fbpx

WYPRAWA DLA KOBIET W GORCE

Warsztaty z nawigacji, biwakowania i planowania solo podróży

TERMIN

14-16.06.2024
6-8.09.2024 + rykowisko

CHARAKTERYSTYKA WYPRAWY

POZIOM TRUDNOŚCI

 • Wyprawa dla osób lubiących aktywne formy spędzania czasu.
 • Nie wymaga wcześniejszych doświadczeń związanych z biwakowaniem. 
 • Lista sprzętu obowiązkowego zawarta jest w regulaminie.

AKTYWNOŚCI

 • Wyprawa z całodziennym wędrowaniem z plecakiem.
 • Śpimy w  namiotach i gotujemy przygotowane wcześniej posiłki.
 • Na wyprawie nabywasz podstawowe kompetencje, ułatwiające planowanie samodzielnych podróży i wędrówek po lesie.

ZRÓB ŚWIADOMY KROK W LAS

Marzysz o samodzielnych górskich wędrówkach czy nocowaniu w lesie pod namiotem, ale martwisz się, że nie dasz sobie rady? Boisz się, że zgubisz drogę, że zawiedzie cię sprzęt, albo co jeszcze gorsze – własna kondycja? Z nami dowiesz się JAK zrobić pierwszy krok w ten świat i JAK się do tego przygotować.  

Pojedź z nami w góry i przekonaj się, że samodzielna podróż nie jest zarezerwowana tylko dla super odważnych. Znajdź odwagę w sobie i przygotuj się na solo wędrówki po górach. 

W czasie wyjazdu nabędziesz sporo umiejętności i praktycznej wiedzy. Dowiesz się jak wybierać bezpieczne miejsce do biwakowania, nauczysz się podstaw nawigacji i przekonasz się jak to jest zgubić drogę i znaleźć ją z powrotem.

Rozpalisz swoje pierwsze ognisko oraz nauczysz się rozsądnego planowania samodzielnych wędrówek z plecakiem. 

wyprawa-kobieca-gorce-2
wyprawa-kobieca-pogorze-przemyskie-5

Warsztaty 6-8 września – w tym terminie postaramy się połączyć nocną nauką nawigacji z nasłuchem rykowiska – godowymi porykiwaniami samców jeleni, które wrześniowymi i październikowymi nocami roznoszą się echem po wielu polskich lasach. To będzie ekscytująca noc! 

 

W meandry solo trekkingów wprowadzi Cię Emma Pawłowska – miłośniczka górskich wojaży z niezliczoną ilością kilometrów nogach. Jej światem rządzą góry, spanie w namiocie i długie wędrówki po nieznanych pasmach górskich.

A to wszystko tylko w kobiecym gronie!  

PLAN WYPRAWY

ZOBACZ, CZEGO DOŚWIADCZYSZ?

DLACZEGO WARTO?

CENA KOBIECEJ WYPRAWY

TERMIN

14-16.06.2024

625,00 zł
TERMIN

6-8.09.2024

690,00 zł

wysokość zaliczki gwarantującej miejsce: 300 PLN

CENA OBEJMUJE

CENA NIE OBEJMUJE

LIDERKA WYPRAWY

EMMA PAWŁOWSKA

Miłośniczka górskich wojaży z niezliczoną ilością kilometrów nogach. W im bardziej dzikie góry się zapuszcza, tym lepiej! Przemierzyła już łącznie setki kilometrów m.in. w Karpatach Ukraińskich, Karpatach Rumuńskich, bułgarskich Rodopach, marokańskim Atlasie i rzecz jasna – polskich Beskidach i Tatrach. W przeszłości nie omijała też cywilizacji i dużych miast – jako reporterka przemierzyła wiele kilometrów pieszo i stopem w południowej Grecji, dokumentując kryzys uchodźczy oraz solo podróżowała po europejskich stolicach. Dziś jednak jej światem rządzą góry, spanie w namiocie i długie wędrówki po nieznanych pasmach górskich! 

Jeśli masz pytania odnośnie wyjazdu,
skontaktuj się bezpośrednio z liderem

POZOSTAŁE WYPRAWY
DLA KOBIET

Wyprawa trekkingowa w Gorach to jeden z trzech formatów realizowanych w ramach cyklu górskich wypraw dla kobiet. Zobacz pozostałe propozycje wyjazdów w Polsce. 

NAJNOWSZE OPINIE O SPORT ADVENTURE

Doskonała
Na podstawie 112 opinii
dre dre
dre dre
Rewelacja!!!!
Monika Malinowska
Monika Malinowska
Chcialam podziekowac za wyprawę, w którąą Wy wlożyliście ogrom pracy i przygotowań, a my na miejscu odebralismy jej efekty w postaci super przygotowanej trasy 🚴‍♂️🚴‍♀️ Jestescie niesamowici, mili, życzliwi, co przy tak duzej grupie ludzi jest spoŕym wyzwaniem. Dzięki Wam mogliśmy poznac kulture i historie obu krajów, poczuć klimat, smaki i zapachy, pokonując rowerem niezliczoną ilość mostków, pola ryżowe, piaszczyste drogi, przeprawiając się przez rzeki promami czy stateczkami (co też miało swój urok 🙂) a nie tylko podziwiać zza okien klimatyzowanego autobusu. To dla nas bardzo cenne przeżycie. Z drugiej strony wieczorem mogliśmy odpocząć w komfortowych warunkach i poznać wieczorne życie. Dzięki Wam poznalismy tez dużo fajnych ludzi, ktorzy tworzyli klimat i bez nich byloby smutno 🙂rOrganizacja była idealna - nic nie zmieniajcie. Na 10 punktów mogę śmiało dać Wam...15 🙂
Aleksandra
Aleksandra
Wycieczka rowerowa po Wietnamie i Kambodży była niezapomnianym przeżyciem. Dużo śmiechu, pełno wspaniałych ludzi, tysiące wyrobionych kalorii, setki przejechanych kilometrów, cudowne krajobrazy i organizatorzy, którzy każdy moment wyprawy mieli dopięty na ostatni guzik. Kasiu, Agato, Kamilu: jestem pod wrażeniem Waszego profesjonalizmu!
agnieszka pietruszka
agnieszka pietruszka
Polecam podróże z firmą Sport Aventure . Wspaniały czas i niezapomniana wyprawa .
Grażyna Bartkowiak
Grażyna Bartkowiak
Polecam wyjazdy z ta firma! Organizacja super, zadbali o każdy szczegół, kompetentni i przemili liderzy! Spędziłam z nimi cudowne 2 tygodnie w Wietnamie i Kambodży! Na pewno skorzystam ponownie z ich oferty
Marcin Duch
Marcin Duch
Niesamowici LUDZIE - mega pozytywne doświadczenia!!! Polecam!!!
Jarosław Bąkowski
Jarosław Bąkowski
Jak dla mnie perfekcyjnie zorganizowany wyjazd.
Mariusz Woronowicz
Mariusz Woronowicz
Mega wyprawa wspaniałą ekipa organizatorzy na 6+
Sylwester Malinowski
Sylwester Malinowski
Gorąco polecam. Wspaniała wyprawa rowerowa do Wietnamu i Kambodży. Super organizacja i atmosfera

Lista na wyprawę została zamknięta

Wpisz się na listę rezerwową

Jak zwolni się miejsce, zostaniesz o tym poinformowana

  Wybierz termin (wymagane)


  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nr Telefonu (wymagane)

   TAK

  Zapoznałem/am się z treścią Regulaminu oraz Warunkami Uczestnictwa i akceptuję ich postanowienia. Zostałem/am poinformowany, że szczegóły na temat przetwarzania moich danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności oraz RODO.

   TAK

  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie podanego przeze mnie numeru telefonu oraz adresu e-mail dla celów marketingu bezpośredniego przez Sport Adventure s.p. z.o.o. w siedzibie w Prądniku Korzkiewskim. Zostałem poinformowany, że zgoda jest dobrowolna i może być wycofana w każdym momencie.