fbpx

WYJAZD NA ULTRAMARATON BIESZCZADZKI

transport z Warszawy i zakwaterowanie w Cisnej

TERMIN

07-09.10.2022

LICZBA MIEJSC

Max. 19 osób

zapisanych
0

Zawsze chciałeś wziąć udział w jednym z kultowych już biegów Fundacji Bieg Rzeźnika, ale Bieszczady były nie po drodze? Może po prostu nie masz wokół siebie osób dzielących Twoją pasję do biegów górskich? Wyrusz po upragniony medal finishera razem z innymi Łowcami Przygód Sport Adventure.

W październiku razem z nami wybierz się na X Ultramaraton Bieszczadzki! Dzięki swoim trasom i ich znacznym urozmaiceniom, bieg ten pokazuje piękno bieszczadzkich terenów, jak również promuje turystycznie ten obszar Polski. 

Mnogość dostępnych dystansów – od 14 do 90 kilometrów – sprawia, że jest to bieg zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących biegaczy górskich.

W naszym pakiecie oferujemy przejazd grupy na bieg na trasie Warszawa – Cisna – Warszawa oraz zakwaterowanie i wyżywienie. Spędź czas na wspólnych rozmowach i dzieleniu się wiedzą biegową!

To jednak nie wszystko – będziesz pod opieką doświadczonej trenerki biegania i wielokrotnej uczestniczki biegów na dystansie ultra takich jak Bieg Rzeźnika, Bieg Wierchami, 7 szczytów podczas Krynickiego Festiwalu Biegów Górskich.

Kasia pomoże ci w przygotowaniu się przed biegiem, doradzi co zabrać i jak się spakować na dowolny dystans w jakim zamierzasz wystartować. 

Punktem zbiórki w Warszawie będzie parking autobusowy na Placu Defilad w Warszawie. Wyjedziemy w samo południu, a naszym środkiem transportu będzie komfortowy i bezpieczny Mercedes Sprinter. Do Cisnej dotrzemy około godziny 19:00.

Regenerować się przed i po biegu będziemy w malowniczo położonym ośrodku wypoczynkowym Perełka. Do naszej dyspozycji będą pokoje dwu oraz czteroosobowe.   

DLACZEGO WARTO JECHAĆ RAZEM Z NAMI?

CENA WYJAZDU

1 300 PLN

zaliczka gwarantująca miejsce na wyprawie: 300 PLN

CENA OBEJMUJE

CENA NIE OBEJMUJE

Cennik za udział w biegu (ceny aktualne do 30.09.2022):
14 km – 110 złotych
26 km – 170 złotych
52 km – 210 złotych
90 km – 270 złotych

ZOBACZ, JAK BYŁO ROK TEMU

LIDERKA WYPRAWY

Jeśli masz pytania odnośnie wyjazdu,
skontaktuj się bezpośrednio z liderem

KATARZYNA BARTOSIŃSKA

Doświadczona trenerka i wielokrotna uczestniczka biegów na dystansie ultra takich jak Bieg Rzeźnika, Bieg Wierchami, czy 7 szczytów podczas Krynickiego Festiwalu Biegów Górskich.

Chcesz wybrać się na wymarzony bieg?

Jedź razem z Łowcami Przygód!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nr Telefonu (wymagane)

   TAK

  Zapoznałem/am się z treścią Regulaminu, Warunkami Uczestnictwa i Ubezpieczenia oraz Polityki Prywatności i akceptuję ich postanowienia. Zostałem/am poinformowany, że szczegóły na temat przetwarzania moich danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności oraz RODO.

   TAK

  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie podanego przeze mnie numeru telefonu oraz adresu e-mail dla celów marketingu bezpośredniego przez Sport Adventure s.p.z.o.o. z siedzibą w Prądniku Korzkiewskim. Zostałem poinformowany, że zgoda jest dobrowolna i może być wycofana w każdym momencie.