniejszy. Przed i po również – doradzimy co spakować do plecaka, jak się ubrać i przygotować. Zawsze możesz liczyć na pomoc Lidera. 

Podczas wyprawy stawiamy na atmosferę, która sprzyja budowaniu więzi między uczestnikami. Na naszych wyprawach poznasz nowych znajomych, którzy tak jak Ty, lubią aktywnie spędzać czas. 

wyprawy zagraniczne

NAJBLIŻSZE WYPRAWY ZAGRANICZNE

wyprawy zagraniczne


Trekking do Annapurna Base Camp w Nepalu - 16-28.10.2022

Chcesz poczuć klimat górskiego trekkingu, pośród najwyższych szczytów świata? Marzenia są po to, by je realizować, a my Ci w tym pomożemy!

wyprawy zagraniczne


Wyprawa do Nepalu i Tybetu - 11-26.11.2022

Z nami prawdziwie poznasz Tybet i Nepal – krainę klasztorów i świątyń, gdzie większość mieszkańców to mniszki oraz mnichowie. Poczujesz mistycyzm, który ogarnia tę niedostępną część świata.

wyprawy zagraniczne


Wyprawa do Maroko - 18-25.04.2023

Różnorodność i bogactwo Maroko zachwyca na każdym kroku. Z nami w 7 dni odkryjesz piękno jego przyrody i poznasz różnorodność tego kraju.

wyprawy zagraniczne


Trekking po islandzkim interiorze - 30.06-10.07.2023

Szlak Laugavegur to jeden z najpiękniejszych szlaków trekkingowych nie tylko na samej Islandii, ale i w całej Europie. To 90-kilometrów po islandzkim interiorze ze strefą wulkaniczną, która stanowi bijące serce tej malowniczej krainy.

ZOBACZ, CO CIĘ CZEKA!

FILOZOFIA SPORT ADVENTURE

wyprawy dla firm

Inspirację do Tworzenia nowych wypraw czerpiemy z  mocy ziemskich żywiołów.

Z nami znajdziesz się w powietrzu, ujarzmisz wodę, a ziemię zwiedzisz zarówno na niej, jak i pod nią. Okej, a co z ogniem? Cóż, ogień każdy z naszych Łowców Przygód nosi w sobie. 

Staramy się przygotowywać wyprawy w magicznych miejscach, łącząc to z aktywnościami w każdej dziedzinie. 

Po każdej z podróży Łowcy Przygód otrzymują pamiątkowe coiny, które już zawsze będą przypominać o zaliczonych wyprawach. 

To aktywności dla każdego – nie musisz być sportowcem, wystarczy, że chcesz ruszyć się z kanapy i poznać piękno otaczającego cię świata!

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się na nasze depesze!

Bez spamu i wodolejstwa - tylko konkretne informacje!